Pes 6

Witam ;] Co sądzicie o nowym PES 6? Może już ktoś ma tą fajną gierke to podzieli się informacjami. Ja w niedługim czasi powinienem miec nową odsłone Pro :slight_smile:

Tak więc piszcie :slight_smile:

to ja napisze :

wyk…wista , zajeb…sta , wyjeb…na w h…j

Oj… Spokojnie… (przez “CH” ;] )

A jaki może być PES ? Jak zwykle super! :smiley: Nie różni się bardzo od 5 ale i tak warto zagrać…

Świetna, po prostu świetna. Niesamowite akcje, przepiękne bramki. Gole zarówno wypracowane jak i przez błędy przeciwnika, najlepsza gra sportowa traktująca o piłce nożnej na komputer PC.

Jakieś znaczące zmiany w stosunku do 5tki?

inna rozgrywka , inne menu , inne strzaly , inne wstawki np kartka czy gol …

Mmmm…nie zapomnijmy również o polskich komentatorach :smiley:

Tutaj można posłuchać komentatorów :lol:

:arrow: Pro Evolution Soccer 6

Gra jest niemożliwa. Dużo bardziej realistyczna niż PES 5, gra się znacznie przyjemniej. W to trzeba zagrać !

Dla mnie PES 6 jast OK. napewno (dla mnie) lepsza od F… 07.

Komentatorzy są OK i wzgledem graficznym też jast OK.

Ale Borek i Kołtoń kaleczą ten komentarz… to trzeba przyznac :slight_smile:

Fifa ma przewage tylko tym, że komentuje u nich Szpak… :wink:

Dlatego wyłączam komentarz :d Albo słucham muzyki w tle.

Jedna rzecz została zmieniona w PES6 na źle wg. mnie - rzuty wolne… Jeszcze żadnego nie stzreliłem! Ma ktoś jakieś rady? :?

A masz polską wersje?? Dzisiaj wychodzi polska :shock:

To tak jak ja :wink:

Mi się strzela tak samo…

UrBaN a jak tak mocno podkręcic piłke z rzutów wolnych ?

Co masz na myśli “mocno”? Ja robie tak :

Albo, trzymam strzałke w dół i w bok, albo strzałke w góre i bok. Zawsze działa… I trzeba też dobrze wyważyć siłe ;D

Ok. Zobacze czy się da… :slight_smile:

Skoro już o rzutach wolnych, to gdzie strzelasz? tzn. np 20-30m nad murem, 30 wyżej obok muru itp. Ze strzałkami to już się łapię tylko za nim nie mogę w bramkę trafić :smiley:

Naj łatwiejszy jest chyba podkręcony strzał nad murem(dół+bok) gdzieś z okolic 20 metrów. Strzały z dalsza najlepiej kierować obok muru(góra+bok)…

Sposobów wykonywania jest bardzo wiele, pamiętajcie trening czyni mistrza :wink:

UrBaN a jeśli można to jakim zespołem grasz??? :wink: