Pes 6

Man U :mrgreen: i Polską .

A ściągałeś KitsPacki?? Bo Anglielska nie ma licencji… I czy w ogóle ściągałeś jakieś dodatki np. Buciki itp. :mrgreen:

Pozdrawiam :slight_smile:

No jasne :smiley: . Ściągnełem Kitservera (wszystkie nowe stroje), buciki i zestaw piłeczek. A i jeszcze kilka mordek :wink:

Ja też :wink:

A masz po polsku czy pobrałeś spolszczenie? :slight_smile:

Lubie pozdrawiac :wink:

Mam po angielsku, ale w sumie jest niepotrzebne…

A szpak i szaran nie kaleczą ? najbardziej dobijające w komentarzu w nowej Fifie jest na samym starcie meczu : witamy w grze … totalne dno i 100 metró mułu. Nie wiem jak innych ale dla mnie gra ma dawać poczucie realizmu - możliwość “wczucia” się w atmosferę np. ważnego meczu - a taka gadka skreśla taką możliwość. :hmmm:

A co do samej gry - mam ją od wczoraj więc na szybko :

Na + :

=> nowa lepsza grafika, zmian w stosunku do pes’a 5 wiele nie ma ale zawsze coś.

=> polskie głosy i cała gra po polsku - niby takie nic, a cieszy.

=> lepszy mechanizm oddawania strzałów.

=> trudniejsza.

Na - :

=> licencje - chyba już zmora całej serii w porównaniu do ilości drużyn licencjonowanych w Fifa pes może się schować. Nawet obecność (mojego :wink: ) Bayernu nie wiele zmienia całą sytuację gdyż Bundesliga - niet. Zresztą nazwy lig też pozostawiają wiele do życzenia.

Konami ma nad czym pracować.

=> Trochę denna muzyka w menusach. ( :stuck_out_tongue: )

=> I w ogóle menusy trochę denne jakieś … ( :stuck_out_tongue: )

Od tego są Kitsy… Są przecież różne dodatki to nie ma tak źle… Nawet dodatki lepsze niż w Fife :slight_smile:

Pozdarwiam :wink:

Jak kupuję w sklepie produkt to oczekuję, że będą w nim wszystkie potrzebne elementy.

A pes kosztuje tyle, że … ;]

Aż 99 zł :wink: A nic trudnego zainstalowac DKZ i poimportowac pare kitsów, butów czy piłek ;]

Ronni_92

nie mówię tu o trudności.

i nie mówię o piłkach tylko licencjach : drużyn, lig. Popatrz na ilość licencji w FiFie.

Fifa szaleje z licencjami… trzeba przyznac, ale PES … to PES. Kitsy - stroje :stuck_out_tongue:

Nie wiecie czasami jak moge zmienic klawiszologie w PES 6?? Mam juz wiekowego pada i wszystkie zagrywki sa rozsypane. Próbowałem to jakos zmienic ale nic nie widac rezultatów. Wtajemniczonych prosze o pomoc. Z góry dzieki

Kloocek wejdź do folderu z grą, albo uruchom wchodząc przez start, aplikację SETTINGS (masz 2 sposoby do wyboru). Tam bardzo łatwo będziesz mógł zmienić klawiszologię.

UrBaN a jakiś drybling umiesz robic?

Ronni_92 ,a tobie coś wychodzi ? bo u mnie mimo, że mam pada to idzie “kalecznie” :-s

Na padzie gałkami robisz triki :slight_smile:

Złączono Posta : 18.11.2006 (Sob) 13:27

A tak poza tym to w PES 6 jest 20 różnych kombinacji trików… :x Tylko 1/4 się nie da wykonac, za trudne :slight_smile: Elastic jest fajny (Flip Flap)

Pozdrawiam :slight_smile:

A czy oryginalna gra chodzi z płytą czy bez?

Ronni_92 , a są jakieś patch, żeby chodziły bez płyty.

A co z sterowaniem? :slight_smile:

Można dokładniej? :wink: