Pes 6

Czy jest takei jak w FIFIE?

Tak, są… na stronie: http://pro-evo.pl/ i http://issonline.pl/

Polecam tą drugą :slight_smile:

A sterowanie takei jak w FIFA 07?

+/- tak. S - podanie, D - strzał itd.

Pozdrawiam :slight_smile:

A reszta? Czyli podanie na dobie i długie podania. A sprint i triki?

Sprint, podanie w uliczke, długie podania tak, a triki to już nie wiem. Napisz tu to Urban Ci napisze :smiley:

krzychu13 sam możesz sobie ustawić sterowanie wedle swoich upodobań.

Z trików zwykle niekorzystam (gram na klawiaturze) a w tak dynamicznej grze niema czasu na wystukiwanie np.3xShift… Zwykle rywali biore “na biegi” lub robie dryblingi tylko takie mniej zaawansowane.

Co do sterowania to najlepiej (jak ktoś już wcześniej napisał), wejść w settings i sobie pozmieniać wedle własnych upodobań… Ja zrobiłem wszystko(prawie) jak w fifie i jak mi było wygodnie.

P.S. w przeciwieństwie do fify jest tu znacznie bardziej rozwinięta klawiszologia.

UrBaN , masz PES 6, więc jeszcze raz dla pewności zapytam się. Choidz z płytą czy bez?

Myszak wspomniałeś coś o zmianie techniki strzałów. a czym te zmiana polega? :slight_smile:

Zauważ że inaczej strzela się z dystansu i żadko udaje się trafić z ostrzejszego konta.

Ja niewyciągam płyty z napędu :mrgreen: , lecz chyba z płytą…

UrBaN a można tak ze zwykłego strzału podkręcic piłke??? :slight_smile:

Pozdarawiam :slight_smile:

Prawie każdy strzał jest podkręcony, oprucz główek.

Nawzajem. :stuck_out_tongue:

Mam 2 pytania co do tej gierki :slight_smile:

  1. Czy da się w Master League grać w Lidze Mistrzów? Bo nie ważne jaką drużyną gram, nie mogę…

  2. Jaki zwód jest dobry na ostatniego obrońcę? Często dochodzę do takich sytuacji i zwykle ten zabiera mi łaciatą…

Ja robię pojedynek biegowy. :mrgreen: Zejście do boku i ja spierniczam, a reszta mnie goni. :mrgreen:

Da się grać, ale pod warunkiem, że na koniec sezonu zajmiesz premiowane miejsce do LM. Z marszu nie da się grać w LM, trza sobie wywalczyć :smiley:

Ja robię przekładankę i w ostatniej chwili idę w jedną stronę i jak wybiorę dobrą stronę, to nie ma bata żebym nie przeszedł defensora.

Stosuję również motyw z markowaniem strzału, biegnę na obrońcę, wciskam strzał a następnie markuję go przyciskiem podania schodząc na bok… Trening czyni Mistrza

Elastic (Ronaldinho, Ronaldo, Ibrahimowic) Ale zawsze go robie El Clarck Total’em

Również :wink:

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 12:26

Myszak a ty importujesz jakieś stroje itp.?

Właśnie zamówiłem PES 6 z gram.pl!