Pętla automatycznej naprawy systemu POMOCY DUZY PROBLEM!

Witam mam ten sam problem co w tym artykule

Tylko że u mnie jest taki problem ze nie działa format gdy klikne na niego wyskakuje błąd

Jeśli możesz to zrób zdjęcie tego błędu.
Lub przynajmniej opisz co pojawia się na ekranie, gdy wyskoczy błąd.

Czy zmieniałeś coś w Bios?

Pomocy! Jak pokaze mi sie błąd C:\Windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt. Mam 3 opcje pierwsza to zamknij system druga tc no kontynuj( gdy to klikne wlacza sie to samo i nic nie pomaga) a 3 ustawienia zawansowanee w nich sa format ( nie dziala mi klikam na niego i nic wyskakuje blad tak samo jest z usuwaniem nie ktorych plikow zostaje Przywrocenie do stanu z kilku dni wczesniej to daje dzien w ktorym ale pokazuje ze niema ochrony systemu , teraz z windowsa 8 zainstalowalem 7 lecz problem dalej występuje gdy włączam system nie zdązy się załadować jedno okno a zacina sie i a system nie potrafi naprawić tego,

Nie chyba nic nie zmienialem stalo sie od tego ze wczoraj robiła sie aktualizacja i prąd wywaliło nam i od wczoraj ten problem występuje

Jaką masz płytę główną?
Możliwe, że trzeba ustawić Bios.
Po awarii prądu mogło go zresetować.

Jak mam to sprawdzić skoro nie mogę odpalic pulpitu?

O i warto dodać ze instalowałem system na komputerze kolegi, tam windows 7 się płynnie ładuje a przekładałem tam tylko dysk, więc pewnie wina w Biosie Albo coś z nim

Z tego co pamiętam to tak:
Karta graficzna : AMD Radeon 6670HD
Pamięć ram : 6gb
Procesor : Intelcore i3 3.30ghz 4 rdzeń
Reszty nie pamiętam

Uruchom komputer i wejdź do Bios
Dlatego pytam jaką masz płytę główną.
Możliwe, że to kłopot z ustawieniami Sata w Advanced lub CSM w Boot

A jak to sprawdzic skoro nie mam jak wejść w menadżer urządzen? A nazwy nie pamiętam

Do Bios wchodzi się podczas startu komputera
F2 , F10 , Delete ? Jeden z nich włącza Bios.

Wiem jak się wchodzi do Bios, Ale jak sprawdzić swoją płyte główna?

W Bios na ekranie Main

Dodaje zdjęcie, nie najlepsza jakość jak coś chcesz się dopytać gdzie pisze to napisz

Pierwsze od góry obok godziny

Zwróć uwagę, że masz zresetowany Bios.
Godzina, data.
Szukam opisu i podam Ci rozwiązanie

Dobrze, Dzięki za pomoc, Czekam

A teraz mam jeszcze pytanie, Kupiłem komputer z win 8 I teraz zainstalowałem 7 dało by się wrócić do 8 Skoro przeinstalacja usuneła mi pliki?

Musiałbyś mieć wersję instalacyjną Windows 8

Wejdź do Bios Advanced
SATA Configuration
Jeśli masz ustawione IDE, to przestaw na AHCI
Przejdź do Boot i sprawdź czy Bios wskazuje na dysk rozruchowy jako Twój dysk twardy z systemem
F10 Enter

No i przydałoby się ustawić właściwą datę i czas

Mam ustawione AHCI, nic nie zmieniałem tak było od początku, Godzina zmieniona zaraz załącze Zdjecie Boot Lecz nie wiem za bardzo o co ci chodzi?