Pętla automatycznej naprawy systemu POMOCY DUZY PROBLEM!

(guldson) #1

Witam mam ten sam problem co w tym artykule

Tylko że u mnie jest taki problem ze nie działa format gdy klikne na niego wyskakuje błąd

(iJuliusz) #2

Jeśli możesz to zrób zdjęcie tego błędu.
Lub przynajmniej opisz co pojawia się na ekranie, gdy wyskoczy błąd.

Czy zmieniałeś coś w Bios?

(guldson) #3

Pomocy! Jak pokaze mi sie błąd C:\Windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt. Mam 3 opcje pierwsza to zamknij system druga tc no kontynuj( gdy to klikne wlacza sie to samo i nic nie pomaga) a 3 ustawienia zawansowanee w nich sa format ( nie dziala mi klikam na niego i nic wyskakuje blad tak samo jest z usuwaniem nie ktorych plikow zostaje Przywrocenie do stanu z kilku dni wczesniej to daje dzien w ktorym ale pokazuje ze niema ochrony systemu , teraz z windowsa 8 zainstalowalem 7 lecz problem dalej występuje gdy włączam system nie zdązy się załadować jedno okno a zacina sie i a system nie potrafi naprawić tego,

Nie chyba nic nie zmienialem stalo sie od tego ze wczoraj robiła sie aktualizacja i prąd wywaliło nam i od wczoraj ten problem występuje

(iJuliusz) #4

Jaką masz płytę główną?
Możliwe, że trzeba ustawić Bios.
Po awarii prądu mogło go zresetować.

(guldson) #5

Jak mam to sprawdzić skoro nie mogę odpalic pulpitu?

(guldson) #6

O i warto dodać ze instalowałem system na komputerze kolegi, tam windows 7 się płynnie ładuje a przekładałem tam tylko dysk, więc pewnie wina w Biosie Albo coś z nim

(guldson) #7

Z tego co pamiętam to tak:
Karta graficzna : AMD Radeon 6670HD
Pamięć ram : 6gb
Procesor : Intelcore i3 3.30ghz 4 rdzeń
Reszty nie pamiętam

(iJuliusz) #8

Uruchom komputer i wejdź do Bios
Dlatego pytam jaką masz płytę główną.
Możliwe, że to kłopot z ustawieniami Sata w Advanced lub CSM w Boot

(guldson) #9

A jak to sprawdzic skoro nie mam jak wejść w menadżer urządzen? A nazwy nie pamiętam

(iJuliusz) #10

Do Bios wchodzi się podczas startu komputera
F2 , F10 , Delete ? Jeden z nich włącza Bios.

(guldson) #11

Wiem jak się wchodzi do Bios, Ale jak sprawdzić swoją płyte główna?

(iJuliusz) #12

W Bios na ekranie Main

(guldson) #13

Dodaje zdjęcie, nie najlepsza jakość jak coś chcesz się dopytać gdzie pisze to napisz

(iJuliusz) #14

Pierwsze od góry obok godziny

(guldson) #15

(iJuliusz) #16

Zwróć uwagę, że masz zresetowany Bios.
Godzina, data.
Szukam opisu i podam Ci rozwiązanie

(guldson) #17

Dobrze, Dzięki za pomoc, Czekam

(guldson) #18

A teraz mam jeszcze pytanie, Kupiłem komputer z win 8 I teraz zainstalowałem 7 dało by się wrócić do 8 Skoro przeinstalacja usuneła mi pliki?

(iJuliusz) #19

Musiałbyś mieć wersję instalacyjną Windows 8

Wejdź do Bios Advanced
SATA Configuration
Jeśli masz ustawione IDE, to przestaw na AHCI
Przejdź do Boot i sprawdź czy Bios wskazuje na dysk rozruchowy jako Twój dysk twardy z systemem
F10 Enter

No i przydałoby się ustawić właściwą datę i czas

(guldson) #20

Mam ustawione AHCI, nic nie zmieniałem tak było od początku, Godzina zmieniona zaraz załącze Zdjecie Boot Lecz nie wiem za bardzo o co ci chodzi?