Pewien pomysł - prośba o opinię

A ja tak oderwanie z tematu powiem, że przydałby się ColorGroups[PL] i znak przed nickiem :slight_smile:

i dalej…albo wcześniej…

…i daj Boże, oby tak było!

Kompletnie nie trafiona uwaga! Przecież może tu się zarejestrować geniusz komputerowy. Czyżby ilość postów i data wstąpienia miała decydujący wpływ na określanie zaawansowania usera? Pomyśl trochę!

Lisku zobacz kto się garnie do Twojego klubu, sama śmietanka towarzyska!

Ja popieram ten pomysł ale po wypowiedziach admina pewnie nie wejdzie w życie :?

to chyba nawet dobrze… bo istnieje możliwość, że będziesz jednym z lamerów :stuck_out_tongue:

myślę, że można by to na próbę wprowadzić w życie; trzebaby tylko wybrać na początek grupę ludzi naprawdę mających coś do powiedzenia, a nie dzielących od razu na lamerów i resztę (elitę)… 8)

Jedno jest pewne, dzięki temu topikowi wyłania się “nasza elita”

Ja też nie jestem weteranem forum … jestem ok. Roku - Dwa :wink:

Ten dział nie ma służyć tematami o problemach z komputerem itp. Mają być to luźne pogaduszki w danym gronie. Rozmowy o forum, które nie powinny wyłonić się wszystkim na światło dzienne. Dalej obstaję, by taki dział utworzono, ale nie wiem czy to wyjdzie. :frowning:

Moje zdanie jest takie, że najlepiej spróbować. Nikomu to nie szkodzi, wręcz przeciwnie. A jak nie wypali to kosz. :smiley:

Ten pomysł prowadzi do zróżnicowania userów i oderwania się “profesjonalistów” od szarej masy.

Userzy przychodzą na to forum ze względu na to , że spotykają się tutaj z fachową i “miłą obsługą profesjonalistów”.(Za ,którą są bardzo wdzięczni)

Stworzenie “enklawy” będzie powodować spory różnego rodzaju , a pozatym tak ogólnie nikomu nie wychodzi na dobre. :frowning:

I tak, ci niezainteresowani, przychodzący głównie po to, że mają problem, i wychodzą nie będą zainteresowani tym działem.

Nie powinno być sposór, jak zostanie zrozumiana intencja działu.

Dla zainteresowanych powinno coś takiego być.

Nie ma co być takim sceptycznym… :?

Znając Twoją delikatność podejrzewam, że to był lapsus językowy?

:x :smiley:

Pierwsza moja mysl była na tak.

Ale w miarę czytania topica nachodziły mnie coraz większe obawy. Czy nie byłoby tak, że ta “elita” zaglądała by na właściwe forum od czasu do czasu, albo jeszcze gorzej, czy w pewnym momencie nie pojawiłaby się wypowiedź typu : “ee tam, same głupoty tutaj piszecie. Idę do swojego działu, tam przynajmniej mam z kim pogadać”. Prawdę mówiąc, nie poczułbym się miło.

Myślę, że lepszym pomysłem (jeśli już koniecznie chcemy kogoś wyróżniać) byłby ten zapodany już tutaj przez Raq o kolorach albo znaczkach przed nickiem, ewentualnie stworzenie czegoś w rodzaju tytułów (tak jak zauważyłem na kilku forach o grach komputerowych, gdzie użytkownicy w zależności od stażu mają odpowiednie tytuły, np. Baron, Giermek itp.).

Ten temat był już wałkowany i spotkał się z ostrą krytyką ze strony moderatorów, jakoby nie możemy małpować rozwiązań z innych for, bo jesteśmy jedyni, niepowtarzalni, ble, ble, ble !!

Nie przesadzaj, wcześniej sprawa wyglądała inaczej. Były propozycje aby rangi były przyznawane wg ilości postów, co wg mnie nie jest najlepszym pomysłem. Dlaczego ? Dlatego, że ilość postów tak naprawdę dużo nie mówi. Może być ktoś mający mnóstwo postów tyle, że niewiele wartych i odwrotnie, może być ktoś kto mało pisze a konkretnie.

Ja osobiście jestem za tym, aby ewentualne rangi były przyznawane dla konrektnych userów. Myślę o jakiś np. śmiesznych nazwach (to tylko przykład) obrazujących kto jest kim na forum. Uważam, że rangi powinny być przyznawane jakby imiennie i raczej nie powinny się powtarzać.

No dobra, przepraszam! !!

Pozostaje jeszcze kwestia kiedy przyznać rangę i czy ten tytuł miałby być dożywotni…

Trudno ocenić usera, który napisał dopiero kilka postów…

Dlatego też, takie rangi nie będą dostawać wszyscy, tylko userzy którzy naprawdę się czymś wyróżniają, nie tylko w dobrą stronę :slight_smile:

Groźnie to zabrzmiało :slight_smile:

Pomysł ciekawy - przydałaby się ankieta na ten temat…

Miało być śmiesznie :frowning:

Ja mam taki pomysł: Może by takie decyzje przedyskutować np. na konferencji GG albo coś … Szybciej by było :smiley: ??

Co sądzicie ?? :>