Pewien pomysł - prośba o opinię

Od tego jest forum, żeby na nim toczyła się dyskusja…

Konferencja gg raczej nie przejdzie - nie ma szans żeby wszyscy zjawili się w jednym momencie…

Nie smutaj :wink:

Było trochę śmieszno, trochę straszno :wink:

Adrenalina podskoczyła :smiley:

@Strumienianin: Rzeczywiście pomys miałem nie na miejscu :? …

Sory. :wink:

Pomysł fajny, ale mooocno ryzykowny (dla administracji).

  1. Zakładam, że nadawanie rang byłoby wyłącznie w gestii administracji (cos jak z wnioskiem o bana - moderator składa wniosek, administracja ten wniosek rozpatruje i jest OK).

  2. Konieczna byłaby modyfikacja regulaminu. To co powyżej powinno być tam umieszczone, żeby nikt nie miał wątpliwości.

  3. Musielibyście wykazać się pomysłowością i taktem (zwłaszcza rangi “in minus”), jak kogos nazwać, żeby go nie obrazić.

  4. Musicie się i tak liczyć z pytaniami “dlaczego ja”, “dlaczego tak źle”, “dlaczego akurat tak, a nie inaczej”. Wiem co prawda, że o ksywkach się nie dyskutuje, ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć.

Z tymi osobnymi rangami też dosyc ciekawy pomysł.

No a co w końcu z tym działem?!

… a właśnie, że nie ! Wolałbym aby takowe rangi były przyznawane przez innych userów. Oczywiście odbywałoby się to za porozumieniem samego zainteresowanego, nie dotyczy to oczywiście ewentualnych rang beeee.

Nie mniej jednak wszelkie zasady należałoby najpierw ustalić i dokładnie przemyśleć.

Długa droga, ale na pewno gdzieś jej koniec będzie!

To wszystko to są na razie pomysły. Chodzi mi o poznanie waszego zdania na ten temat.

Jeśli się coś spodoba, to wtedy rozpoczniemy dyskusje, droga długa, ale może będzie warto.

Może źle się wyraziłem. Nie miałem na myśli tego, że takie są założenia pomysłu, tylko że ja tak to widzę. Osobiście wierzę w obiektywność administracji i moderatorów, więc nie miałbym nic przeciwko takiej formie.

Zastanawiam się też, jak widzisz pomysł naszego “tworzenia” takowych rang? Czy w formie publicznej dyskusji (np. “dzisiaj nadajemy rangę koledze …”) i my dajemy swoje pomysły? Bo jeśli tak, to, z całym szacunkiem dla innych, cienko to widzę. Mogłyby, powtarzam, mogłyby pojawiać się pomysły głupie, a stąd już tylko krok do pyskówki między zainteresowanym i pomysłodawcą i cała idea bierze w łeb.

Czy też (myślę, że tak byłoby lepiej) anonimowe podawanie typów?. Mam tu na myśli publiczne przedstawienie “ofiary” w zamkniętym temacie, a pomysły podawane na PW do moderatorów bądź administracji.

Sądzę, że raczej publiczna debata na temat ewentualnego “nominowanego” nie ma większego sensu. Spowodowałoby tylko gigantyczne topiki z przepychankami słownymi. Widziałbym to raczej bardziej kameralnie.

Jak ? Szczerze mówiąc jeszcze nie wiem.

Co prawda długo tu nie jestem !!

Uważam jednak że To forum dobrze funkcjonuje

W takim kształcie jak teraz…

To po co psuć ?? Usprawniać na siłe…??

Pozdro

To jest najczęstsze myslenie, obawa przed zmianami. :frowning: :?

To są narazie pomysły i nie wiemy czy wejdą w życie.

A tak w ogóle jeżeli się userom nie spodoba to administracja nie będzie robić nic na siłę.

Poczułem się jak przed oskarową galą ! :wink:

A może nominowani w kategorii…itd! !!

Pierwsza kategoria - “kabaret”- pierwszy nominowany “kerimus”

najniższa ranga “komedyjant” - najwyższa - dr. Ozda! !!

pomysł z rangami to pomysł dobry i wart włożenia weń czasu i pracy :!:

oczywiście nie obejdzie się i tak bez sprzeczek czy tym podobnych, ale sam fakt, że administracja forum wysuwa propozycje nie powinien być przez nas traktowany z góry na nie

to są dopiero zamysły i propozycje w gruncie rzeczy nic się nie zmieniło i długa droga do tego…

forum powinno się rozwijać, teksty w stylu “forum inne niż wszystkie” :x

nasze forum zawsze będzie inne niż wszystkie bo tylko my mamy kerimusa :PPP

Ja chcę Rangę Specjalną ! 8) hehehe … :wink:

:lol:

To może pierwszą rangą która zostanie nadana, będzie “Kabareciarz Forum” i dostanie ją Kerimus ? :slight_smile:

Jak już tak bardzo chce :slight_smile:

Forum na pewno, ale nie kabareciarz :twisted:

Hmmm fajnie zrobicie sobie taki dzial i co dalej? Co ma się w nim znajdować? Ma on służyć tylko temu, by starsi stażem 4umowicze mieli radoche? Żaden sensowny temat, który tam mógłbym się znajdować (no, poza ogłoszeniami SZ.P.M * :smiley: ) nie przychodzi mi do głowy.

*SZ.P.M - Szanowni Panowie Moderatorzy

Chyba jednak nie…

:arrow: *****************************

Link usunięto

S.Sz

…nie dawaj linków do stron nie dla dzieci :smiley: , bo topic poleci! (nawet się rymneło) :wink: