[php]jak przypisać link do profili

Proszę o pomoc mam problem,bo nie wiem jak zapisać,aby po kliknięciu na danego usera pojawiał się jego profil a nie jego zdjęcie w powiększeniu.

$query = "SELECT id,nick,ksywa,nazwisko,link_avatar,opis,czas_profilu,email,ip FROM uzytkownicy WHERE id>=$limit LIMIT 6";	

$result = mysql_query($query) or die(mysql_error($mysqli));

if ($result) { echo "
  • "; while ($row = mysql_fetch_object($result)) {$nazwisko=$row->nazwisko; $ksywa=$row->ksywa; $czas=$row->czas_profilu; $nick=$row->nick; $email = $row->email; $opis = $row->opis; $link = $row->link_avatar; $id=$row->id; $ip = $row->ip; echo "

Imie:$ksywa

Nazwisko:$nazwisko

$title

  • zwin/rozwin $opis \n";} echo "
    "; }[/code]

Witam

batmomobil Musisz odpowiednio zmodyfikować tą linijkę

$link = $row->link_avatar;

przypisując do zmiennej $link link do profilu użytkownika z wykorzystaniem jego id. Bez przykładowego linku do profilu nie jestem w stanie Ci bardziej pomóc.

Pozdrawiam

Dokładnie,że ma odsyłać do profilu danego użytkownika w linku

$czas[/code]

a ma odsyłać do podstrony twójprofil.php gdzie jest profil.

Pokaż dokładny link do profilu konkretnego użytkownika to pokombinujemy.

Właśnie,że nie wiem.Bo np:jestem zalogowany i jak ustawie link

$czas[/code]

to przekierowuje na mój profil.

Sprawdź w takim razie ostatnie przypisanie zmiennej $user[nick], i zmień ten srypt bo patrzeć się nie da.

Chłopie jak nie chcesz pomóc,to nie wyśmiewuj wszystkich.

Przecież widzisz, że zmienna $user[nick] zawiara link do profilu. Wcześniej musi być do niej przypisana zawartość która adres owego profilu posiada, więc musisz poszukać w kodzie. Masz rzucającą się w oczy literówkę stąd ten komentarz.

A co do wyśmiewania nie rozumiem o co ci chodzi. Jeśli o tematy daroma to przeczytaj ten w którym ostatnio się udzieliłeś w całości to się dowiesz.

Wiem,że zmienna $user[nick] przypisuje do profilu,tylko jak przypisać tą zawartość,tak aby dane zdjęcie przypisywało do danego profilu.

batmomobil Pokaż link do swojego profilu skopiowany z paska adresu przeglądarki.

Zmień

na

Powinno zadziałać

//edit

Sprawdziłem link

przenosi mnie do pustej strony.W pasku przeglądarki wyświetla adres:http://www.wojciechgaleria.friko.pl/index.php?id=admin.Każdy użytkownik ma swój profil na podstronie twojprofil.php,czyli trzeba dać odwołanie do tej podstrony i danego użytkownika.Jak to zrobić.

Witam

batmomobil Spróbuj tak

Pozdrawiam

Próbowałem twój link,a także taki

$czas[/code]

i wszystko przenosi do mojego profilu,bo ja jestem zalogowany.Klikając na zdjęcie użytkownika powinien pojawić się jego profil,a tak nie jest. :frowning:

Otwórz ten plik i sprawdź czy w ogóle pobiera on jakieś dane z tego id, ew podaj go i można go zmodyfikować na tyle by robił to co chcesz.

Otworzyłem i wygląda przeglądarce tak:http://www.wojciechgaleria.friko.pl/?id=twojprofil&?id=avatar/dcde5c08bb5edba68a70734be7d839c5.jpg,ale nadal przenosi do mojego profilu.Jak to przypisać???Pomóżcie.

Jak nie działa ci link, który był w moim poprzednim poście to raczej nie zadziała zabawa w próbowanie linka. Daj zawartość index.php

To znaczy,bo nie zrozumiałem???co zastosować,podpowiedcie.

Wklej to co masz w index.php

Co mam wkleić,bo nie rozumiem???zawartość chyba podstrony gdzie są profile

<?php include("config.php");

$nick = $_SESSION['nick'];

$haslo = $_SESSION['haslo'];

  if ((empty($nick)) AND (empty($haslo))) {

echo '
Nie byłeś zalogowany albo zostałeś wylogowany
Strona Główna
';

exit;

}

$user = mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT * FROM uzytkownicy WHERE `nick`='$nick' AND `haslo`='$haslo' LIMIT 1"));

    if (empty($user[id]) OR !isset($user[id])) {

echo '
Nieprawidłowe logowanie.
';

exit;

}

// tresc dla zalogowanego uzytkownika

echo 'Witaj '.$user[nick].''; echo '
';	 

echo 'Wyloguj mnie'; echo 'Dodaj tapete'; echo 'Zobacz profile'; echo 'Edytuj/popraw profil'; echo '
'; require 'db.php'; $query = "SELECT id,nick,ksywa,nazwisko,link_avatar,opis,czas_profilu,email,adres_zamieszkania,ip FROM uzytkownicy WHERE `nick`='$nick' AND `haslo`='$haslo' LIMIT 1 ";	

$result = mysql_query($query) or die(mysql_error($mysqli)); $row = mysql_fetch_object($nick);

if ($result) { echo "
  • "; while ($row = mysql_fetch_object($result)) { $nazwisko=$row->nazwisko; $ksywa=$row->ksywa; $adres=$row->adres_zamieszkania; $czas=$row->czas_profilu; $nick=$row->nick; $email = $row->email; $opis = $row->opis; $link = $row->link_avatar; $id=$row->$user[nick]; $ip = $row->ip; echo "
  • $title
Imie:
$ksywa
Nazwisko:
$nazwisko

$czas

Adres zam.:
$adres
E-mail:
$email

\n"; } echo "
"; } ?[/code]