Picie herbaty

Czy pijecie herbatę zielona albo jakąś inną o właściwościach oczyszczających, wspomagających trawienie??

Z moim trawieniem jest wszystko w porządku i nie potrzebuję żadnych dziwnych ziółek. Za to ciśnienie skacze mi do góry jak widzę kolejne bezsensowne tematy na forum.

1 polubienie

Czasem, jak się źle czuję :slight_smile: Tak zwyczajnie to nie :slight_smile:

Ostatnio nam emerytom przyszło pić herbatę z wiesiołka.

zielona jest podobna dobra na odchudzanie

Na trawienie najlepsza jest herbata z wkładką bez herbaty :wink: Na żołądek dobra, do tego możesz się oczyścić jak wypijesz jej za dużo :wink:

Skoro wkładka, to i o zdrowym (dla duszy) odżywianiu nie można zapomnieć: https://www.youtube.com/watch?v=6zsPT3iaWJQ

Mnie wychowano na maliniaku. Za miesiąc półtora, gdy pokażą się kwiaty - wycina się snopek maliniaka.Wywiesić do wyschnięcia. Po wyschnięciu pociąć na drobną sieczkę. No i roczny zapas będzie i herbatka przednia. Druga sprawa, to suszenie jagód, poziomek. Wyschnięte wrzucić do blendera i zrobić miał. Jeżyny się też tak suszy i miele, dla cukrzyków, nawet antynowotworowo, - skarb.

Polecam herbatkę “Paracelsus” . Nasenna i zdrowa , czyści nie przerywając snu !

@KAZDAN63

Czyli rano pościel do wymiany? :P 

 

Nie tylko ! Coś za coś , ale za to spałeś błogim snem . 

Cholerka, już myślałem, że podasz przepis na wkładkę z prądem :frowning:

Widzę, że niektórzy liczą na herbatę taką, żeby miała kopa :stuck_out_tongue:

A było tak. Niektórzy byli w stanie wojennym dostarczani przez milicję do przedszkola. A tam pili czaj, czyli czubata łyżka assna na kubek wrzątku. Niektórzy po paru czajach bredzili jeszcze w nocy.

Do tego bęcki - tak Jaruzel rozpieszczał.

 

 

Ja piję zieloną ale nie wiem czy pomaga jakoś na trawienie. Słyszałem że są oczyszczające. Spróbuj Verdin fix.

Są i na przeczyszczenie z senesem i kruszyną, ale są bardziej humanitarne sposoby.

Oczyszczająco na organizm zadziała pokrzywa, ale smaczna czy jest? - chyba nie jest, ale zbawienna po dłuższym spożywaniu - można dużą ilości parzyć i pić - siusiać się będzie więcej, ale to element oczyszczania organizmu.

A ja to widzę tak że ile smakoszy herbaty tyle sposobów co z czym i jak pić.

Większość tych sposobów juz w praktyce na sobie wypróbowałem :slight_smile:

Farbowanej na gorąco wody - nie żałuj nam Panie!

Pokrzywa zawiera śladowe ilości złota. Herbata arsenu. Ziółka wte i wewte - na wszystko zaszkodzą, albo przez pomyłkę uleczą.

Liczy się kultura, estetyka i smak herbaty. Tymczasem moda uzależnia i twarze wykręca grymas niesmaku, wręcz grymas wstrętu, podczas picia różnych wynalazków. :stuck_out_tongue:

Bardzo często piję zieloną herbatę, na pewno jest zdrowa. Poza tym nie lubię żadnej innej.

A próbowaliście herbaty Big-Active Active Burn? Ja kilka dni temu się skusiłem. Super smakuje - granat i czerwona pomarańcza