Piłka nożna

Chciałbym aby w tym temacie można było podyskutować o tej dyscyplinie sportowej oraz wszystkim co jest związane z nią : szczególne wydarzenia, mecze,piłkarze etc.

Może byśmy zaczęli o wygranym meczu Polski z Brazylią w Mistrzostwach Świata do lat 20 :smiley: Kto się wyróżniał, przed kim stoi wielka kariera itp…

krystian99901

Moim zdaniem Polacy bardzo dobrze zagrali, przecież ograli faworyta tego turnieju - Brazylię…

Najlepiej grał Grzegorz Krychowiak (przynajmniej dla mnie) strzelił piękną bramkę z wolniaka…

Graliśmy zdecydowanie i konsekwentnie, jednak czasami ich faulowaliśmy aby ich zatrzymać…

Myślę że USA i Korea Południowa też dostaną baty… :stuck_out_tongue:

Ja niestety nie oglądałem meczu… patrzyłem na siatkówke i teraz żałuje… :frowning: Brazylia powinna zagrać lepiej… jak na swoje możliwości, i nie wiem czemu Marcelo wszedł dopiero w końcówce meczu - po jego wejściu postawa Brazylijczyków polepszyła się, ale to i tak nie zmienia faktu, że przegrana z Polską jest w jakimś stopniu kompromitacją dla Cararinhos.

Tak i to racja w końcu to potęga futbolu choć na WC się nie popisali… :roll:

W pełni się z tobą zgodzę ale druga połowa to był koszmar nie wyrabiałem już z nerwów myślałem już, że nam strzelą ale na szczęście Polacy dotrwali i utrzymali wynik :slight_smile: Co do piłkarzy owszem Krychowiak zagrał bardzo dobrze ale dla mnie cichym bohaterem był Janczyk zagrał dobrze, technicznie nie odstawał od Brazylijczyków, umiał przytrzymać piłkę. Będą z niego ludzie :smiley:

to sukces wygrać z Brazylią jeszcze grając w 10

Tak i to wielki sukces, Brazylia była murowanym faworytem to tak samo jak by grała Seniorska reprezentacja, wystarczy luknąć na stawki w zakładach bukmacherskich Brazylia 1.35, Polska 7.20.

no właśnie dobry pomysł … chyba pójde coś obstawić :smiley: dawno już nie byłem

hehe ja też chyba z pół roku nie obstawiałem, obstawiam na remis

Korea PŁD-USA :stuck_out_tongue: już się zaczęło, chyba najlepsze rozwiązanie dla Polaków w grupie?

No bardzo wyczerpująca wypowiedź :roll:

Cele AC Milan: Adriano (Inter), Daniel Alves (Sevilla), Cassano (Real Madryt), Drogba (Chelsea), Edmilson (Barcelona), Emerson (Real Madryt), Eto’o (Barcelona), Motta (Barcelona), Pato (Internacional Porto Alegre), Szewczenko (Chelsea), Zambrotta (Barcelona).

Można powiedzieć, że większa część tych piłkarzy jest do nie pozyskania przez Milan. Milan złożył już ofertę Barcelonie za Motte zobaczymy co z tego będzie… Edmilson - hmm… w Barcelonie sie nie przyda dlatego iż przyszedł Yoya Toure, który będzie grac razem z Deco w drugiej lini (taktyka 4-4-2) raczej się taką popisze Franki z uwagi na 4 gwiazdy Barcy. Eto’o z Henrym w ataku, Leo z Crackiem po bokach, w drugiej lini Deco i Y. Toure w obronie - od lewej Abidal - Puyol - Marquez (Chivu) - Zambrotta (tego Milan na 100% nie kupi, działacze się nie dadzą).

I taka ciekawostka:

Prawa telewizyjne do transmisji spotkań EURO 2012 zostaną sprzedane za około miliard euro.

Koszmarnie dużo kasy, ale jeśli ma to wspomóc UEFA to naturalnie :yes:

I właśnie Polak strzelił bramkę dla Korei :mrgreen: Danny Szetela

Ja obstawiam że może odejść Eto w jakimś czasie może nie ten sezon transferowy ale następny kto wie. Messiego powinien do przodu wpuścić jest bardzo szybki zawsze jest ktoś potrzebny kto prześcignie wszystkich i dobiegnie pierwszy do piłki. I tak nie spodziewam sie że Henry pokaże w pierwszych meczach coś olśniewającego jeszcze nie jest zgrany z drużyną ale to bardzo doświadczony zawodnik i przystosuje sie do nowego środowiska.

Polak potrafi hehe :smiley:

Giuly + 10 mln = pozyskanie Chivu? To bardzo prawdopodobne z uwagi na to, że Roma wyraziła chęć pozyskania francuskiego skrzydłowego i bardzo dobrze się to składa. Jeśli nawet się nie uda z Chivu zostaje jest Andrade i Milito (z nim będzie ciężko). Co to tym myślisz xulu :?:

:slight_smile:

Złączono Posta : 30.06.2007 (Sob) 23:42

Przecież to nie wchodzi w grę… czytałeś wypowiedzi Laporty? Z tego co widze to nie, jak poczytasz to się zgłoś.

No przecież Messi będzie grac na skrzydle i jego zadaniem są rajdy po prawej flance, więc w czym problem :roll:

Ja bym wolał Milito ale nie był bym zawiedziony Chivu momentami bardzo ładnie gra. Hehe Makay przechodzi do feynordu. O Liverpool ma już jakiegoś bramkarza za Dudka.

Złączono Posta : 30.06.2007 (Sob) 23:48

a sorry źle przeczytałem to ustawienie jakie napisałeś mój błąd :?

No to na pewno wzmocni ofensywę Feyenoordu, która w tym sezonie nie najlepiej się spisywała co daje analogicznie niską pozycję w tabeli (jak na Feyenoord, który w tamtym roku grał w pucharach :roll: ) Makaay byłby 2 rezerwowym napastnikiem w Bayernie. Jak wiadomo przyszedł Klose z Werderu i prawdopodobnie od nowego sezonu on właśnie będzie na napadzie.

Tak 18- letniego młodzika. Zmiennik Reiny no bo chyba nie myślisz, że wypuka Hiszpana z pierwszej 11 :wink:

Kilka osób uważało że Dudek wygryzie Ikera z Realu i będzie nr 1

No ale sie zdarzają kontuzje mecze o pietruszkę itd :stuck_out_tongue: kiedyś na pewno zagra

Kto? Dawaj mi ich tu :stuck_out_tongue: No przecież to niemożliwe - Iker staje się już ikoną Realu Madryt i już kilka dobrych lat jest pierwszym bramkarzem Blancos :brawa:

Nie lubię Realu ale muszę przyznać że Iker jest świetny

Craker9 tak sugerował :x

w tym roku La Liga będzie ciekawa :mrgreen: