Piłka nożna

To niech poda przykłady a nie tak na sucho… na sucho to nawet trawa nie rośnie :?

coś źle zasugerował może dopiero jak Casiliass odejdzie z Realu albo jakaś poważna kontuzja. No racja będzie ciekawa :mrgreen:

No i co z tego…

Koleś daj już sobie spokój z tą zabawą :!:

Mówiłem przecież że zastąpiać go będzie ale przecieżi tak NR1 jest Iker…

I nie mów że ja coś takiego ku*** mówiłem…

i nie tylko: Portowcy sprowadzili już Kevina Hoflanda, Tima de Clera, Roya Makaay’a oraz Giovanni van Bronkhorsta i szukają dalej. Podobno na celowniku klubu z De Kuip są Danny Koevermans (AZ Alkmaar) i… Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund).Uważam, że to super transfery i feyenoord będzie mógł z takim składem powalczyć o mistrzostwo, a Makaay o koronę króla strzelców.

A ja nawet myślę że jak będą dobrze grać to mogą się liczyć w lidze mistrzów ale niestety nie na puchar… :stuck_out_tongue:

Liverpool robi zakupy spore ale wydaje mi się że Torres nie będzie dobrze grał w lidze angielskiej :?

No raczej on zresztą nawet do Barcy nie chciał przejść po prostu kocha Athletico i taka jego sprawa :stuck_out_tongue:

A to niby dlaczego, Rafa Benitez na pewno dobrze wprowadzi go w zespół, przecież wszyscy Hiszpanie(X.Alonso,L.Garcia,Reina,A.Arbeloa) grający w Liverpoolu grają dobrze.Z resztą dobrze by zrobił przechodząc tam, bo w Atletico się marnował.

tu masz racje a lubię tego zawodnika nie wiem dlaczego ale Liverpool ma pecha do napastników Baros, Moro i Cisse źle im szło.

Nie no ale przecież Cisse grał bdb i sprawił sięu Beniteza zresztą w na początku roku czytałem wywiad z Benitezem na jego temat i Bntz się dobrze o nim wypowiadał…

Ale jednak Torres mógłby wzmocnić Liverpool i mógłby się dużo nauczyć od kolegów z Hiszpanii…

tylko złamał noge :frowning: a kurde pamiętam kilka meczy jak na szybkość brał obrońców

No niby tak ale kiedyś w końcu musi trafić się napastnik, który pociągnie drużynę, powalczy o koronę króla strzelców i mam nadzieję, że właśnie Torres nim będzie :smiley:

Choćby z Milanem…

Myślę że ten Torres może się przydać…

Real niby Robbena kupi ale coś wątpię :?

Niech lepiej wykupią Reyesa i poszukają prawego pomocnika a nie za Robbena się biorą.

http://www.fcb24.com/index.php?id_stron … newsa=6143 - Bardzo ciekawa kompilacja poświęcona transferowi Titi’ego do Barcelony :slight_smile:

:gool:

Ronni_92 fajny krawacik i sweterek :smiley:

Nieźle ktos to zrobił :slight_smile:

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 12:25

http://www.youtube.com/watch?v=KGGOWIJspBQ

co sądzicie o tym kto może być następcą

Hehe fajne :stuck_out_tongue:

…Carlos Tevez

:yes: