Piłka nożna

:brawo: Z tym się zgodzę. Wiadomo, że Henry był ważnym elementem drużyny z Emirates, ale w jakiś sposób powinni tą luke załatać (przynajmniej w jakimś stopniu) np. Np Anelka bardzo by się nadał. Dziwna ta wypowiedź Drogby, wiadomo, że nie jeden piłkarz tworzy drużynę tylko wszyscy zawodnicy :roll:

Jak zwykle Chealsy bajeruje i bawi się w wojnę psychologiczną. Henry niejest jedynym wybitnym piłkarzem Arsenalu jeśli znajda następce to juz Chealsy niebedzie takie pewne. I tak ManU zdobędzie tytuł :smiley:

Chelsea :smiley:

Tu będą się liczyć 3-4 zespoły z dużym nastawieniem na ManU - W lidze angielskiej najlepszy zespół bez dwóch zdań.

Ronni_92 bywają niespodzianki. Np. jak było w LM? Większość stawiała na Barcę lub Chelsea a tu wygrał Milan :smiley:

Co do Arsenalu to mają przecież Fabregasa, który potrafi utworzyć świetny duet z jakims napastnikiem. Mają van Persiego, Adebayora, Walcott niebawem zabłyśnie, a właśnie Wenger kupił Eduardo da Silvę, więc myślę, że ten klub jeszcze nie raz pokaże na co go stać :wink:

Ja stawiałem na Milan… koniec sezonu fantastyczny. I tu was zaskocze (niektórych :? ) nie stawiałem na Barce! Widziałem, że odpadnie… :frowning: A potem tylko trzymałem kciuki za Milan.

LM porównujemy do PL? :expressionless:

Niesądze żeby Liverpool coś osiągnoł najlepszy jest w pucharacha w lidze róznie bywa chociaż ostatnio nawet nieźle było. Chelsea będzie groźna a Arsenal licze na 3 miejsce bo nies ądze żeby był to ich sezon

No wiesz, jasne, że tak :mrgreen: ,kilka razy po 3,4, dychy najczęściej ale najbardziej mnie bolało jak miałem ponad stówę do wygrania i mi jeden mecz nie wszedł-Milan w poprzednim sezonie przegrał bodajże z Palermo u siebie :shock: .

Moim zdaniem do Arsenalu powinni kupić(lub wypożyczyć) Teveza, u boku Wagnera na pewno by się rozwinął.Ten chłopak ma talent :!: :smiley:

:lol:

To cianki jesteś… :mrgreen: Ja stawiam przeważnie za 5 dych (jeden kupon) wtedy najwięcej się wygra (jak sie wygra :wink: ) - Zainwestować można a kasy będzie więcej :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 22:31

„Na papierze jesteśmy w stanie pokonać każdego, ale futbol nie do końca jest przewidywalny, ponieważ nazwiska to nie wszystko, aby wygrywać spotkania”. - Samuel Eto’o =D>

Dokładnie czyli Eduardo da Silva(bez nazwiska) może nastrzelać trochę bramek bo statystyki strzeleckie ma imponujące:

Drużyny w których występował w seniorach:

2001-2007 - Dinamo Zagrzeb - 104 mecze 73 gole

2002-2003 - Inter Zaprešić - 15 meczy 10 goli

Reprezentacja kraju:

2004-2005 - Chorwacja U-21 - 12 meczy 8 goli

2004-… - Chorwacja (pierwsza drużyna) - 12 meczy 7 goli

mi się podobają

Tylko to jednak Premiership :slight_smile:

mi się wydaje że najładniejsze koszulki ma Barcelona bo nie ma na nich reklam oprócz UNICEF ale koszulki chelsea nie są takie złe

No niby taa, ale nigdy nic nie wiadomo :smiley: Przecież rozgrywki międzynarodowe stoją na wysokim poziomie a reprze strzelił 7 goli w 12 meczach- to chyba dobrze.

Może ktoś zapodac linka do strojów Chelsea na nowy sezon? :smiley:

Ronni_92

Proszę to chyba te na zdjęciu TUTAJ - TE ŻÓŁTE

Fajne nawet :stuck_out_tongue:

craker9 żółte to ja widziałem :slight_smile: Nie ładne… :roll:

http://www.chelsea.pl/dzialy.php?id=7 8)

No z tego co widać to zmieniły się tylko stroje wyjazdowe… kolorem podchodzą do tych Barcelony z poprzedniego sezonu… :-k

No właśnie trochę hoojnie powinni jakieś białe :?: , ale nie żółte :!: nie pasuje do nich :shock:

Koszulki od ManU lepszy był te z poprzedniego sezonu… teraz te czerwone takie… Wyjazdowe i bramkarskie fajne :slight_smile: Ładne kolory ;]