Piłka nożna

Gole 2 i 3 to magia! Najlepiej to piłkę dla początkujących - zwykłą jakąś. Potem myśl o T90 itp :slight_smile:

Nike total 90, Nike Joga Bonito

grać to ja umiem :stuck_out_tongue: chodzi o triki, np “do okoła świata” czy aj to tam szło itp

No to mówię, do tego wystarczy Ci zwykła piłka. My z @Jet to wtajemniczeni jesteśmy :stuck_out_tongue:

Nie no jednak chyba się przejdę do tego STS-a :stuck_out_tongue:

A i uważam, że ten wynik bardzo dobrze ustawił sytuację w grupie Polaków,teraz tylko jutro pyknąć USA i wyszliśmy z grupy.Co o tym myślicie?

szczere mówiąc znaczy pisząc :mrgreen: mi też się nie podobają

Ja uważam że Theo Walcott jest dobrym kandydatem na zastąpienie Henry’ego. Na razie nie jest gotowy do gry w pierwszym składzie, ale w przyszłości Wenger na pewno w końcu na niego postawi. Ja bym go widziała na prawym skrzydle, aby wyprzedzał wszystkich obrońców i dośrodkowywał albo na ataku, by drużyna mogła mu zagrywać podania na dobieg. Jest bardzo szybki. Może nie jest to taki dobry i być może nigdy taki nie będzie jak Titi, ale myślę, że da radę w końcu przebić się do pierwszego składu i rozegrać dobre mecze. Na razie jest jeszcze bardzo młody, ale ja kładę w nim duże nadzieje. :mrgreen:

Aktualny ranking IFFHS (w nawiasie miejsce w poprzednim notowaniu):

1.(1.) Sevilla FC

2.(2.) Chelsea London

3.(11.) Boca Juniors

4.(3.) AC Milan

5.(4.) Manchester United

6.(6.) Santos FC

7.(5.) Colo Colo Santiago

8.(7.) AS Roma

9.(8.) Liverpool FC

10.(10.) Espanyol Barcelona

  1. (9.) Inter Mediolan

  1. (180.) Wisła Kraków

Eduardo da Silva ma zastąpić Henry-ego

Właściwie to ile on ma lat?

Walctott urodził się w 89r. a da Silva ma 24 lata :wink:

T. Walcot to utalentowany gracz…

Wymiata u mnie w FIFIE :stuck_out_tongue:

Może być coś z niego ponieważ jest młodym graczem i w dobrym stopniu wychowuje się w Londynie

Lepiej na necie mieć konto :slight_smile: i grac na necie :slight_smile: Tak jak ja. Jakieś wygrane miałeś krystian99901 :?:

Da się tak :?:

Jak wypłacają na konto :?:

Podaj linka Ronni_92 :wink:

Arsenal ma teraz problem bez Henrego ale myślę że ta “młodzież” sobie poradzi w tym sezonie… co do wolcot’a to będzie o nim głośno za parę lat…

Koszulki chelsea (chyba dobrze napisałem) nie są za pieknę co innego mojego kochanego Man Utd link

craker9 taki kibic i nie wie :roll:

http://www.bwin.com

http://www.bet-at-home.pl

Jako następce Henry’ego bardziej bym wybrał Anelke - co tam taki mało znany Da Silva ze Szwajcarii… Anelka ma warunki fizyczne bardzo dobre do gry w Angli - wysoki, dobrze gra głową, silny. Duże TAK dla Anelki :!:

Bo ja chodzę do STS’a

Proszę nie zaczynaj :roll:

Kolega chce kupić koszulke Realu ale żeby był napis z jego ksywą gdzie takie coś można załatwić? na allegro nie widziałem aha i i czekam aż będą z nowym sponsorem

jakiegos wielkiego show nie robią ale to wkońcu czerwone diabły więc nie powinni mieć nic innego na koszulkach tył nawet fajnie wygłada :smiley: też chodze do sts. Fatk że Walcot jest dobry ale niech jeszcze z 2 lata przeczeka na zastępstwo Henry.

jest coś takiego umnie ten sklep co to robi nazywam sie amber koszt takiej koszulki z własną ksywą 130zł

Na pierwszej stronie w newsach na http://www.kanonierzy.com pojawiła sie wypowiedź Drogby z Chelsea Londyn, który uważa, że bez Henry’ego w Arsenalu, Chelsea ma o jednego rywala mniej :x Co o tym myslicie?

Bo ja uważam, że to kompletna głupota. Titi wprawdzie był wybitnym piłkarzem i nadal nim jest, ale drużyny nie tworzy jeden zawodnik, ale wszyscy gracze! Całkowicie nie zgadzam się z tym co mówił Didier :roll:

Hehe Drogba zawsze ma poczucie humoru…

Piłka nożna to gra zespołowa… <— to moja odpowiedź…