Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Niemczech

Juz tylko kilkadziesiąt dni dzieli nas do rozpoczęcia piłkarskich Mistrzostw Świata, gdzie na Niemieckich boiska wystąpi reprezentacja Polski.

Niech ten temat będzie zbieranina wiedzy i wymianą dyskusji oraz wyników i wszytskiego co związane z MŚ w Niemczech.


Trenerzy reprezentacji mają juz mało czasu na ogłoszenie 24 osobowej kadry na mecze MS. Mimo to trener reprezentacji Brazyli juz ogłosił wyjściwą 11 na pierwszy mecz z Chorwacją. Cóz faworyci się nie boją.

Chorwatów bedzie atakować tzw "wielka 4 " Ronaldinho, Adriano, Ronaldo, Kaka.

Niestety ma obawy co do formy naszcyh piłkarz mimo iz z Litwą nie gralo pól pierwszego składu , to kandydaci do pierwszej 11 . Mila, Kosowski, Rasiak, Szymkowiak zagrali tragicznie co nie wrózy nic dobrego

Moim zdaniem Polska gra tragicznie i zadaje sobie takie pytanie “z czym oni na mundial” :roll: Oczywiscie moim faworytem są brazylijczycy, którzy mają fenomenalnych piłkarzy :!:

Ja nie widzę w polskich piłkarzach problemu z umiejętnościami tylko z mentalnoscią, oni poprostu grają tak by malo się zmeczyć a dużo zarobic. Ale Mundial to jest ważna impreza i miejmy nadzieje ze to ich zmotywuje i zagrają na swoje możliwości bo naprawde potrafią powalczyć i zaistnieć na europejskich boiskach.

:pada:

Szymek zagrał bardzo dobrze. Najlepiej z naszego zespołu (+ Dudek). Tylko iż cała reszta grała tragicznie.

O Rasiaku się nie wypowiadam: każdy wie ;]

Mila cały czas pada na murawę. Jak tak pójdzie po pierwszym meczy na finałach będzie pauzował.

Miejmy tylko nadzieję że jak wróci Ebi, Magic i Niedzielan to wleją troszkę natchnienia w naszą drużyną i pokierują zespół do zwycięstw.

Mam takie ciche marzenie aby Polska grała tak jak w eliminacjach. Jeśli tak będzie to moim zdaniem grupę zaliczymy bez problemów i na pewno dojdziemy zdecydowanie dalej.

Wszystkiego się dowiemy już niedługo 8) .

a mi sie wydaje ze znowu dostana baty, chociaz chcialbym zeby dobrze wypadli ale czy to mozliwe ?

Ja tam trzymam kciuki za naszych piłkarzy chociaz wiem, ze raczej marne szanse maja :frowning:

Wszystko jest możliwe :wink:

Aby polska grała tak jak w eliminacjach jest niemożliwe ponieważ grała z bardzo słabymi zespołami!! Przegraliśmy 2:1 z anglią a tego właśnie typu będą zespoły więc ja zawsze w Polske wierze ale tym razem troche marnie to widze :stuck_out_tongue: chyba ze naszych 2 najlepszych graczy będą grali za wszystkich a mówie o Zurawskim i Krzynówek!!

P.s Najgorsze ze lech pod koniec wsojego istnienia (mówie o połączeniu z amicą) gra bardzo dobze (Wisła Lech 3:1) Niech Lech sie wkońcu z nią połączy i będziemy mieli to z głowy

Lech Poznań RZĄDZI! !!

Rooney :(.

Polska ma ostatnio pecha. Zawsze jak gramy na jakiejś wiekszej imperzie sportowej to w grupie mamy gospodarzy turnieju. A jak wiadomo gospodarze u siebie grają pewniej i są bardziej zmotywowani i dlatego wysoko zachodzą.

Ja tam życze Polskiej reprezentacji jak najlepiej.

PS. taki bonusik z myślą o mistrzostwach

http://members.lycos.co.uk/kastenloop/World%20Cup%202006.xls

Przynajmniej o formę Magica nie musimy się martwić : kolejne trafienie w meczu z Kilmarockiem.

Ja tam mam małom nadzieje na powtórke z 74 ale czy to możliwe??

Chyba nie jak pojadą tacy piłkarze jak Lewandowski, Radomski, Rasiak

Lewandowski co to w ogóle za gość zdobył tylko jednom bramke iiiii…nic, jest kiepski.Już widze jaki Janas da skład na WC

-------------Dudek----------------

Rząsa Kłos Jop Baszczyński

Lewandowski

Smolarek Szymek Krzynówek

Rasiak Żurawski

Jestem pewien, że taki właśnie będzie skład

Przestarzała obrona kiepsa linia pomocy oprócz Smolarka, który bedzie wchodził bardzo odensywnie i bedzie może grał na pozycji minimalnego napastnika, Rasiak kompletne dno może w klubie jest dobry ale w reprezentacji dno dno Żuraw spox.

Dudek -0 niewiem dlaczego ludzie w różnych ankietach, zaznaczają ze to on ma stanąć za słupkami, a Janas pewnie go wsadzi do 11 chodz nie gra w klubie powie, że Boruc jest za gruby i przegramy.

Teraz trzeba obstawiać kto zajmie miejsce trenera Janasa:

1.Klejndinst

2.Kasperczak

3.Obcokrajowiec

grzena zapomniałeś o Kosowskim :x

Rząsa=>Żewłakow

Lewandowski=>Sobolewski

Rasiak=>Sagan, Niedzielan, Fran :roll:

zapomniałbym Dudek=>Boruc

No Kosowski:) No on gra całkiem nieźle w reprezentacji jest mocnym ogniwem:)Ale niewiem dlaczego janas nie powołuje Żurawa tylko swoich pupilków

Żuraw delikatnie rzecz mówiąc odmówił Janasowi występu w towarzyskich meczach reprezentacji.

Przez kilka meczy kontuzja.

Raz podobno wziął już urlop i nie zamierzał z niego rezygnować.

To i jest teraz podstawowym graczem Celtiku i trener nie może go tak co chwilę puszczać.

Ale podobno 14 V ma już grać w kolejnym towarzyskim (z Arabią?) :slight_smile:

Z tego co mi wiadomo to Wyspy Owcze

Ja miałem dobre zdanie o Kosowskim dopóki nie zaczął grać gwiazdora.Jak on w wywiadach mówi że przyjeżdża na reprezentacje aby sobie odpocząć bo w klubie takie ciężkie sa treningi.Po 30 minutach gry już nie ma siły, bardzo słabo widze jego przyszłość.On chce grać w klubie jeśli na dzień dobry pozywa go do sądu.

Każdy chyba wie jak Żuraw gra i w jakiej jest formie więc po co sprawdzać?

Szymkowiak zagrał napewno lepiej niż pozostałem trzy drewienka.Mila wygląda i rusza się jak słoń po boisku.Widac że od siedzenia na ławce brzuszek mu urósł.

Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Seweryn Gancarczyk i jeśli pozostanie w swojej obecnej formie to ja bym go brał jako drugiego kandydata na lewą strone obrony.

Moja jedenastkana Mundial :

-------------Dudek----------------

Baszczyński Jop Bąk Żewłakow

Sobolewski

Smolarek Szymkowiak Krzynówek

Żurawski Frankowski

Ławka rezerwowych:

Bramkarze: Boruc, Fabiański

Obrońcy: Kłos,Gancarczyk,Błaszczykowski,Lewandowski

Pomoc: Kosowski,Radomski,Burkhardt,Jeleń

Atak:Saganowski,Sosiń

Czy pan trener Janas ma w planach nie wyjść z grupy ??

Jak dla mnie skład polskiej reprezentcji był szokiem.

Bramka:

Obrona:

Pomoc:

Atak:

Dudek…Frankowski…nie jadą do Niemiec…ostro poszedł Janas do przodu… :smiley:

Ale Lewandowski, Job i Radomski niepodzielnie…