Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Niemczech

squeet co masz do Jopa? jak dla mnie to teraz najlepszy obrońca, ja sie dziwię gdzie jest Franek.

Dudka nie ma i bdb

dziwię się dlaczego Fabiański, Kowal o wiele lepszy :!:

i ten nieszczęsny Rasiak :confused:

Jak dla mnie bardzo dobry skłąd :spoko:

Panie Janas dobra robota.

Jedyny do uzupełnienia to dla mnie Mila i Rasiak :? :?

A oglądałeś jakikolwiek jego ligowy mecz ostatnio? Trzeba było zobaczyć :wink:

Nie lepszy…

Ale kwestia gustu :wink:

W obronie Kusczaka:

http://sport.onet.pl/1322315,wiadomosci.html

Bardzo dobry wybór a zobaczymy czy zostanie trafiony na MS.

Trzymamy kciuki.

A Jop mimo iz ostatnio grał słabo, to jest jednym z najlepszych SO w polsce więc jego wybór jest oczywisty.

Troszkę barkuje Kłosa, ale tego sezonu nie moze zaliczyć do udanych :frowning:

No nie ma innego a bez sensu jest naciągać sztucznego fora albo defensywnego pomocnika… Tak samo, jak nie mamy SP. Kiedyś na środku grał Bąk z Kłosem, Hajto i Wałdoch… I brakuje mi Wałdocha :frowning:

Nawet Sobie na koniec kariery w Bundeslidze bramkę strzelił…ale nie żyjemy przeszłością…zobaczymy jak ten skład zagra.Ale jutro będzie huczeć w mass-mediach… :slight_smile:

Co do bramki brakuje Kowalewskiego. Moim zdaniem dla Fabianskiego za szybko na mistrzostwa jeszcze. Mila kolejny zawodnik ktorego bym nie zabral na mistrzostwa, ma bardzo duza liczbe strat:/ co do przeciwnikow Rasiaka: brakuje Franka?? graja w tej samej lidze, Rasiak jakos potrafi strzelic. Franek od dluzszego czasu nie moze sie przelamac. Moze Rasiak jest drewniany(sam lubie sie posmiac z dowcipow na jego temat) nie uwazam go za wrtuoza futbolu, jednak taki wybor selekcjonera. Trzeba tylko kibicowac takiemu zespolowi:)

No juz krzyczą na TVN 24 był własnie specialny felieton.

Jak dla mnie bardzo dobry skład z Gizą fakt barkuje nam SP chodż mamy Szymkowiaka , wspaniałego SPD Sobolewskiego i Smolarka na LP reszta odbiega znacząco od tej trójki.

I dlatego jeśli Szymek będzie grał żenująco, posypie się wszystko… Ale jest jeszcze Krzynówek, niech pokaże na co go stać :spoko:

Skład uważam za świetny.

Jeśli trener na sam początek rzuci “wielką” trójkę do ataku: (Jeleń, Brożek, Żurawski) i do tego wesprze ich Szymkiem, Ebim, Krzynówkiem i ewentualnie Milą jeśli będzie sie jakoś prezentować i oczywiście nasza młoda obrona się zgra to mamy wielkie szanse na wyjście przynajmniej z grupy.

Co do bramkarzy myślę iż Janas zrobił świetnie. Boruc jest w tej chwili najlepszym polskim bramkarzem i jemu przysługuje z czystym sumieniem nr 1.

Co do Frankowskiego: jestem jego sympatykiem ale na miejscu Janasa zrobiłbym tak samo. Nie można brać go tylko z sympati, jeśli nie może sie przełamać i strzelić bramki. Co do formy wszyscy wiedzą: Franek nie jest w stanie wytrzymać na boisku pełnych 90 minut (góra 70 i to tak na oparach)

Podsumowując:

Zespół oparty na starych twarzach jak i takich z pozoru zupełnie nowych.

Mieszanka profesjonalizmu i młodzieńczej wiary w siebie i hartu ducha może być dla rywali zabójcza. :slight_smile:

Boże chroń polską reprezentację w piłce nożnej albowiem nadchodzi armagedon

widzieliscie powolania normalnie tragedia, dudka nie wzial :!: :!: :twisted:

Na początku pomyślałem, że dzisiaj 1 kwietnia, ale niestety się myliłem =(

Ten skład to po prostu nic innego jak porażka :frowning: Miałem nadzieje, ze wyjdziamy z grupy, ale po dzisiejszym dniu moje nadzieje zostały rozwiane :frowning:

Finały MŚ 2006 - mecz Polska - Brazylia

Brazylijczycy udają się do szatni, patrzą a tam tylko jedna koszulka - Ronaldinho. No cóż pojadą do hotelu i zabiorą reszte koszulek, a pierwsza połowę Ronaldinho zagra sam… jadą do tego hotelu (przerwa w meczu), z ciekawości patrzą na wynik i widzią: Polska - Brazylia 0:1 (bramka Ronaldinho). Widzac, ze chlopak sobie radzi postanawiają zostać w barze i dać pograć Roniemu. Piją piwko i patrzą na końcowy wynik 1:1 (brami Roni i Rasiak). Lekkie zdziwienie, ale cóż - jadą na stadion. Spotykają się z Ronim i się pytają:

  • “no przecież wygrywałeś - to dlaczego odpuściłeś i zremisowaliśmy?”

  • “no wiecie chłopaki - w 55 min dostałem czerwoną kartkę”

Dokładnie tak to będzie :frowning:

Skład jest jakby to ująć … eksperymentalny…i wzbudza kontrowersje.

Ale zaczekajmy do MŚ ![-o<

Eksperymenty przeprowadza się na sparingach a nie podczas docelowej imprezy 8)

El Presidento , jest już topic na temat MŚ:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=8039

Poroponował bym już wcześniej rozpoczęty wątek kontynuować.

hahahahahha dobre

Janas oszalał powołuje chłopaków którzy grali po 2-3 mecze i cieszy sieże postępuje słusznie.

A to kolejny przykład w tym kraju jak ludzie boją się zmian w praktyce bo w teorii to wszyscy są chojrakami , wszyscy mówią że potrzeba zmian , że potrzeba podjąć jakieś nawet wielkie ryzyko ale jeżeli już ktoś to zrobi a nie tylko o tym mówi to zanim coś się okaże ( wyniki ) to już się go wiesza , można zrozumieć kibiców ,którzy "najlepiej "wiedzą jak zrobić by liga i repta była silna ale większość jak raz kopnęła piłkę to już jest sukces a tak to siedzą przed tv , komputerem i ślą komentarze co by było jakby tak nie było ale żeby wnieść coś do tego sporu to trzeba go uprawiać a nie tylko komentować , o dziennikarzach i komentatorach sportowch to nie ma co wspominać bo oni zawsze wiedzą najlepiej , no i jest liczna rzesza fachowców trenerów , którzy byli selekcjonerami albo by nimi chcieli być , ale mimo że wiedzą jak uzdrowić repte jak ktoś inny jest trenerem a nie oni to sami jakoś nie potrafili osiągnąć sukcesu . Znawców , fachowców u nas nie brakuje , ale jak muszą podejmować sami decyzji to w tedy zawsze mówią , że nie ma z kogo wybierać bo ten jest rezerwowym a tam ten gra w drugiej lidze a liga jest słaba, tak więc Janas podjął decyzje kto jedzie kto zostaje i mam nadzieje , że był to dobry wybór ale żeby się o tym przekonać trzeba poczekać chociaż do pierwszego meczu na MŚ a jak nic nie ugra to w tedy będzie się go rozliczało . A jak się nie uda to chciałbym by kadrę objął jakiś dziennikarz , komentator np. p. Borek albo Kołtoń albo jakiś inny „znawca fachowiec” od piłki nożnej i zobaczymy co w tedy będą mówili o pracy w reprezentacji i piłkarzach , których mają do dyspozycji.

Moim zdaniem to było świetne posunięcia ze strony trenera Janasa.Szkoda mi tylko Franka ale cóż, w takiej formie jaka on prezentuje to nie zasługuje na MŚ.Mówił Janas że zabierze tylko tych którzy będą grać w klubach i tak zrobił(poza Milą który moim zdaniem nie powinnien jechać i Kosowskim który zawsze sie przyda).

Mówicie że Fabiański za szybko wskoczył do reprezentacji? U nas w kraju zawsze wszystko jest za szybko. Wy myślicie że jeśli piłkarz/bramkarz ma 19 lat to jkest za młody.Jeśli tak to popatrzcie na przykłady Rooneya,Reyesa i jeszcze kilku innych.

Mam nadzieje że Seweryn Gancarczyk zaprezentuje się bardzo dobrze na mistrzostwach( w końcu jest z Zamościa :stuck_out_tongue: ).

A co do Dudka to powinnien zakończyć reprezentacyjną kariere.

W żadnym wypadku. Wystarczy popatrzeć na styl jego gry. Prezentuje dobrą szkołę i przynajmniej ja wiem i moi koledzy z pracy również, że będzie z niego zawodnik.

A szkoda Dudiego, bo to raczej była ostatnia szansa na MŚ dla niego… Mam nadzieję, że zostawi LFC i zacznie grać i załapie sie na Euro!