Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Niemczech

To może ja wyjaśnię, jeśli chodzi o ofensywnego środkowego pomocnika to mamy tutaj problem.Nie wiem czy grający Burkhard jest lepszy od niegrającego Mili.A jeśli chodzi o Rasiaka to wiadomo - wujek obiecał mu przeciez że załatwi mu najlepsze miejsce na mecze reprezentacji na MŚ. :twisted:

i tam mistrzostwa wygraja WLOSI! !!

FORZA ITALY! !!

Podobnie, jak Frankowski.

Nie wiem i nie popieram tego wyboru.

:shock: Bo zasługuje.

:hahaha:

:lol: :lol: z całym szacunkiem dla Rasiaka … uważam że porównanie go do napastników klasy Sagana, Franka czy Niedzielana to … :x

Może i Franek nie grał wiele - a ile grał Rasiak i czego dokonał :?: :-k :-s

100 razy lepszy za Rasiaka bylby Sagan… !!

Coś w tym jest :smiley:

http://video.google.com/videoplay?docid … =hooligans

Po takich relacjach malo realne mistrzostwa u Nas :wink:

Ale reprezentacja musi mieć jednego wysokiego napastnika, bez tego ani rusz, a Rasiak jest najepszym polskim wysokim napastnikiem, Sosin nie dorasta mu do pięt.

ja nie wiem skad ten pomysl ze w ataku musi byc 1 wysoki napastnik? !!

Jak bedziemy grali to zadna pilka z wrzutek nie dojdzie do Rasiaka, bo nasi przeciwnicy to nie Wyspy Owcze i obroncy nie beda stali jak kolki! !!

A Sagan chociaz niewysoki zawsze potrafi sie znalezc w polu karnym (w odroznieniu do pana R.)

Co do komentarzy o Rasiaku, to nie rozumiem, dlaczego dziwicie się, że jedzie na Mundial. W 16. meczach grał w klubie w podstawowym składzie i strzelił 6 czy 7 bramek (Frankowski ZERO), zaliczył kilka asyst, w wielu spotkaniach był wyróżniającą się postacią.

Jestem przekonany, że jesteście tak nastawieni do niego, bo “taka moda”. Bo przecież te bramki strzelił “beznadziejny” Rasiak, więc na pewno fartem. To przecież “drewniak” i nawet, gdyby strzelił 10 bramek w 10 minut, to i tak nie będzie doceniany. A szkoda.

I tak wszystko wyjdzie w praniu. I podejrzewam, że gdyby nawet Rasiak został królem strzelców - dalej by była gadanina, że fartnęło mu się. Tak już niestety jest…

Dokładnie. Chociaż jedna osoba jest obiektywna.

Torres uwazam ze Rasiak nie powienien jechac bo lepszy jest Sagan a nie te panuje taka moda…

co do Franka to rozumiem ze Janas go nie wzial… !!

p.s pozdrawiam :smiley:

Rozumiem, ale co ma Saganowski do Rasiaka? Jeśli już, to obaj zasługiwali na wyjazd, więc podawaj przykład kogoś, kto zasługiwał mniej, tj. Brożek.

to ze Sagan jest lepszy :stuck_out_tongue:

a Brozkowi bedziesz jeszcze dziekowal za strzelenie bramki… !!

Przeciez to nie chodzi o to kto zaslugiwal, tylko kto w jakiej formie sie znajduje! !!

Taki Franek gral pieknie w eliminacjach, ale one bylo pol roku temu! !!

Co mi po tym ze gral bardzo ladnie pol roku temu! !!

Nie zrozumiałeś mnie. Napisałem “zasługiwał”, bo Janas już powołał zawodników.

Tak, pisałem o tym kilka postów wyżej. A Rasiak obecnie jest w niezłej formie.

:slight_smile:

forma…hmmm…chlopak przebiegnie raz dlugosc boiska i znowu bedziemy mogli ogladac jak “wypluwa pluca”.

Dla porownania pan Brozek biega do ostatniej minuty! !!

On nie jest od biegania, tylko od czekania na podania, dzięki którym będzie miał okazje do zdobycia bramki. Owszem, nie jest sprinterem, ale to nie zmienia faktu, że jest w niezłej dyspozycji, co potwierdził w ostatnim meczu reprezentacji.

hmmm ciekawe.

Tak grał przeciw bardzo silnej drużynie

Ale o co Wy się kłócicie? Grał i Frankowsi i Rasiak. Rasiak zdobył 2 ładne gole i żył, a Frankowskiemu się nie udało. Wniosek - Rossi w lepszej formie jedzie na mundial…

Czemu wałkujecie to samo ciągle. Wiadomo, że są zwolennicy i przeciwnicy zarówno Franka jak i Rasiaka, więc przekonywanie jedni drugich to walka z wiatrakami :?

A Wy ciągle i ciągle…