PIN do Windows 10

Dzień dobry,
Nagle nie mogę się zalogować do systemu przez informacje o błędnym PINie. Sęk w tym, że jestem pewny, że wpisałem dobry pin. Do tego w momencie logowania się przez konto Microsoft również dostałem informację o błędnym haśle, a również jestem pewny, że wpisałem poprawne. O co chodzi?

W takim razie czeka Cię telefon do MS.:wink:

Dobra zresetowałem hasło Microsoft przez numer telefonu. Ale nwm dalej co się stało, czy Windows lubi tak świrować czy co. Nwm czy pomoc techniczna ma swojego mail by do nich napisać

Myślę że nie Windows tylko MS. A maila musisz poszukać na stronie głównej.

Raczej nie będzie maila lub zaginie w spamie innych.

To twierdzisz że lepiej zadzwonić?

U mnie powodem był Num Lock :heart:

Teraz w widzę w panelu sterowania w zakładce dotyczącej zmiany pinu, że należy go resetować w wypadku go zapomnienia lub gdy przestał działać. Tak, gdyby to było normalne że nagle nie działa.

Albo CapsLock :smiley:

Albo strzałki zamienione z WSAD :wink:

Gejmingowe klawiatury :smiley:

Albo:

  • QWERTZ jak w haśle było z :left_right_arrow: y i cudem ekran logowania miał układ Polski 214 (maszynistki) (rzadziej niemiecki).

  • AZERTY jak w haśle było a :left_right_arrow: q, z :left_right_arrow: w lub m :left_right_arrow: ; : i cudem ekran logowania miał francuski układ (rzadziej litewski).

    • dodatkowo problematycznie może być wstawienie znaków 0-9 i specjalnych (!@#$%^&*()_-), bo francuski układ preferuje ich litery z ogonkami.

Moze jakis problem z klawiatura u Ciebie wystapil niespodziewanie…Kiedy masz 100% pewnosc o dobrym wpisaniu PINU, a jednak nie dziala wowczas jedynym rozwiazaniem telefon do Microsoftu :slight_smile: