Problem z logowaniem do systemu (Win10) po włączeniu komputera

Cześć,
dziś pojawił mi się pewien problem - jak powyżej. Przy pierwszym włączeniu, lub po odejściu od komputera, po jakimś czasie naciskam “enter”, chcąc kontynuować pracę, poprawnie wpisuję PIN, ale dla systemu jest on nieprawidłowy. Wyświetla się komunikat: “Wystąpił błąd i twój kod PIN jest niedostępny (stan: 0xc000006d; podstan: 0xc0070005). Kliknij, aby ponownie skonfigurować kod PIN”. Co zresztą próbowałam zrobić i nic to nie dało. W wejściu do systemu pomogło mi ponowne uruchomienie komputera, dotąd robiłam to już trzy razy. Dodam, że nie było ostatnio żadnej aktualizacji, więc nie wiem, skąd wziął się ten błąd. Pomożecie? :slight_smile:

Kilka dni temu ktoś miał ten sam problem:

Najprościej było by skorzystać z Przywracania systemu i cofnąć się do czasu gdy problemu nie było

Spróbuj zrestartować PC, później zrestartować i tak dalej, zanim się nie pokaże wiadomość:
Przygotowanie automatycznej naprawy
Kiedy zobaczysz jakiś błąd, naciśnij Rozwiązanie problemów, Opcje zaawansowane, Wiersz poleceń. Wpisz “regedit” wejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE i wybierz Plik, Załaduj gałąź Rejestru
i wpisz C:, kiedy nie zobaczysz Windows, wpisz D: później Windows\system32\config\SYSTEM. Daj kluczowi dowolną nazwę (bez spacji)
Kiedy wejdziesz wybierz Setup. Zmień następujące wartości:
CmdLine na cmd.exe
SetupPhase na 1
SetupType na 2
SystemSetupInProgress na 1
Zamknij edytor rejestru i wpisz exit, później Kontynuuj
Kiedy się pojawi wiersz poleceń, wpisz
net user /delete <nazwa użytkownika>
net user /add <nowa nazwa użytkownika>
net localgroup Użytkownicy /add <nowa nazwa użytkownika>
net localgroup Administratorzy /add <nowa nazwa użytkownika>
regedit
Wybierz HKEY_LOCAL_MACHINE, SYSTEM, Setup.
Zmień następujące wartości:
CmdLine na “”
SetupPhase na 0
SetupType na 0
SystemSetupInProgress na 0

Wyjdź z edytora rejestru. Wpisz shutdown -r -t

Spróbuj się zalogować. Jeśli ciągle nie działa, kontakt z firmą Microsoft może pomóc.