Pionner S-DV370 Podpięcie surround pod kompter

Witam mam problem z kinem domowym który nabyłem

Jest to stary sprzęt mianowicie Pionner S-DV370 chciałbym go podłączyć pod komputer tak aby wszystkie głośniki działały jak na razie mam je podpięte na Jacka STEREO

Proszę o pomoc :smiley:

Jak ten Pioneer ma tylko wyjście AUX stereo to inaczej nie podłączysz.

Zdjecie z neta ale takie same ma wyjscia … nie ma opcji cos jest niemozliwe w moim słowniki :wink:

To jest ten moment, w którym musisz zmodyfikować słownik …

ale np jakby kupic karte dzwiekową

Od karty dźwiękowej nie przybędzie ci wejść w tej padlinie.
Sprzedaj to za 5 dych na OLX, ktoś może przytuli albo używaj wyłącznie jako 2,1.
Nic innego z tym nie zrobisz.
No chyba że wyniesiesz na śmietnik.

1 polubienie

o kurczaki az tak zle myslalem ze w miare dobre to audio kupilem za 400zl dzis na olx
mysle ze bede uzywal 2.1 a jak tv kupie to wykorzystam reszte glosnikow

chodzilo mi o hdmi RC czy jakos tak podpiac hdmi pod https://pl.aliexpress.com/item/1005001506050723.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.73a53b04l2iFr9&algo_pvid=d358a823-a8c9-4d94-ac4f-8da379790884&algo_expid=d358a823-a8c9-4d94-ac4f-8da379790884-59&btsid=2100bdf116065953428657385e31d6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ taki konwerter i reszte do kompa

Jedyny sposób żebyś z tego usłyszał wszystkie głośniki to wrzucić jakiś film na DVD.

Masz w tym sprzęcie jedynie wejścia, przez które wpuścisz sygnał stereo. Żaden magiczny konwerter, nie rozmnoży ci wejść sygnałowych, ani nie zmieni sposobu ich działania.

Za tyle byś kupił przyzwoity wzmacniacz i kolumny stereo, ta pierdziawa poważnie nie jest warta nawet stówy.

Żaden konwerter nie zwiększy ci ilości wejść, żeby to chociaż miało optyka albo coaxiala, ale ma tylko stereo.
Następnym razem zapytaj o poradę zanim kupisz a nie po fakcie.
Jest tu kilka osób które mają pojęcie i chętnie pomagają.

1 polubienie

hmm kurde racja nie pomyslalem sugerowalem sie cena z internetu w sklepach nowy sprzet(niedostępny) okolo 1500zl wiec cena 400 wydawala mi sie cena okazyjna

czyli tylko pod tv on mi bedzie działał tak ?

W sensie dźwięk z TV?
Też tylko stereo.
Jak widzisz na tyle masz HDMI ale tylko wyjście aby podać obraz na TV bądź inny ekran.
Wejście audio masz tylko stereo a więc możesz podłączyć cokolwiek ale stereo.

czy na tych glosnikach moge zrobic dzwiek surround podpinajac pod inny rejestrator czy jak to sie nazywa

A jak to teraz podłączyłeś do kompa? Kablem tego typu?
obraz

tak

Z tego co widzę mają dedykowane wtyczki, nigdy nie rozumiałem tego zabiegu.
Można obciąć wtyczki i podłączyć pod cokolwiek ale jaki będzie efekt nikt nie przewidzi.

masz na mysli bezposrednio druciki pod glosniki ?

no ale wtedy mam tylko dwie koncowki pod dwa glosniki nie pod 6