Piszę poprawnie po polsku

Fakt, nie miałem już co wymyślić :wink:

Teraz mamy Wordy, Writery, więc jeśli chodzi o ortografię, to niestety nie trzeba jej znać.

Aktualnie modne jest posiadanie stu adresów e-mail, więc nie trudno się pomylić. Jeśli chodzi o takie błędy, to nie wiem, ile lat miała ta osoba, ale jeśli chodzi już do 5 klasy SP, to mogą się pojawiać efekty starań rodziców o zaświadczenie o dysleksji, tak myślę.

Bardzo popularna, według wielu jedyna możliwa i jak najbardziej poprawna pisownia w dziale hardware:

"chciałbym kupić rama 4gb" jaki-ram-t415392.html

  • jak by ktoś nie wiedział “rama” to taka margaryna, czasami w formie “ramy” (rowerowo - okienne) a co to za jednostka “gb” no to już diabli wiedzą - pewnie jakaś nowa, określająca najnowsze podzespoły opracowane na podstawie najnowszej technologii kosmicznej, przepraszam - komicznej.

Dodane 27.09.2010 (Pn) 16:21

Myślałem, że mam usterkę sprawdzania pisowni Firefoxa - większość wyrazów podkreślona na czerwono:

sie-stalo-t415483.html

Dodatkowo brak wielkich liter na początku zdań oraz brak przecinków i kropek.

Nic tylko siedzieć i meczeć …:wink:

Dodane 06.10.2010 (Śr) 16:26

Interpunkcja by jeszcze “uszła” ale reszta wymaga napiętnowania:

jak-wylaczyc-aktualizacje-dla-t416680.html

PS. co to za “cham”, że zasłużył na wielką literę? :wink:

-Ja chcem dla niego pomuc ale siem okazuje że ja mówiem po staropolskiemu i nic nie rozumieu z tego tekstó więc siem wyłańczam. A na poważnie-zastanawiam >siem< czego ja jeszcze >dożyjem<. Strach się bać! :o .

Całkiem niezły festiwal … i syzyfowa praca moderatora.

http://forum.ubuntu.pl/showthread.php?t=134718 .

I genialny komentarz usera -

Aż ręce opadają…

-horror to będzie jak ten user zacznie polskich znaków używać i będzie pisał {włańczać; wyłąńczać) i.t.d .Polska jenzyka to trudna jenzyka. Strach się bać :x . Pozdrawiam.

dysk-twardy-samsung-t420879.html#p2683264

Ufff… #-o

wiecie co niektórzy szybko piszą i potem nie patrzą na to co napisali

ja też czasem pomylę się czy coś ale przed wysłaniem gdzieś sprawdzam :stuck_out_tongue:

A to ich usprawiedliwia?

Tym razem tego nie zrobiłeś :wink:

Właśnie. Poprawna pisownia to nie tylko ortografia, ale też interpunkcja. Nic nie tłumaczy pisarskiego bełkotu; zwłaszcza pośpiech.

zawsze zapominam albo mi się nie chce wstawiać kropek i przecinków. :smiley:

pakierhakierxd , No i wymień klawiaturę - minimum jeden klawisz Ci w niej nie działa :wink:

O tak, Cedar , Pan Shift ważna rzecz :slight_smile:

OT - kosz.

Ten gość rozłożył mnie na łopatki:

problem-karta-muzyczna-realtek-t421023.html

Teraz pasuje :),działa mi shift :smiley:

Z forum DP. Myślałem, że to literówka, ale błąd i w tytule, i w poście, więc odpada.

Tragedia… :shock: Powiem tylko, że tekst pochodzi z innego forum.

deFco247 , A co powiesz na to (oczywiście z forum DP):

psp-3004-1004-1003-ruznica-t428263.html

Ten to się napracował aby tak napisać :wink: