Piszę poprawnie po polsku

http://www.adres.do/jakiegoś/obrazka.png umieścić w tagach %7Boption%7D

-na pierwszej stronie wątku masz opis:Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiście 3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:

Kod: Zaznacz cały

Piszę poprawnie po polsku! Prześledź wątek dalej , była jeszcze zmiana.

Dodane 26.08.2011 (Pt) 17:44

-na pierwszej stronie wątku masz opis:Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiście 3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:

Kod: Zaznacz cały

Piszę poprawnie po polsku! Prześledź wątek dalej , była jeszcze zmiana. Na stronie 10 m.in. wpis @Kpc21 i na str. 22 wpis @infoR_96

Dzięki ci bardzo!! :smiley:

#-o taką małą głupawkę załapałem po przeczytaniu :smiley:

must-the-music-polsat-jakie-wasze-opinie-t438414-15.html#p2921564 :lol:

Dyskelsja to w rzeczywistości lenistwo. Sam posiadam takowe orzeczenie ale jakoś nie widać bym popełniał błędy.

Dysleksja jak najbardziej, sam znam kilka osób, które pomimo posiadania takowej piszą poprawnie :wink: Wystarczy chcieć :wink:

Najlepsi są ci którzy sami robią błędy a wytykają je innym, ba! w zdaniu wytykającym robią bład (czyt. pierwszy post tego tematu).

Ja tam wole pisać szybko niz zwracac uwage np na polskie znaki aczkolwiek orografia mnie razi, raczej nie mialem z nia nigdy problemu.

Może i wolisz, ale robiąc to tutaj łamiesz regulamin portalu ;-).

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa. Dbałość o poprawny język jest istotna, niestety nie wszyscy to dostrzegają…

Dodane 14.10.2011 (Pt) 13:28

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa. Dbałość o poprawny język jest istotna, niestety nie wszyscy to dostrzegają…

Bym się wstydził napisać taki tekst:

folia-przyciemniaiaca-szybe-pomocy-t466142.html

Wszystko na jednym oddechu, widać pytający jest prawdopodobnie nurkiem ;-).

@dropok Słowo dyslektyk to dla Van_Helsinga byłby eufenizm(zdrobnienie). Czy on w ogóle wiedział co pisał bo ja przeczytałem zdanie dziesięć razy i nadal nie rozumiem treści. :slight_smile:

Uważam, że jeśli ktoś popełnia banalne błędy w często używanych słowach, zwrotach, to jak dla mnie jego porady w różnych dziedzinach stają się bezwartościowe. Skoro nie umie nauczyć się tak prostych zasad pisowni, poprawnej gramatyki, to jak może opanować trudne zagadnienia. Po wypowiedziach, poprawnej polszczyźnie, można określić poziom umiejętności i wiedzy. Nie warto słuchać osób, które nie potrafią się wysłowić.

Chodziło mu chyba o to

https://chrome.google.com/webstore/detail/ckibcdccnfeookdmbahgiakhnjcddpki

wujcio89 : nowy rekordzista w budowaniu najdłuższych poprawnych gramatycznie, stylistycznie i ortograficznie zdań:

http://www.webmasterzy.org/topic/56621- … jestracja/

@Ostatni Mohikanin Takiego czegoś to ja jeszcze nie widziałem. Tam jest jedno zdanie o długości… 6 zdań(na oko). :slight_smile:

Błędy pisowni mogą mieć duże znaczenie i poważne konsekwencje.

Nowy user i mamy “piękną” polszczyznę:

problem-urzycem-ram-t535891.html

Firefox prawie każdy wyraz podkreśla na czerwono, gdyby to robił jeszcze z błędami interpunkcji…