Po instalacji High Definition Audio nie działąją głosniki


(Kopec1608) #1

Witam. Zainstalowałem dzisiaj Windows XP SP3. Zainstalowałem Realtek High Definition Audio, dzwiek nie dziala. w Menadżerze urządzeń w zakladce inne urządzenia pojawia się urządzenie audio na High Definition Audio. Po za tym gdy włączam komputer w prawym dolnym rogu ukazuje mi sie znaleziono nowy sprzęt High Definition Audio. Gdy wchodzę na panel sterowania-->dzwiek mowa i urządzenia audio-->Dzwiek i urządzenia audio pisze brak urządzeń audio, mam podlaczone glosniki. Na innym komputerze instalacja o tym samym oprogramowaniu instalacja High Definition Audio byla bez problemu na tym komputerze sa blędy jakieś


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(JNJN) #3

brak-dzwieku-problem-sterownikiem-t547181.html