Pobieranie z wrzuty/youtube


(Gregoryuni) #1

Witam,

Mam pytanie odnośnie pobierania plików z serwisów typu wrzuta czy youtube. Orientuje się może ktoś na jakiej zasadzie to mniej więcej działa? Z tego co przeglądałem niektóre strony oferujące taką możliwość, to każda z nich ma pobieranie poprzez JAVA. Jaki to ma z tym związek i dlaczego po pobraniu trzeba ręcznie "ustawić" rozszerzenie danego pliku?

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.


(Villy) #2

http://www.youtubedownloaderhd.com/

bardzo dobry program polecam :slight_smile: co do wrzuty nie wiem, ale z tą javą to ostrożnie bo łatwo o wirusa na stronach wymagających uruchomienia javy


(Cedar) #3

Na tym forum było o tym setki razy.

Firefox + downloadhelper https://addons.mozilla.org/pl/firefox/a … oadhelper/ i zapominasz o problemach z pobieraniem z większości stron (i nie przejmujesz się JAVĄ)


(Gregoryuni) #4

Chyba się nie zrozumieliśmy. :slight_smile: Nie pytam o alternatywne programy tylko o to by ktoś, kto się orientuje, wyjaśnił procedurę pobierania plików poprzez www.


(nic ciekawego) #5

Możliwe że owe wtyczki po prostu przeglądają zawartość chache’a przeglądarki.


(Tomek Matz) #6

Wydaje mi się, że jest dokładnie tak jak napisał “nic ciekawego”. Te programy najprawdopodobniej wykonują też w locie konwersję tego, co pojawia się w cache przeglądarki.

A o tym jak zapisać plik zbuforowany np. z youtube pisałem tutaj http://forum.dobreprogramy.pl/program-pobierania-filmow-t402243.html#p2579257.