Pochwały

Witam,

Chciałbym zacząć od końca czyli wezwaniem EOT, EOT i jeszcze raz EOT !

Czy szanowni userzy (których w większości darzę niekłamaną sympatią) piszący posty w tym bardzo długim już wątku przeczytali uważnie pierwszy w nim zawart post umieszczony przez Moderatora Monczkina ?

Czy było w nim zaproszenie do dyskusji?

Czy było w nim zawarte pytanie o opinię?

Czy była w nim propozycja “debaty” nad pomysłami, rozwiązaniami, wnioskami?

Otóż nie, nie bylo w nim nic takiego zawarte.

Post ten zawierał konkretną informację o tym, że osoby kierujące tym forum dostrzegają pojawiający się problem “pochwał”, proszą o przemyślenie swojej postawy przez “przeginających” userów i ostrzegają (moim skromnym zdaniem w 100% słusznie), że nie będą tolerowali takich zachowań i podjęte zostaną w związku z tym konkretne kroki.

I to wszystko :slight_smile:

Tymczasem mamy kolejny wątek ciągnący się jak brazylijski serial, gdzie pojawiają się tematy poboczne (np. liczniki), spory, przepychanki słowne itp itd.

Mieliśmy już kilka takich tematów gdzie w większości odbywało się “bicie piany”.

W jednym z ostatnich tego typu tematów napisałem coś co pozwolę sobie powtórzyć jeszcze raz.

Jeśli ktoś ma jakiś KONSTRUKTYWNY pomysł dotyczący formu to niech wyśle PW do Admina lub Modka a oni (jeśli uznają to za stosowne) zapytają o zdanie userów lub po prostu wdrożą bądź odrzucą dany pomysł.

Nie otwierajmy tematów typu chciałbym na forum więcej kolorów albo chciałbym, żeby po przekroczeniu przez licznik postów liczby 100 wszystkie pochwały liczyły się podwójnie itp itd. Oczywiście przejaskrawiam to specjalnie.

Forum to nie sejm, gdzie każdy może sobie przedstawić najdziwniejsze pomysły, żeby tylko zainstnieć.

Pamiętajmy, że to Admini i Modkowie są osobami, które decydują o kształcie forum, jego regulaminu i ewentualnych zmianach. To dobrze jeśli reagują na nasze pomysły lub pytają nas o zdanie ale NIE MUSZĄ tego robić. Jeśli któś odejdzie z tego forum bo np. nie będzie liczników lub pochwał albo będą ale w innej formie to też dobrze. Zostaną tylko Ci, którzy chcą tu być bo “spotykają” tutaj fajnych ludzi i mogą komuś pomóc lub tę pomoc uzyskać. Jak ktoś się nie zgadza z zasadami narzucanymi przez Adminów i Modków to może zawsze założyć własne forum na zasadzie Hyde Parku.

Forum to nie taksówka, gdzie mówisz jak i którędy ma jechać kierowca bo tak Ci wygodniej i za to płacisz. Forum to bezpłatny autobus, który wiezie Cię do celu czasami okręzną drogą ale zawsze do niego wsiadasz ze względu na fajne towarzystwo, które nim jedzie. Jednak to kierowca decyduje o trasie i sposobie jazdy. Jak Ci to nie odpowiada to zawsze możesz wysiąść i iść na piechotę.

EOT EOT

Bardzo serdecznie Państwa pozdrawiam, bardzo serdecznie,

Sdar

sdar , w większości masz rację tylko czemu w takim razie od razu temat nie został zamknięty jak to się zwyczajnie robi… Skoro do tej pory żaden modek nie napomknął o tym, czyli jednak cichcem życzą sobie dyskusji.

Wydaje mi się, że nasi Modkowie nie są jeszcze przyzwyczajeni do suchego komunikowania informacji i zawsze dają nam szansę na wypowiedź ale jeszcze kilka takich tematów i to się zmieni :wink: (oczywiście w tematach regulaminowych a nie merytorycznych)

Sdar

A ja nie uważam, że się to szybko zmieni (może zbytnim optymista jestem)… Ale taki jest mój sąd w tej kwestii.

Koleżanko Waterproof jak się nudzisz to nie pisz OT-ów bo mnie nie interesują Twoje wywody nt. mojej osoby i innych userów. Ponadto nie życzę sobie aby konstatować moje propozycje jako “bardziej żałosne od tych, co przeginają sprawę” - takie teksty naruszają regulamin, gdyż mają znaczenie pejoratywne i obrażają adresata. Ja nie mam w sobie nienawiści do ludzi tak więc szacunku oczekuję również od innych i dlatego Twoje gierki uskuteczniaj tak, abym nie musiał tego czytać. Ponadto jesteś bardzo niekonsekwentna skoro najpierw sama zgryźliwie konstatujesz, że:

a zaraz potem innym wypominasz:

Twój oportunizm jest zaskakująco nieprzyjemny i na dodatek swoimi problemami na siłę starasz się zainteresować innych. Bądź tak dobra i daj mi spokój!

W kwestii następującej opinii:

Kolego sdar duże, naprawdę duże brawa :smiley: nic dodać, nic ująć.

Natomiast pod poniższym tekstem podpisuję się po tysiąckroć - jest to kwintesencja tego topicu:

Dlatego z mojej strony EOT.

Witam

z obserwacji niejednego już forum , a było ich sporo :smiley: na wszystkich które odwiedziłem jest taki hack jak +, jednak nie widziałem na żadnym innym forum żeby komus na tych plkusach zależało, jak pomógł to plusa dostał, jak nie to nie, nie zauważyłem także wykozystywania tego hacka, z tego co widzę na tym forum własnie nie wiem dlaczego niektórym bardzo zależy i na postach i na + tylko nie wiem dlaczego :roll:

Dziwne dla mnie było także przeglądajac to forum niektórzy mieli w podpisie cos w rodzaju daj plusa za pomoc, czy wręcz to co nie pomogłem ci? jak tak daj plusa, nie wiem dlaczego niektórym tak na plusach zalezy, nie widziałem na innym forum także cwaniakowania w postaci wysłania na pw żądania wręcz żeby dać plusa za udzielenie odpowiedzi.

I z tego co porównałem już między innymi forami a tym, są na tym forum najlepsi i mili admini i moderatorzy do których kazdy powinien mieć szacunek , zapewniam że na takich samych na żadnym innym forum komputerowym nie znajdziecie, a dlaczego ?

Na innych forach stosuje sie regulaminy , których muszą userzy stosować, bo w przeciwnym wypadku grozi banita, wtedy każdy user wie, że nie zakłada się np. tego tematu co był juz na forum itp.

A za załozenie takiego tematu co był kiedyś dostaje się ostrzeżenie,

Bana natomiast dostaje się za wymuszenie od kogoś żeby dał plusa za pomoc, nie bede teraz linkował jakie to forum, ale może większość z was się domyśla, tak więc powtarzam za to że mamy na tym forum tak dobrych adminów powinniśmy ich szanować i przestać te wyścigi o +, a jesli tak dalej będzie można zacząć wprowadzić ostrzeżenia za takie dawanie lub nawet wymuszanie plusów, wtedy może to natręctwo sie skończy.

Pozdrawiam

Co prawda to prawda. Nigdzie indziej takiej pogoni za plusami nie widziałem…

Może wystarczy zmienić kolor skótrki na ciemniejszy… Od razu inny klimat będzie :smiley:

I tu się mylisz :stuck_out_tongue:

Ci, co są dłużej na tym Forum i pamietają

moje posty, mają też w pamięci suche:

  • “Post OT ===::> Kosz”

lub

-“Post OT ==::> Kosmos”.

Pamiętają, pamietają :smiley:

To wróćmy do tej wspaniałej świeckiej tradycji wspomagającej porządek oraz

zmniejszającej zamęt próżnego gadania i zamknijmy ten topic :wink:

Sdar