Podkrecanie Athlona 64x2 4000+ (65nm)

Warto, napięcia trzyma solidnie, wentyl 140mm.

Jak nie włożysz ATI R600 ciągnie ponad 200W to powinien starczyć, o ile się nie zużyje nie ma sprzętów nie śmiertelnych, producent daje chyba 36 miesięcy gwar, to tyle powinien chodzić.

Ja moj zasilacz mam 7 lat :stuck_out_tongue_winking_eye: na duronie 700 i radeonie 9200 64 mb

djrupin lolu weź idź do piaskownicy babeczkami się pobaw.

Athlon źle się kręci? ;/

schodzi na psy jak komputer świat, czytam to bagno w 10 minut…

podasz powód? Bo ja widzę, wyższa częstotliwość zwiększa wydajność kontrolera pamięci. A pentiak? wyższe fsb wyższe opłaty za prąd.

jak się ma dfi to trudno, żeby nie kręcić ostro ;p

stare przysłowie bij mistrza :smiley: z tym boxikiem chyba za bardzo nie wydoisz :smiley:

Narazie problemów nie zauważyłem…

Jak narazie to się dowiedziałem, że miałeś takie same temperaturki na fryzjerze co ja na BOXie :wink:

Swoimi obecnymi się pochwal… :wink:

Mam taki procesor, u mnie działa na ustawieniach 10,5 x 250 MHz co daje 2625MHz. Oczywiście nie podnosiłem napięcia.

Asrocków nawet bym niechciał tego za darmo może ta płyte jest stabilna ale te plastiki i wykonanie to pożal się boże patrz na mnie i nie dotykaj

A na temat Gigabyte to według mnie to są dość dobre płyty ale jak ktoś nie kręci :lol: bo jak kręci to jest to syf(to też zależy jaki model) a tak jest ok lepsze wykonanie przynajmniej

Weź mnie nie rozmieszaj takim tekstem :lol:

Twierdzisz, że C2d to pentium :lol: Pentiumy to grzałki. Wierz mi ten athlon kręci się dobrze napewno lepiej od twojego pentiuma D :stuck_out_tongue:

A co powiesz o Pentium Dual Core? :stuck_out_tongue:

PD P4 się mocno grzeją

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=211196

cieniutko :mrgreen:

Moje rezultaty na KN9 (jendo jajo):

http://hwbot.org/profile.results.do

dziś/jutro/pojutrze stawiam nowy system + napięcia idą w górę (1,65V?)

A w zanadrzu mam jeszcze DFI któa ma przyjechać na dniach :wink: w moje ręcę traf też może Athlon 64 3800+ F3.

Link nie działa. :wink:

soryyy… :wink: link tylko dla meni działa. Później wrzucę na validet.x86-secret.com