Podlaczenia routera

umiescilem na pierwszej stronie juz

poolak2006 , wpisz adres IP, taki jaki daje Ci twój ISP, jeśli masz sztywny adres IP, i analogicznie z DNS.

Wiem że podałeś screena na 1 stronie :slight_smile: chodzi mi o screena z ustawieniami jakie wprowadziłeś do konfiguracji routera…

Niestety… Kupiłem nowy kabel enthernet podłączyłem nim router do sieciówki i problem występuje nadal… :confused: Co robić :?: :expressionless: :cry: :?

zadam głupie pytanie ale do jakiego portu wpinasz ten przewód w routerze?

W routerze :?: Do gniazda WLAN…

no to podłącz go w routerze do gniazda LAN

Chyba źle napisałem. Dam zdjęcie podobnego routera.

Legenda

Czerwony X: Tego elementu nie ma w moim routerze

c3xy3.jpg

Aha… i do tego gniazdka od kabla telefonicznego nie da się włożyć kabla internetowego…

http://www.dombyd.box.net.pl/atr/USER%20MANUAL(Polish.PDF

tu masz instrukcje to tego routera…popatrz może sam coś wymyslisz

Czytałem to z 10 razy…

Witam.

Mam problem ze skonfigurowaniem routera netgear dg834g, przeleciałem google już kilka razy i nikt nie ma takiego problemu jak jak, nie wiem jakie dane (ip, dns, itp) wpisać żeby działało, zawsze wyskakuje mi taki błąd:

444zk4.th.jpg

Witam,

posiadam taki sam router co zostal juz tutaj opisany no i mam problem, zapomnialem haslo i login dostepu do routera:/

Nie jest to admin i password bo niestety musialem pozmieniac:/ no i teraz nie moge korzystac tak jakbym tego chcial z internetu:/

Moze ja sie dopisze do tego posta to roziniemy go do końca bo widze kolega poolak2006 nie wiedział o co wogóle chodzi a mianowici

Też właśnie chciałbym podłaczyc router netgear. Tak jak kolega wspomniał usługodawcą jest Satfilm czyli dokładnie przez kablówkę. Do netu sie łączymy za pośrednictwem małej czarnej puszki tzw modem, potem przy włączeniu kompa adres IP maska brama i dns są przydzielane automatyczne i IP zmienne.

czyli ok podłączyłem router ustawiłem żeby mi ściagał automatycznie wszystko, żeby uzyłmac adresu i wszystko by było dobrze tylko w basic setings ip widze które zostało mi przypisane tak samo maskę i bramkę ale dns sie nie wyswietla właśnie, ale znów jak biorę na status to sa adresy dns ale tylko dwa a u nas w sieci wyświetlają sie trzy

pozatym nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale kontrolki na routerze sie wyswietlają wszystkie tylko własnie V - ptaszek sie nie podświetla, ikona “i” na ziielono a przegladarka nie łaczy sie ze stronami

prosze o pomoc