Podłączenie RGB chłodzenia i rgb wentylatorów

Witam pytanie jak podłączyć rgb zarówno chłodzenia i wentylatorów jak mam tylko dwa wejścia w płycie usb ? jedno rgb chłodzenia drugie usb obudowy.

Jaka?

co jaka ?

Głupio zadałeś pytanie, to się pytam. Jaka płyta?

asrock z490 extreme4

Masz tam 4 wejścia na LED-y, mam podobną płytę, tyle że AM4 i podłączoną taśmę chyba z 3 metry. RGB chłodzenia, to osobny kabel?

Jak osobny kabel rgb, to CPU pod 6.

rgb chłodzenie kabel pod usb na dole płyty , i jeszcze jeden mam kabel Corsair hub też z wyjściem usb co nie mam gdzie podpiąć bo nie mam już więcej usb na płycie .Nie podpinam wentylatorów pod płytę

Uprościło by podanie modeli, chociaż tego chłodzenia

kraken x62 v.2 dwa wentylatory rgb Corsair zamontowane

i jest kabel jeszcze 4 pin rgb? jest w instrukcji. Bo juz nie wiem, czego nie możesz podłączyć

ale co w chłodzeniu? piszę ci corsair hub kabel pod usb

To powoli, Kraken chłodzi procesor, tak?I działa?

jaki corsair?model coś?zrobiłbys zdjęcie było y prosciej

Tak jest działa wszystko , teraz chce podłączyć corsair hub gdzie są podłączone wentylatory rgb wyjście kabla to usb do płyty glównej

Masz w na płycie 5 wejść na wentylatory, olej ten hub od obudowy, podłącz bezpośrenio wiatraki do płyty. Wtedy będa działały na temperatury. Showaj HUB do szafy, przy tej płycie jest Ci zbędny

kpiłem 2 wenty z hub żeby kontrolować rgb , a nie żeby to teraz olać

Jest aplikacja do asrocka, do kontrolowania led na płycie.
ASRock Polychrome RGB ver:2.0.59

wiem ze jest ale to jest lipne jak na razie.

U mnie działa. Masz jeszcze w uefi, jak nie windowsie, kazdy rgb, mozesz ustawić, odcienie , pod muzyke itd. Ja ustawiłem w uefi bo windy rzadko używam i śmiga.

zrobiłem fotkę co chce podłączyć w/w musi być jakieś rozwiązanie