Podswietlenie obudowy

Moja obudowa: MSI MAG Forge 100R
Płyta: AsRock Phantom Gaming 4 B460
Wentylatory się świecą, ale chcę to podświetlenie wyłaczyć i nim sterować. Tylko nie wiem jak i jaki sterownik.

W uefi, albo do windowsa:
ASRock Polychrome RGB


Nie działa

Lubię takie precyzyjne odpowiedzi.

Zadziała jak podłączysz światełka do płyty.

Ale co ma działać? Bo wentylatory działają podświetlenie argb dziala

To działa czy nie działa?

Podłączasz co Ci tam się świeci tylko pod 6, 7, 27, 30

Czy wy mnie uważacie za idiotę? Przecież napisałem już że podświetlenie działa. Ale nie wiem je wyłączyć i zmieniać tryby. Przeczytaliście w ogóle temat? Bo tam jest wyraźne napisane że “chce je wyłączyć”

Zmieniane za pomocą przycisku który jest na górnym panelu obudowy do zmiany trybów też nie dziala

Podłacz wiatraki do płyty, jak Ci napisałem. I możesz wyłączyć albo sterować kolorkami.

:laughing::laughing::laughing:

To dalszy ciąg precyzyjnych wypowiedzi? Czy może zrobiłeś jak @jajecpl napisał i pomogło?

No chyba tak, chciałeś sterować spod windowsa wiatrakami podłączonymi do obudowy.

No i dalej chce tylko ja chce sterować a nie podłaczyć.

Ja chce sterowac podświetleniem a nie obrotami

Jak nie podłączysz do płyty głównej to możesz sobie co najwyżej posterować palcem w bucie.

Ale o co ci chodzi? Czy ja coś napisałem że ich nie podłaczyłem? Umiesz czytaC treść tematu?

Tak, napisałeś, że przycisk na obudowie tez nie działa. Tak więc zakładam, że są podłączone tylko do budy.

No nie działa bo gdyby działał to by się podświetlenie zmieniało. ARGB nie podłacza sie do płyty głownej

To ciekawe po co na płycie zrobili te wyjścia RGB. Też mam Asrocka podobnego, taśmę led podłaczoną i ledy działają razem z tym programem. Świeci, mryga, tańczy