Podział działu Grafika

(Proph3t) #1

Ja to wogóle bym propnował podzielić Dział grafika na 2-3 główne poddziały np. Gimp, Photoshop, CAD

(Asterisk) #2

A dlaczego nie na Paint, Microsoft Photo Editor, PhotoFiltre, Imaging :o

Jest jeszcze tyle programów :stuck_out_tongue:

BTW

Co to ma wspólnego z tematem Animowany, błyszczący napis

??

Wydzielam i przesuwam tutaj

(Ford Fokus) #3

A nie lepiej już w nazwie tematu dawać w "[]" nazwe programu? Albo chociaż litery np. G - Gimp itd. :smiley:

ford_focus , pewnie że lepiej, ale czy ktoś (poza małymi wyjątkami) będzie siędo tego stosował? Wątpię.

Tak samo możnaby oznaczać rozwiązane problemy, poprzez umieszczanie w pierwszym poście rozwązanego wątku napisu [sOLVED].

(Dod) #5

areh : Raczej nikt oto nie zadba jak autorzy topików oto nie zadbają... jakby chcieli to by wpisali co jest do czego i czy topic jest rozwiązany, Moderator/Administrator nie ma obowiązku czegoś takiego robić :stuck_out_tongue:

Pomysł z podziałem -> głupota

Ale mi chodzi o to, żeby sami autorzy rozwiązanych wątków to robili. wystarczy wyedytować pierwszy post w wątku i można zmienić temat.

(Dod) #7

NO tak, ale komu się to chce robić ? :stuck_out_tongue:

(system) #8

Nie ma sensu. Po co tyle działów?

A nie lepiej zrobić tak:

[Nazwa programu] Nazwa tematu

... i po kłopocie

Złączono Posta : 27.02.2006 (Pon) 14:49

Moderator skasuje temat i gość się nauczy... :mrgreen:

(Proph3t) #9

Właśnie.

I dlatego zaproponowałem

A to dlatego iż według mnie są to najbardziej popularne programy garficzne, które coś oferują ponadto co ma paint czy inne badziewie.

(fiesta) #10

A może w dziale oprogramowanie zrobimy podział dla każdego programu z osobna :roll: :roll: :roll:

(Centrumopowiastek) #11

Tak, tak, super pomysł! \:D/

(Szeryf118) #12

Ten pomysł jest do bani.

(fiesta) #13

Więc może zanim się zarzuci propozycją, może lepiej najpierw się zastanowić nad jej sensownością 8)

(Marsmo) #14

cece zarzucił tak celną puentą, że już nie mam nic do do dodania -jest thebeściakiem słowa i tyle...

To, co proponujesz RamzesGTS - jest niczym innym, jak autorską wizją tego działu, który - nie dość, że raczkujący, testowy i na próbę - to jest dla wszystkich, a nie dla zwolenników jednego progsa...

Wiesz, że jak wrzucisz w Google temat - to znajdziesz się migiem w epicentrum them z najwyższego kręgu wtajemniczenia, a tam Ci już nikt nie będzie zawracał głowy "badziewnym paintem..."

A my - pozwolisz, że póki co, to sobie będziemy tu uprawiać manufakturę dla ubogich... czyli np. z darmowym Paintem!

Ciebie może stać na te drogie grafiki - ale całą resztę NIE - a jak wiesz, jesteśmy zobowiązani do pokazania alternatywnych, darmowych rozwiązań w pierwszej kolejności - i tego też się pewnie będziemy trzymać !!

(system) #15

ja od dziś wszystkie swoje tutoriale będę oznaczał tagiem [tutorial photoshop] zamiast [tutorial]

przepraszam za kłopot :frowning:

(Airborn) #16

darmowym?

(Marsmo) #17

Wychodzę z założenia, że jak już raz zainwestowałam w Windows - to Paint jest dla mnie darmowy... w odróżnieniu od innych wspomnianych, komercyjnych progsów, no może i o Gimpa warto zahaczyć - bo to już jest bezzależna "darmocha".

No bo nie da się ukryć, że jednak siedzę na Winie... jak chyba 99% userów! :slight_smile:

(Proph3t) #18

Ehh chciałęm zaproponować coś dobrego a tu odrazu taka wojan się zrobiła :roll:

(Monczkin) #19

Na razię proponuję się powstrzymać od stosowania rozwiązań, które tutaj niektórzy proponują (tagi etc.)

(Ford Fokus) #20

No to w czym problem? Usunąc temat to dosłownie 3 kliknięcia (nazwa tematu -> krzyżyk -> tak :smiley: ) i do skutku aż będzie porządek, aż takiego nawału tutoriali nie ma, żeby się moderacja mogła przemęczyć 8)