Podział działu Grafika

Ja to wogóle bym propnował podzielić Dział grafika na 2-3 główne poddziały np. Gimp, Photoshop, CAD

A dlaczego nie na Paint, Microsoft Photo Editor, PhotoFiltre, Imaging :o

Jest jeszcze tyle programów :stuck_out_tongue:

BTW

Co to ma wspólnego z tematem Animowany, błyszczący napis

??

Wydzielam i przesuwam tutaj

A nie lepiej już w nazwie tematu dawać w “[]” nazwe programu? Albo chociaż litery np. G - Gimp itd. :smiley:

ford_focus , pewnie że lepiej, ale czy ktoś (poza małymi wyjątkami) będzie siędo tego stosował? Wątpię.

Tak samo możnaby oznaczać rozwiązane problemy, poprzez umieszczanie w pierwszym poście rozwązanego wątku napisu [sOLVED].

areh : Raczej nikt oto nie zadba jak autorzy topików oto nie zadbają… jakby chcieli to by wpisali co jest do czego i czy topic jest rozwiązany, Moderator/Administrator nie ma obowiązku czegoś takiego robić :stuck_out_tongue:

Pomysł z podziałem -> głupota

Ale mi chodzi o to, żeby sami autorzy rozwiązanych wątków to robili. wystarczy wyedytować pierwszy post w wątku i można zmienić temat.

NO tak, ale komu się to chce robić ? :stuck_out_tongue:

Nie ma sensu. Po co tyle działów?

A nie lepiej zrobić tak:

[Nazwa programu] Nazwa tematu

… i po kłopocie

Złączono Posta : 27.02.2006 (Pon) 14:49

Moderator skasuje temat i gość się nauczy… :mrgreen:

Właśnie.

I dlatego zaproponowałem

A to dlatego iż według mnie są to najbardziej popularne programy garficzne, które coś oferują ponadto co ma paint czy inne badziewie.

A może w dziale oprogramowanie zrobimy podział dla każdego programu z osobna :roll: :roll: :roll:

Tak, tak, super pomysł! :D/

Ten pomysł jest do bani.

Więc może zanim się zarzuci propozycją, może lepiej najpierw się zastanowić nad jej sensownością 8)

cece zarzucił tak celną puentą, że już nie mam nic do do dodania -jest thebeściakiem słowa i tyle…

To, co proponujesz RamzesGTS - jest niczym innym, jak autorską wizją tego działu, który - nie dość, że raczkujący, testowy i na próbę - to jest dla wszystkich, a nie dla zwolenników jednego progsa…

Wiesz, że jak wrzucisz w Google temat - to znajdziesz się migiem w epicentrum them z najwyższego kręgu wtajemniczenia, a tam Ci już nikt nie będzie zawracał głowy “badziewnym paintem…”

A my - pozwolisz, że póki co, to sobie będziemy tu uprawiać manufakturę dla ubogich… czyli np. z darmowym Paintem!

Ciebie może stać na te drogie grafiki - ale całą resztę NIE - a jak wiesz, jesteśmy zobowiązani do pokazania alternatywnych, darmowych rozwiązań w pierwszej kolejności - i tego też się pewnie będziemy trzymać !!

ja od dziś wszystkie swoje tutoriale będę oznaczał tagiem [tutorial photoshop] zamiast [tutorial]

przepraszam za kłopot :frowning:

darmowym?

Wychodzę z założenia, że jak już raz zainwestowałam w Windows - to Paint jest dla mnie darmowy… w odróżnieniu od innych wspomnianych, komercyjnych progsów, no może i o Gimpa warto zahaczyć - bo to już jest bezzależna “darmocha”.

No bo nie da się ukryć, że jednak siedzę na Winie… jak chyba 99% userów! :slight_smile:

Ehh chciałęm zaproponować coś dobrego a tu odrazu taka wojan się zrobiła :roll:

Na razię proponuję się powstrzymać od stosowania rozwiązań, które tutaj niektórzy proponują (tagi etc.)

No to w czym problem? Usunąc temat to dosłownie 3 kliknięcia (nazwa tematu -> krzyżyk -> tak :smiley: ) i do skutku aż będzie porządek, aż takiego nawału tutoriali nie ma, żeby się moderacja mogła przemęczyć 8)