Polska - Finlandia

a więc to ja jednak miałem rację :lol: ( to do aju )

polska “reprezentacja” prezentuje najniższy poziom, a zmiana trenera tylko pogorszyła sytuację

niech mi nikt nie mówi, że Leo zna lepiej naszą “drużynę” niż Janas

a wpadka na mistrzostwach świata każdemu zdarzyć się może

tylko czemu musi tracić na tym “reprezentacja” polska ?

Wiecie co, zrezygnujmy z wszelakich pucharów przez rok, uzdrowijmy pzpn i zacznijmy nowy sezon z czystym kontem, takie moje zdanie

ps. 3-1 :smiley:

Szczególne brawa dla Jerzego Dudka za super wykop przy pierwszej bramce, Arka Głowackiego za faul przy drugiej oraz super obronie przy trzeciej bramce. I zaczynają się tłumaczenia Szpakowskiego, że nawet Górski nie wszedł do ME.

PS. bramka dla Polski Łukasz Garguła.

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 22:21

Zgadzam się z Tobą, tylko to powinno trwać chyba trochę dłużej.

przemo198515 --> a co miał Jurek zrobić przy 3 bramce ? :?

Pisałem, że to wina obrony ;].

a to sorki :slight_smile:

A w środę Serbia … ojcze nasz … :x

Jurek zawalił taka jest prawda. Trzeba wyrzucić dziadów z kadry i oprzeć skład na polskiej lidze. A przede wszystkim na tych którzy grają w klubach. Bo z tej jedenastki dzisiejszej to tylko Zurawski ma pewne miejsce w składzie.

Nasza świetna reprezentacja, nic tylko pogratulować mulastej gry.

a co pn pokazał ? no co ? kto w tym meczu coś pokazał ? jeden Jeleń próbował. Garguła trafił.

co ty nie powiesz ? chyba prz 1 bramce a nie w całym meczu :?

O mój święty boże widzisz a nie grzmisz :? znowu dostaliśmy po :x najlepiej bedzie jak puszcze se mistrzostwa świata 1974 przynajmniej bedzie więcej emocji i dumy niż teraz jak patrze na tych naszych piłkarzy :frowning: Dejna gdzie jesteś kiedy cie potrzebujemy :stuck_out_tongue:

Shawn Michaels - zapomnij o Dejnie, tamte czasy nigdy nie wrócą

Krótko mówiąc - PORUTA! :roll:

Może wreszcie przestaniecie się podniecać przeszłością o której i tak już nikt nie pamięta? No z wyjątkiem naszych ‘‘znafców’’ futbolu którzy przed każdym meczem wspominają :?

Trzeba wreszcie zacząć robić coś w kierunku przyszłości, jak narazie to całe :x nam wychodzi.

Brawo dla polskich ‘pilkarzy’ szczegolnie dla niezastapionego Dudka…

Żurawski dzisiaj grał koszmarnie owszem ale tylko on ma pewne miejsce w składzie swojej drużyny.

Oczywiście, że przy 1 bramce, odnosiłem się do wypowiedzi kolegi wyżej.

Pomyśl tylko jak myśleli fani futbolu po wystąpieniu naszej reprezentacji w 1974 roku pewnie myśleli . Polska może tylko lepiej i zdobedzie puchar i nie ma co sie martwić na przyszłość hahah . A tu wielkie :x które czuć i widać

nie oglądałem meczu i cieszę się z tego.

to było dno.

Dne to można nazwać CAŁĄ polską piłkę…

Reprezentacja, ( tutaj dostane baty… ) KLUBY! PZPN, nasze podejście do tego sportu…

D - N - O

:? szkoda słów, naprawde, po pierwszej bramce juz odeszlem od tv bo mi sie zal ich zrobilo, tylko slyszalm niestey 2-0, no i 3-0 pozniej GoooooL 3-1, marne pocieszenie… szkoda gadac

a w środę będzie Serbia :mrgreen:

Wy też tak macie, że mimo tej dzisiajeszej wtopy dalej w głęby wierzycie w zwycięstwo naszych ? :frowning: