Pomoc przy złożeniu komputera do gier 2200zł

Mam plyte i sterowniki wiec chybA nie będzie problemu.

Znasz kogoś w okolicy, z wiedzą, kto mógłby Ci pomóc? Trudno to zrobić na odległość, gdy nie udzielasz podstawowych informacji. 

Wymienią mi o ile sprzęt będzie nadawał sie do ponownej sprzedaży (z kompa korzystam 3 dni więc bez problemu) zapłaciłem za niego 2235zł (razem z windowsem) a mój zestaw na morele kosztuje 2328zł. Gdyby dodać windows do mojego zestawu to wychodzi około 2750. Różnica to około 500zł. Za to oni krzyknęli mi 911. Czyli 4 stówy różnicy. Nie mam w tej chwili jakoś wyboru i muszę iść po i3, czyli i tak 400zł dopłaty… No chyba że jakoś można by było lekko obniżyć ceny…

jeśli oddadzą kasę i możesz ten zestaw za 2338 zł brać z moreli ,to czy nie mógłbyś na wersji próbnej 90-cio dniowej teraz popracować ?

Windowsa sobie dokupisz po nowym roku

Nie bo wymiana kupionego sprzętu to “niestandardowa usługa” a oni robią “uklon w moja stronę” wiec nie mam zbytnio wyboru. Jak dopłacić te 4 stowy mieć i3 i za jakiś czas go sprzedać i kupić i5. A no i koleś mi zaproponował zmianę zasilacza na 550 (ta sama firma) i zmianę ram na niebieski bo te czesci mają na miejscu i po prostu komp bym miał po kilku godzinach.