Pomocy; jak możecie; plissss; itp

Tak zatytułowane tematy będą lecieć do śmietnika. Myślę że zbyt długo pozwalaliśmy na takie posty

A najlepiej to odrazu zabanować :twisted:

Tak na poważnie to do tej listy mozna dodać pełno słów. I nawet nie piscie ostrzezeń, bedzie spokuj 8)

w nowym forum może się to dziać automatycznie :slight_smile:

  • jeśli w temacie znajduje się słowo z listy => temat do kosza

Albo tak że jak jest słowa na liście to nie da się napisac tematu trzeba poprawić pod kreślene słowa ;]

Pozdrawiam

dziwne, że w dziale “Poszukuję” wiele postów zaczyna się od “Poszukuję” :?

A nowi powinni dostać tak tydzień na zapoznanie się z forum i jego zasadami oraz etykietą :smiley: Bo inaczej b.wiele osób by dostało bana :smiley:

osoby które tworzą takie tematy mają zazwyczaj po kilka postów lub piszą poraz pierwszy

na tym forum .

Bo zazwyczaj takie tytuowanie jest dozwolone na wielu szambach w sieci i jak taki tu przyjdzie, to myśli, że jest tak, jak na wielu forach …

I tutaj ma powód do zdziwienia ;]

Było tego wiele, ale zazwyczaj moderatorzy prosili o zmianę nazwy tematu .

Teraz widać, że już nie będzie alertów, tylko od razu kosz.

I bardzo dobrze ;]

Podobnie powinno być z postami, które w ogóle nie nadają się do czytania …

Przykład:

śmiechu warte …

tyle sie mówi o OTach i ich zwalczaniu przez moderatorów no i usuwają idiotyczne posty ale pozostawiają swoje z upomnieniami

np. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=94764

w tym przypadku sdar’a

a moim zdaniem nie powinni pozostawiać żadnych pamiątek po OTach chyba, że w specjalnym temacie w dziale Na luzie

Dobrze ze tylko twoim zdaniem …

LOOOOOOOOOL

tak trzymać chłopaki :mrgreen:

Dobrze że to piszecie bo później by było, ojej dlaczego mi się temat nie zapisał? A co tam napisze to jeszcze raz… :stuck_out_tongue:

lazikar ja już myślałem, że nie specjalnie dałeś taką nazwę topicu, tylko tak zatytuowałeś, to byłby wstyd :stuck_out_tongue:

to już niech idzie 2 ostrzeżenie :!: no bo po co powielać taki sam temat, ale trzeba by zrobić takie odstępstwo, bo zawsze można 2 razy nacisnąć na wyślij, ale i to można załatwić, poprostu patrzy się na godzinę wysłania posta i jak będzie jakaś przerwa jedno, dwu czy pięcio minutowa to tematy do śmieci a autor 2 ostrzeżenia, co na to moderacja i administracja? :slight_smile:

A moim zdaniem - jesteś w błędzie.

Taki post unaocznia, że OT został skasowany i podany jest od razu powód.

Tak więc zweryfikuj swoje podejście.

Tylko najlepsi sa userzy którzy odpowiadają na takie pytanie (a to przecież czysta retoryka) :hahaha:

Dodam od siebie, że naprawdę trudno jest dogodzić Userom.

Jestem tu od samego początku i doskonale pamiętem “akcje”

niektórych “zadymiarzy”, które zmierzały do wymuszenia na

Moderatorach odnotowywania każdej kasacji postów w tematach.

Nie mamy takiego obowiązku

Osobiście uważam, że taki ślad interwencji ułatwia uniknięcie

następnego błędu.

Dokładnie tak było. :smiley: