Pomóżcie mi z wyborem Dobrego Neta

Pytałeś u dostawcy?

Pewnie jeden nadajnik na całą wieś i korzystają z niego abonenci Orange, nju i T-Mobile to już go zajechali :stuck_out_tongue: Ja mam to samo jak miałem Huaweia i wymuszałem pasmo 2100+1800Mhz to łaczył z tym co widze z okna, na mapce BTSearch oznaczany jako pomarańczowy, a mam T-Mobile i wieczorami masakra. Jak na automacie jaki kolwiek router połączy się z 3,5 km dalej T-Mobile oznaczonym to może szału nie ma, ale w dzień 60Mb/s jest, a wieczorami do 40Mb/s na luzie, zależy skąd co ściągasz itd. Nie jednokrotnie Speed Testy pokazują, że wolno, a jak pobieram mam 4-6MB/s. Serwer swoje robi od, którego idzie coś.

Nie Po prostu wysłali informację o nowej Umowie i wtedy już zaczął się Limit z wysokich prędkości zmieniło się na 80Mb/s i mniej i tyle zostało z tego Internetu Teraz już Nic nawet nie da się pobrać :wink: :smiley:

Chcesz powiedzieć, że T-Mobile za ciebie zrobił Aneks czy tego chciałeś czy nie? Toż to łamanie prawa. Mogłes mieć ofertę, że z automatu przedłuża na rok, ale nie, że zmienia ofertę z automatu.

MacOSuser to teraz chyba nic się nie da już zrobić ??? odkręcić tego

Jeżeli na odległość podpisałeś to masz 14 dni na zerwanie bez kary. 14 dni od dostarczenia umowy i podpisania. Podstawowa sprawa jak było w pierwszej umowie napisane czy mogą coś zmieniać czy nie, jaka była promocja, wiesz to?

Ja nigdy nie słyszałem, żeby operator sam zmieniał ofertę. Tylko, że przedłuża dotychczasową na kolejny rok. Tak robiło kiedyś Orange z neostradą i LTE, na co mogłes się nie zgodzić przy podpisywaniu umowy.

Pierwsza Umowa Była taka że Miałem Prędkość 60 i nie było żadnych limitów i lejków potem Postanowili zmienić taktykę i wprowadzili Te Pakiety 100GB i wtedy właśnie dostałem tą informację

Możesz to pismo zeskanować zasłaniając swoje dane osobowe i pokazac, albo podeslij mi w wiadomości prywatnej na forum bo mam wrazenie, że albo ktoś cię zrobił w balona, albo nie wiesz o co chodzi.

macOSuser Wiesz Problem w tym że To wszystko załatwiała Moja Siostra I ona ma te wszystkie dokumenty jej na emaila przychodzą możliwe że Się zgodziła na te warunki z limitem… Jeśli dostałem taką wiadomość… więc Teraz chyba po ptakach już jest Chyba że dzwonienie Do nich Coś by dało żeby przywrócili tą opcję Którą miałem wcześniej Bez Limitu wątpię… :wink:

Musieli wpierw do niej zadzwonić, przedstawić ofertę, ona się zgadza i wtedy na maila lub listem przychodzi potwierdzenie zmiany oferty, a nie, że operator sam zmienia. Nie ma takiej opcji.

Tutaj Przyszła ta wiadomość o tej nowej umowie i że dają Limity


przedzwonienie do nich nic nie da nie przywrócą Starej opcji na bank… to może pozostaje jakiś zamiennik internetu na przykład to
Fiber200X Prędkość Pobierania 200M Prędkość wysyłania 10M 59 zł Miesięcznie
Fiber300X Prędkość Pobierania 300M Prędkośc Wysyłania 20M 75 zł Miesięcznie
Fiber600X Prędkość Pobierania 600M Prędkość Wysyłania 20M 99 zł Miesięcznie

Ty w ogóle rozumiesz co ja piszę? :confused:

macOSuser Rozumiem Kolego List Mogła dostać Mogła też dostać Emaila… i mogli do niej zadzwonić O czym nie powiedziała :wink: i teraz ma Pretensje że internet chcę zmieniać ale tak Dzwonili do niej bo było by to im najszybszy sposób :wink:

Musiała się zgodzić na ta zmianę nie ma opcji, że zmienili za nią ofertę i tylko poinformowali, niech ci bajek nie opowiada jak sama nie wie co robi.

Oprócz tego co wcześniej pisałem operator moze jeszcze jeśli nie ma inaczej w umowie przełączyć obecną ofertę na czas nie określony i ceny dać cennikowe, a nie promocyjne, ale nigdy operator sam nie może zmienić oferty. W takie bajki nikomu nie uwierzę.

To co ja mogę teraz zrobić Zrywanie z nimi umowy Będzie kara a Internet dają taki że oglądanie czegokolwiek otwieranie stron graniczy z cudem… Pobranie Gry to już zapomnij :smiley: dzwonienie do nich w niczym też nie pomoże :slight_smile:

Minęło 14 dni jak się zgodziła? Pytaj ją dokładnie, niech ci podeśle tego maila.

Masz 100GB z pełną prędkością?

Tak macOSuser Jest z pełną prędkością pobierania szybkiego do momentu kiedy na stronie tej którą ci pokazałem T Mobile Piszę że wykożystałem 80% Limitu Danych Wtedy spada całkowicie :wink: powiem jej żeby wysłała mi zdjęcie tej umowy lub wszystko co na niej piszę wtedy umieszczę ją tu
Tak Chyba już minęło dawno 14 Dni :frowning:

Jak minęło to po ptokach.

Zapytaj się jej co jej zaoferowali takiego, że się na to zgodziła?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Brawa dla niej :stuck_out_tongue:

Mozesz zapytać czy można zmienić na wersję z limitem najwyższym danych, ale na bank będzie drożej.