Pomóżcie mi z wyborem Dobrego Neta

Ale Wiesz macOSuser Mobilki chyba każdemu tak zrobiły nie ważne czy ktoś się zgadzał czy nie nikogo to nie ominęło :wink: ? każdy kto u nich miał internet dostał to samo czy mylę się ? czy tylko ja mam teraz limit. na pobieranie a inni klienci nie

Zależy od ofert. Ja potrzebowałem gdzie indziej miec internet i przed wprowadzeniem tej limitowanej wziąłem do 60Mb/s nielimitowany i mam mieć zostawione potem na czas niezonaczony te same ceny, pytałem zanim podpisałem.

Nie moga bez wiedzy abonenta zmieniać oferty. To tak jakbyś poszedł do elektrowni, podpisał umowe i przez rok, np. masz za pół ceny prad w promocji, a potem normalnie o ni nagle by przysłali pismo, że będzie 2x drożej i nie masz nic do gadania. Nie wolno im. Mogą informowac, ale masz miesiąc na rozwiązanie umowy lub akceptujesz, ale każdy normalny człowiek by się dzwonił pytał czemu zmieniacie mi oferte jak na nic takiego się nie zgadzałem.

300GB za 79 złotych Ja wykorzystam to w 5 minut :frowning: a poza tym mam w planie dużo pobierać Gier na Konsolę i PC więc to Nie wystarczy :frowning:
A gdybym Próbował wziąść Światłowód 300M Pobieranie 20M Wysyłanie za 75 złotych Lub Droższy 600Pobieranie za 99-100 złotych

To jak możesz to bierz światłowód.

macOSuser Mam zdjęcie Umowy Pokażę ci i powiesz co sądzisz

Hahahaha, to jest faktura nie umowa. :stuck_out_tongue:

Sorry No ale tylko takie papiery są mam nie ma innych :wink:

Umowa, aneks do umowy ze zmianą oferty lub z maila pismo potwierdzające zmiany w ofercie. Masz jakąs ofertę z dopiskiem Migracja, Nielimitowane GB wiesz co to?

Dowód na podstawie, którego zmienili ci ofertę masz?

To nie jest umowa, aneks czy potwierdzenie zmiany oferty.

Ty kompletnie nie rozumiesz co ja pisze.

Umowa, aneks do umowy, potwierdzenie zmiany oferty gdzie masz?

Faktura to nie umowa!!

macOSuser Nie ma Aneksu w tych papierach które przywiozła powiedziała że dzwonili do niej i mówili że mają korzystniejsze ceny z nową ofertą i się na to zgodziła

To jak zmieniła ofertę? Z duchem na gębę? Zbyt długo jestem w T-Mobile, żeby uwierzyć, że nie dostała listuz pismem, typu potwierdzamy na podstawie rozmowy z dnia zmianę oferty na… Bo oni zawsze tak robią czy osoba prywatna czy firma, ewentualnie na e-mail teraz.

macOSuser a powiedz czy dostawca światłowodu który jest 5,83 KM odemnie da się podłączyć u mnie światło zamontować jeżeli sam bym chciał mieć taki internet czy potrzeba kilka domów bo jednej osobie chyba Nie zamontują i jeśli nie mieszkam w tym samym miejscu co dostawca i czy nie bardzo takie coś się uda

Pytaj się dostawcy to raz, dwa masz przy głównej drodze od siebie w ogóle światłowód, jak nie to zapomnij.

macOSuser Zamówiła siostra kontakt z t-mobile rozmowę i zadzwonił do niej jakiś typ od nich i mówiła że chce wrócić do poprzedniej Opcji jaka była czyli do internetu bez Limitu który był 20mb/s powiedziałem jej żeby zmieniła na opcję 60mb/s gdy ponownie zadzwonią jeżeli się da Konsultant mówił coś że będą wysyłać coś na Emaila i że Trzeba czekać 2 tygodnie Albo to zrobią Albo Nie Co sądzisz ???

Dziwne to wszystko u was tyle ja sądzę. Namieszane i sami nie wiecie co.
Wątpię, że wam wrócą tamtą ofertę, a jak nawet to mogą wam kare za tą naliczyć choćby za ten okres co już mieliście.

Niech Dają Karę trudno liczy się to żeby Wrócili do tamtych Opcji Które były i były Dobre… :wink:

Tylko ta kara może być konkretna bo usługa bez promocji w cenniku podstawowym za miesiąc chyba z około 200 zł jest o czym nikt nie wie :stuck_out_tongue:

Chyba, że znajdą rozmowe i będzie z niej wynikać, ze konsultant sam coś namieszał, ale jak będzie w rozmowie zgoda twojej siostry to mogą was olać.

ale jeśli będzie tak jak mówisz i to się nie uda :wink: to będę wdzięczny ci za to bo wywróżyłeś że nie przywrócą i dzięki temu będę mógł skupić się Na Próbie zamówienia Internetu Światłowodowego :wink: i szczerze bardziej liczę na światło :wink:
Nawet Całą tą rozmowę Nagrywali Podobno :smiley: Oni żeby mieli jakiś dowód czy coś