Pomóżmy Darkowi - informacje

Pisałem do Darka, ale póki co bez odpowiedzi. Będę do niego dzwonił, jak tylko będę miał jakieś info, to napiszę. Dajcie proszę jeszcze trochę czasu, rozmawiałem z Cebulą i może będzie możliwość pomocy na szerszą skalę, ale na szczegóły trzeba będzie jeszcze poczekać. Zwłaszcza, że z końcem roku chłopaki mają trochę pracy w redakcji. Jak tylko coś będzie wiadomo, to dam znać. Pozdrawiam.

Praca na niego czeka, nie są to miody ale tylko tak mogę pomóc. Pracę mu zaproponował http://www.dobreprogramy.pl/yawamdam

Dostałem wiadomość od Darka, w ostatnim czasie był poza zasięgiem, jeśli chodzi o kontakt, ponieważ gdzieś wyjechał w związku z pracą dorywczą. Głównie dlatego nie umawiał się drugi raz z Twoim znajomym, Pangrys. Pisał o Twojej propozycji i zastanawia się, czy to jeszcze aktualne. Napiszę mu, że tak. Dzięki za informację Kolego. Pozdrawiam.

Jest aktualne.

Tylko tak mogę pomóc.

Każdy może się znaleźć w takiej sytuacji i ja osobiście czekam na jakieś propozycje w związku z pomocą dla kolegi, jakie życie bywa przewrotne to chyba większość z nas wie…

A czy z sdarem jest kontakt telefoniczny? Może warto by było zaopatrzyć go w telefon a jeżeli takowy już ma to w porządne doładowanie środków na koncie telefonu.

Witajcie. Trochę sporo czasu zajęło pozałatwianie wszystkich okolicznościowych spraw, związanych z tematem. Już jakiś czas temu byliśmy gotowi do przeprowadzenia zbiórki, ale Cebula starał się jeszcze specjalnie na tę okazję załatwić zbiórkę publiczną przy pomocy fundacji. Niestety nie udało się tego pomysłu wcielić w życie, dlatego pozostała opcja zbiórki w zamkniętym gronie. Udało się skontaktować z sdarem i uzyskać numer konta. Niezależnie od tego, ile jesteśmy w stanie przekazać Darkowi, to naprawdę każda pomoc i każdy grosz się liczy w dochodzeniu przez niego do równowagi finansowej. Jednocześnie wszystkim uczestnikom HotZlotów zostanie wysłana wiadomość e-mailowa z prośbą o włączenie się do zbiórki. Podaję numer konta Darka, na które można przelewać cegiełki:

ING Bank Śląski:

55 1050 1924 1000 0090 9672 9364

Tak jak napisał wieszak , każda kwota ma znaczenie, każda złotówka się liczy. Biorąc pod uwagę to, że mailing poszedł do wszystkich uczestników HotZlotów, to jeśli większość zdecyduje się pomóc, można z tych złotówek zebrać dobrą kwotę. Wielkie dzięki. Pozdrawiam!

Super :slight_smile:

nie czekając na innych już wcześniej wspomogłem Darka.

Jeśli możecie wpłacajcie co łaska. Człowiek będzie wdzięczny a i z tego co wiem kwota, która “załatwiła by” sprawę nie jest aż taka duża.

Długo trwało zanim na forum pojawiła się jakaś konkretna możliwość pomocy, ale chodziło o to, żeby nie zbierać wpłat na czyimkolwiek prywatnym koncie. Chwała squeetowi za to, że udało mu się wydrzeć od Darka ten numer konta. Na pewno nasza zbiórka cudów nie zdziała, ale mam nadzieję, że pomoże choć troszeczkę sdarowi w wybrnięciu z życiowego dramatu. Myślę, że nawet najmniejsze kwoty mu pomogą, sama świadomość tego, że jest wielu, którym zależy żeby mu pomóc zapewne będzie dla niego wartością, choć oczywiście w jego sytuacji pomoc materialna ma niebagatelne znaczenie. Mam nadzieję, że dzięki jego samozaparciu, a także odrobinkę dzięki pomocy przyjaciół z forum wybrnie z dramatycznej sytuacji i pojawi się na tegorocznym zlocie już mając większość problemów za sobą…

Poszło dla Ciebie 50zł Daro jesli chcesz na maja jadę na prace sezonowe 2 miesiące można zarobić, mam nadzieje że spotkamy sie na hotzlocie

Praca jest :wink: CV może wysłać do mnie na priv lub na maila praca@thecamels.org.

Wolę dać wędkę niż rybę.

Zresztą… ja nawet nie wiem czy to konto jest Darka czy nie…

Moje możliwości (skromna renta) są mocno ograniczone, więc realnie pomóc nie jestem w stanie. Tym niemniej wydaje mi się, że zbiórka wśród kilkudziesięciu znajomych nie jest w stanie przynieść kwoty rozwiązującej problem. Lepszym i długofalowym rozwiązaniem byłaby praca.

Powodzenia

Jeśli chodzi o pracę, to niestety nie mam żadnej informacji która byłaby pomocna. Natomiast w przypadku gdyby organizowana była jakaś zbiórka funduszy, to wspomogę w miarę możliwości.

Widzę, że temat dość stary, ale pomoc nadal aktualna więc i ja się przyłączę tyle na ile możliwości mi pozwolą Powodzenia w akcji.

PS. Ja zatytułować przelew, żeby nie urazić jakoś Darka?

Darek nie ma wglądu w ten temat, więc raczej nie wyśle Ci go na priv. Jego CV jest załączone w pierwszym poście w tym temacie, dostałem zgodę na rozpowszechnienie tego dokumentu. Wklejam link również tutaj:

:arrow: http://bart.spm.pl/sdar/CV_Dariusz_Suszwedyk.pdf

Co do tego, czy to jest jego numer konta czy nie, to cóż. Nie mam żadnych dokumentów, które mógłbym zeskanować i wkleić. Dostałem ten numer od niego.

Jest organizowana, właśnie dlatego została zorganizowana wysyłka mailowa i podany został numer konta do wpłat. Jak ktoś ma możliwość i ochotę, to może mu pomóc. Nie będzie to zapewne zawrotna kwota, ale być może uda się uzbierać chociaż tyle, żeby mógł pokryć swoje zobowiązania, które mu jeszcze zostały, biorąc pod uwagę fakt, że ogólna liczba osób, które były na Zlotach to ponad dwie setki na pewno.

Nie wiem, może wystarczy coś w stylu: wpłata, pomoc…

Pozdrawiam.

Przepraszam, nie zauważyłem. ale już sprawdziłem i zrobiłem co mogłem na chwilę obecną.

Wszystko gra chętnie pomogę, jednak dlaczego to wszystko ma być być bez wiedzy głównego zainteresowanego?

Też właśnie się zastanawiam…

Wysyłam jego CV i rekomendacje do kilku firm działających w Warszawie i okolicach, związanych z rynkiem telekomunikacyjnym (operator ORANGE).

Bo Darek jest ambitną osobą, nie mającą w zwyczaju prosić nikogo o jałmużnę.

Akcja jest firmowana przez znane ogółowi osoby, więc wydaje mi się ze takie pytania są zupełnie zbyteczne.