Pomyłka na allegro

(SeBoLaS) #1

Witam,mam taki problem ze sprzedawcą kupiłem słuchawki do MP3 i doszły do mnie słuchawki ale inne gorsze i dużo tańsze niż te za które zapłaciłem.Pisałem do sprzedawcy a on cały czas milczy.Co mogę z nim zrobić??

(Azpr) #2

zgłość to do allegro

(Lopio) #3

I oczywiście wystaw negatywny komentarz.

(SeBoLaS) #4

a co oni mogą mu zrobić?

to wiem :slight_smile:

(Azpr) #5

wezma ekipe, pojada pod jego adres i mu zrobia jesień sredniowiecza... :?

no weź pomyśl przez chwile...

(SeBoLaS) #6

tobie by to się przydało bardziej

(Azpr) #7

głupie pytanie, głupia odpowiedz...

chyba oczywiste że jak allegro jest firma przez którą ktoś Cie oszukał to musza coś z tym zrobić...

(Craker92) #8

Zgłoś to allegro..

Wystaw negatywa...

Spróbuj się skontaktować telefonicznie z tym gostkiem...

Można wiedzieć jaki ma nick :?:

(SeBoLaS) #9

niech się na razie sprawa wyjaśni do końca,może wreszcie coś koleś zrobi z tym,zadzwonie do niego jak nie będzie odpowiedzi to napisze nick.

(Craker92) #10

OK

(Danielson) #11

a tylko e-mail jest ? Przecież można zadzwonić, jak mówisz że sprzedawca się nie odpisuje na e-mail to może zadzwoń i wszystko się wyjaśni, przecież może nie ma aktualnie dostępu do internetu :evil:

(Grzegorz Ch) #12

SeBoLaS idź na policję i zgłoś oszustwo. wcześniej sprzedawcy powiedz/napisz o swoim zamiarze.

(Samurai) #13

Allegro nic nie zrobi wyśle tylko odpowiedź ze nie jest stroną w tym konflikcie i że spróbuj załatwić sprawę z sprzedającym, wiem z doświadczenia! Allegro strasznie się "zeszmaciło"(przepraszam za słownictwo) leci teraz tylko na kasę a takie problemy ma gdzieś.

Co do policji to zależy jaka kwota wchodzi w grę jeśli niska to mogą powiedzieć Ci ze to niska szkodliwość czynu i koniec rozmowy.

(SeBoLaS) #14

wreszcie się do niego dodzwoniłem i powiedział że zaszła pomyłka przy pakowaniu i może mi je wymienić

(Skr3czu) #15

Ale on zapłaci za przesyłkę ?

(system) #16

Ale powiedz, że to on ma pokryć koszty wysyłki w obie strony.

(SeBoLaS) #17

powiedział że odda,ale w jaki sposób??

Złączono Posta : 12.06.2007 (Wto) 19:17

no tak inaczej to nie ma bata :mrgreen:

Złączono Posta : 12.06.2007 (Wto) 21:01

jaki według was wystawić mu komentarz na allegro??

(Kubekster) #18

neutralny

(Grzegorz Ch) #19

komentarz wstawia się po zakończeniu transakcji, w twoim przypadku transakcja nie została jeszcze zakończona, nie masz tego towaru co zamawiałeś. dopiero po wymianie towaru na ten, zgodny z opisem, można uznać transakcję za zakończoną. jaki komentarz? jeśli wszystko przebiegnie jak należy to myślę, że pozytywny. Każdy może popełnić błąd, ważne jest natomiast, czy powstały błąd zostanie naprawiony.

(SeBoLaS) #20

też tak myślę,zobaczymy czy będzie oki :slight_smile: