Pomysł - PLUSY i MINUSY dla uzytkowników od uzyktowników

… różne fora maja taka opcje jak “ocen tego użytkownika” wydaje mi się ze nie zaszkodziła by taka opcja na forum, a co wy na to? (a może nawet ocenianie moderatorów… A ktoś kto dostanie w ciągu tygodnia najwięcej plusów dostaje jakąś nagrodę np. Napis “Wzorowy użytkownik” lub cos innego)

Ze mają różne to wcale nie oznacza że muszą być tutaj.

To my na to że wystarczy poszukac na forum zeby się dowiedzieć że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.

Proceder kupczenia plusami był wręcz żałosny :!: :!: :!:

Użytkownicy Tobie podobni dostarczają im już za nadtto atrakcji.

To tylko Tobie sie tak wydaje

:stuck_out_tongue:

Taka opcja jest niepotrzebna.

Popieram zdanie fiesty.

Gallardo

to nie jest rożne foro, lecz:

logo1.jpg

logo2.jpg

mylisz sie ,zaszkodziła by . . .

:x

Gallardo

odemnie właśnie “wyłapałeś” minusa …

bo gdybyś poszukał to byś wiedział że to już było i że się nie sprawdziło …

chyba nie tylko od Ciebie :smiley:

ojej aż strach się odezwać. Ale co mi tam. Każdy ma prawo do własnej opinii lub propozycji zmian. Gallardo, jak sądze miał dobre intencje a słowa “… różne fora maja taka opcje jak “ocen tego użytkownika”” uważam za skrót myślowy dotyczący ocen przydatności porad, które dany user udzielił. Do czego osobiście się przychylam. Prawdopodbnie jak większość na forum dobre programy wiem, że za ilością postów nie zawsze przemawia pomoc /z pełnym szacunkiem do moderatorów/.

Pozdro

Gallardo jesteś na forum od 3 dni, a już byś wszystko chciał reformować :smiley: Tutaj ludzie pomagają bezinteresownie, a nie dla jakiś wyróżnień typu

Jestem największym przeciwnikiem takiego rozwiązania. Nie chodzi mi o przydatność lub nie takiej opcji. Po prostu mam wrażenie, że zdecydowana większość ludzi nie dorosła do takiej zabawy.

Jak sobie przypomnę “wymiany” plusów czy zakładanie kilku kont tylko po to, żeby samemu sobie dać plusa, to mnie skręca… Do tego takie działania nie były wyjątkowe, w pewnym momencie rozkręciło się to na masową skalę.

ja też jestem przeciw, zaczną się nabijania plusów, minusów i ośmieszania ludzi, bo mają np. same minusy

a zresztą nowe forum nadchodzi :slight_smile:

Jak sobie przyponę uganiaczkę za tego typu indywiduami a potem pretensje dlaczego plus został anulowany to też mnie skręca.

Potwierdzenie słów lisek :

Zerknij - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … usy+minusy

Zobacz temat mówiący o tym - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … c&start=30

również się zgadzam z fiesta, nie ma potrzeby

// Poprawiłem Twój post - kolor zielony/czerwony jest zastrzeżony.

Kaka’

Uważam iż jest to zbędne, ponieważ użytkownicy by zakładali po kilka kont TYLKO DLATEGO żeby dawać sobie plusiki.

A czy kiedyś nie było tak na forum??

Jak napisano już wcześniej - był system plusów i minusów (wprowadzony na próbę) i - niestety - było zakładanie kilku kont w celu przyznawania sobie samym plusów.

Sam fakt pazerności takich osób na coś, co w sumie było tylko gadżetem (nie było za to żadnych przywilejów ani gratyfikacji, nie był to też miernik “jakości” usera) świadczy o tym, że zwyczajnie niektórzy nie dorośli do tego, żeby normalnie funkcjonować w takim układzie.

Ludzie posuwali się nawet do tego, że dopominali sie o plusa, kiedy komuś odpowiedzieli (czasami nieważne było, czy faktycznie pomogli), a to juz żenada do potęgi.

Jak napisał fiesta - nie wchodzi sie drugi raz do tej samej rzeki (tym bardziej, ze ta rzeka okazała sie mocno zamulona).

co nie jest szczegolnie zaskakujace biorac pod uwage srednia wieku uzyszkodnikow forum

Fixed. :wink:

Nawet bardzo, bardzo techniczne strony czy fora (Ars, Beyond 3D) są zalewane przez dzieciaki. :slight_smile:

Ja tu, spinx , nie miałem na myśli niedojrzałości wiekowej, a bardziej… nazwijmy to… umysłową :wink:

Najgorsze w tym jest to, że o ile ta pierwsza z czasem musi minąć, to już ta druga niekoniecznie :wink:

jedno z drugim sie wiaze chyba ze chcesz przez to powiedziec ze bywali rowniez czterdziestolatkowie uganiajacy sie za punkcikami