Pomysły na zabicie wakacyjnej nudy

(system) #1

macie jakas pomysły na wakacje co robic by sie nienudźić prócz szperania w necie i grania w gry całe dni tylko jakies ciekawe i co da sie zreazlizowac hmmm... bo ja to mam taki plan moze niezbyt ambitny:D rano wstac poogladac teledyski na vivie by sie rozbudźić, wypad na miasto póki upału niema, przyjsc pograc na kompie i gdzies o 17 znowu na dwór z kumplami, a wieczorem od 20 moze nowe znajomosci zawrzec:)

(Maciejboss) #2

najlepiej znajdz sobie dziewczyne bo najszybciej czas ucieka jak jestes z dziewczyna i masz jakies mile chwile niz granie na kompie czy lezenie caly dzien

(McDracullo) #3

Chciałbym mieć takie problemy. Mi się nudzić napewno nie będzie! Wręcz przeciwnie! :stuck_out_tongue:

A co do tego wstawnai rano.. przed 12 chyba mnie nic nie dobudzi... :wink:

(Edgarmks) #4

Mnie tak samo :stuck_out_tongue:

Muszę odespac za szkołe :wink:

Ja będe chodził na miasto,dwór,koledzy,komputer :wink:

(Krzys299) #5

Piłka, trening, woda, kumple, komp itd. Są też obowiązki domowe ale to przede wszystkim rano coś trzerba pomóc czy coś w domu porobić a potem to komp/kumple/woda/trening/piłka :slight_smile:

(Tommekx) #6

Idź do pracy, to najlepszy pomysł :mrgreen:

(Zuber54321) #7

Święte słowa :slight_smile:

Wakacje są najlepszą porą na poprawienie swojego wyglądu zewnętrznego, kondycji i całego wizerunku. Ja robie codziennie tak: 5.00(lub 6, zależy czy poprzedniego dnia byłem zmęczony :slight_smile: ) rano wstaje, przebieram się, robię małą rozgrzeweczke i lece na rower albo pobiegać sobie :slight_smile: Wstaje pierwszy zawsze z całej rodziny :smiley: . Potem wychodze z psem, potem jem pożywne śniadanko( 3-4 kanapki :stuck_out_tongue: + herbata lub kakao ) Potem biore prysznic, po prysznicu najczęściej siadam na kompa, potem znów małe ćwiczonka :slight_smile: . Obiad. Wyjście do kumpli albo na miasto i takie tam :stuck_out_tongue: . Potem wyjście z dziewczyną na około 3-4 godziny, połazić, pogadać i w ogóle( wiecie o co chodzi :stuck_out_tongue: ) . Po spacerku do domku na kolacyjke :stuck_out_tongue: , na kompa albo do kumpli pogadać i porobić coś ciekawego :stuck_out_tongue: (piwko, coś mocniejszego, albo robienie czegoś brechciarskiego :lol: ) . Ta druga opcja jest ciekawsza niż siedzenie na kompie 8) . Około 23 do domku i do łóżka :smiley: . Robie tak prawie codziennie oprócz sobót i niedziel, w te dni prawie cały czas odpoczywam albo wyjeżdzam gdzieś :slight_smile:

Każdy robi to co lubi i na co ma ochotę :slight_smile:

(system) #8

myślałem nad tym by sobie gdźies dorobic, ale zalezy gdźie truskawek nie chce sie rwac woleałbym na jakiejs budowie juz pomóc, ale na to jeszcze przyjdźie czas

(Tommekx) #9

Ty chyba żartujesz, truskawek nie chce ci się rwać to na "budowie" będzie ci sie chciało pracować :stuck_out_tongue:

(system) #10

mądrzy ludzie się nie nudzą :slight_smile:

ja na wakacjach kupuję sobie tony książek o photoshopie, człowiek musi się ciągle uczyć, żeby nie zostać w tyle :slight_smile:

(fiesta) #11

Ściągnąć portki i pilnować żeby ich nie ukradł :hahaha:

(Centrumopowiastek) #12

fiesta , to jest według Ciebie ciekawe zajęcie? :wink:

(Init3) #13

hehehe strzał w 10 :lol:

(fiesta) #14

Może i nie ciekawe, ale zawsze jakaś alternatywa dla malkonteta który zakłada że się będzie nudził w momencie kiedy wakacje praktycznie się jeszcze nie zaczęły.

BTW zawsze byłem orendownikiem zasady :arrow: Głupie pytanie ----> głupia odpowiedź 8)

(Monczkin) #15

Szczerze mówiąc - jak można się nudzić. Jest tyle fajnych rzeczy.

Poczytać

Pojeździć rowerem

Pójść do kina

Spotkac się z przyjaciółmi

Posklejać modele

...

:x

(Bobeeq) #16

Ja to na wakacje albo sobie w piłkę pogram, albo posiedzę na kompie, albo pójdę na piwo z kumplami. Zawsze na wakacjach jest co do roboty :wink:. To się nazywa czynne odpoczywanie od szkoły :wink:.

Ludzie, ale Wy macie problemy.

Kilku znajomych, rowerki i wypad nad jakieś jeziorko/rzeczkę.

Na drugi dzień wypad w drugą stronę miasta. Codziennie w inną stronę. Wieczorami jakieś ognisko przy piwku z koleżankami. Wypad na kilka dni pod namiot.

Jak ja jeszcze chodziłem do szkoły, to w wakacje nigdy się nie nudziłem. Jak zabrakło kasy, to do gospodarza buraki hakać/czereśnie zrywać itp. i znowu na jakiś czas starczało.

(Bambo 5) #18

Ja sie uczyłem HTML w wakacje

Skoro nie chce mu sie truskawek rwac to jest jedyne rozwiązanie.

Bardzo dobry pomysł

(Monczkin) #19

areh widocznie jesteśmy starym rocznikiem :lol:

W młodości nuda kojarzyła mi się ze szkołą - a właściwie z niektórymi zajęciami :slight_smile:

Nigdy nie było problemu z zagospodarowaniem czasu...

Teraz niestety - nie ma czasu, bo człowiek ora w pracy od rana do zmierzchu....

(Krzys299) #20

Taki wypad na kilka dni rowerami albo na cały dzień za miasto - fajna sprawa. Ale w większości moich kumpli się nie chce, rodzice nie pozwolą albo jeszcze coś innego :?