Pomysły na zabicie wakacyjnej nudy

Z tą dziewczyną to jest tak.

Jeżeli chłopak nie ma pomysłu na zabicie nudy, to znaczy że jest niezbyt pomysłowy i z takim człowiekiem raczej można sie tylko razem nudzić.

A która dziewczyna takiego zechce?

Złączono Posta : 23.06.2006 (Pią) 18:15

Widocznie kiedyś ludzie mieli więcej pomysłów. Gry i Internet nie zrzarły nam mózgów :smiley:

Tak jak mówisz.

A tam, tylko do 15. A jeżeli w pracy człowiek robi to co lubi (mi się udało), to nie jest tak źle.

Mądre słowa :slight_smile:

Ja zakupiłem niedawno książkę php od podstaw :slight_smile:

Teraz (w wakacje) będzie dużo do roboty .

Wybór szkoły,

składanie papierów do niej itd.

Kumple, rower, piłka, basen, komp (necik :D) ,

wypady za miasto - wycieczki …

Ogólnie dużo rzeczy ciekawych.

No i jeszcze finały mistrzostw świata :smiley:

Jak sie kumplom nie chciało, to sam siadałem na rower.

Przerabiałem to niejednokrotnie. Jak wpadała paczka i prosiła rodziców - zawsze się udawało.

Nie ma barier nie do przejścia - wystarczy chcieć

Złączono Posta : 23 Czerwiec 2006, 18:17:20

Niestety pracuję w firmie prywatnej :stuck_out_tongue:

Skąd ja to znam :lol: … prosili, prosili aż się mama wkurzyła i nas wszystkich wygoniła :lol: Ja jeżdże na rowerze, robie jakieś psikusy, a ja nie ma co robić… puszczam muzę na full i tańcze :lol:

Kurcze, spedzenie wakacji przy kompie to najgłupsze rozwiazanie z mozliwych…

Ja np. dzisiaj sie ugadałem z dziewczyna i w poniedziałek jedziemy do czwartku nad jezoro, a co tam bedziemy robic to juz moja sprawa :):slight_smile:

Potem treningi w piłke ręczną, poniewaz awansowalismy do ogólnokrajowych zawodów i trzbea cwiczyc zeby się nie osmieszyc, nawet w wakacje…

Ja tam zawsze mam co robic w wa KAC je :):slight_smile:

No ja już zagosporadowałem 1 dzień z wakacji… upiekłem chleb przed chwila :slight_smile: … ale się nie udał zeźdźiebko… :(:(:frowning:

Ja dzisiejszy dzień spedzam z dziewczyną własnie na nia czekam, mielismy isc, na ognisko, ale z powodu dużego wiatru zostajemy w domciu, ojjj co sie bedzie się tutaj działo, sam jestem ciuekaw :):slight_smile:

Poczytać ciekawą ksiązke mozna w brzydką pogodę lub nudę. Ale czy można sie nauczyć php czytając ksiązke. Cena ksiązki 30-50zł pewnie…

Znaleźć mądrą, miłą i w miare ładną dziewczyne to trudne wyzwanie. Nie chodzi o to, żeby jakiegoś głupiego fistaszka… Poznawanie nowych znajomości itd. może zaowocować…

Warto pomyśleć o rozwijaniu swoich mięsni. Można wykupić karnet na siłownie(nieograniczony dostęp - 40zł), jeździć na rowerku(co robie często i na maxa), biegać na 1km-2km, pływac w rzecze(jesli jest w miare czysta i nie tak płytka jak warta w okolicach Wielunia), grać w piłke z kolegami oraz kupić sobie piłke do siatki i grać z bratem lub paroma kolegami na imitacji boiska), codziennie robić pomki(ja robie 70 za jednym razem, a zaczałem ćwiczyć od 1,5 roku), podciągać się na bramkach do piłki noznej.

Będąc u babci nie mam komputera, jedynie tv(5kanałów polskich + 3 czeskie) i radio(Trójka - zaczynam słuchać jak robie sniadanie, podgłosnie na tyle aby było dobrze słychać w promieniu 50m)

Jednak kiedy wracam do domu oczywiście włączam komputer - jakies 1,5h

Ogólnie nie będe nudził sie podczas wakacji, rzeka znajduje sie 1km od domu(mojej babci) Dodatkowo mam małą hodowlę królików (20 sztuk) i trzeba troche im poświęcić czasu.

Jak jest deszczowo to dobry znak, bo będa grzyby. A że troche się znam na tym, to biore koszyk, gumowce,(pies idzie za mną) i ide na poszukiwania. Zwykle jest co zbierac, tylko nie bardzo się che obierać…

Niby nic niezwykłego, a jednak pozostawia miłe wspomnienia… :wink:

Ja też nudzić się nie mam zamiaru w wakacje, nawet nie wiem czy znajdę na wszystko czas, ale swoje plany mam :

  • od poniedziałku pożądne treningi…trzeba w końcu przypakować sobie …

  • podszkolić się z angielskiego

  • nauczyć się programowania…

  • no i wypady na dyskoteki … spotkania w knajpach przy browarze …

Planów mam dużo … acha i jeszcze bym zapomniał muszę się uczyć do egzaminów na prawko, bo niedługo już zdaję egzamin państwowy :slight_smile:

Mam nadzieję że wszystko uda mi się pogodzić :smiley:

Oczywiście pierwsza sprawa to praca … a grafik w Realu ułożyli mi zaje … :x

Np. jutro od 10 do 20:30 na kasie w Realu :smiley: Bez klimatyzacji się umiera tam po 3 godzinach :smiley:

W niedzielę mam jeszczelepszy grafik od 10:15 do 15:00 i od 20:00 do 00:30 :x Dlatego tak późno Real jest otwarty bo slep otwarty bedzie dla pracowników… i mniej więcej taki grafik będę miał przez całe wakacje :frowning:

Więc o nudzie nie ma co wspominać…mnie nie dotyczy :lol:

Ja będę:

Grał na kompie w Silkroad Online całymi nocami :mrgreen:

a w dzień:

Jeździł na rowerze

grał w piłkę

chodził na miasto

zbierał kasę na ulepszanie kompa i roweru

sprzątał na biurku i w pokoju :lol:

i…jeszcze dużo innych rzeczy xD

a ja taki rozkład mam zajęć w wakacje :stuck_out_tongue:

-Będe się nowych tricków na desce się uczył

-Troche na kompie posiedze

-jakaś dyska :stuck_out_tongue: w poniedziałek chyba:D

-zrywanie czareśni i truskawek u babci :stuck_out_tongue:

-Będe upiększał kompa żeby miał podobny wygląd do visty a szczególnie postaram się skiny przerabiać niektóre

Ityle mi wystarczy chyba

Ja zamierzam dosyć podobnie jak rss oraz prezydent. Tzn. będę się uczył photoshopa, nie wiem czy z jakieś książki ale może :?

Poza tym zamierzam trochę poduczyć się styli CSS oraz PHP. Ewentualnie jak starczy czasu to trochę popatrze delphi.

Pouczyć się wreszcie : HTML XHTML CSS itp.

Trening sprawnościowy : bieganie i takie tam inne.

Oswoić się z Gimpem i Linuxem :slight_smile:

I jakieś wypady jak nie z kumplami/kumpelami to samemu ew. z psem :wink:

A ja polecam niektórym przez wakacje poczytać słownik ortograficzny. Zapewniam, że to nie będzie wiedza zmarnowana.

Nie ma co, wakacje = nudy.

Dla mnie jedyne zajęcie (takie naprawdę sensowne) to katowanie rowerka i nauka PHP.

oj sorry że zrobiłem błąd dzięki że zwróciłeś mi uwage już poprawiam

jóż hehe … polecam ten słownik ortograficzny… :wink:

moze i niemam wkacji, ale przynajmniej ciekawe mialem ostatnie dni :stuck_out_tongue:

nowyy7ah.jpg

to ja proponuję słownik ortograficzny:)

P.S. :: MARIO ::fajny samochodźik:P

Nie wydaje ci się, że już to powiedziałem?