Pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to proponowałbym zastosować bardziej wyraźny podział pomiędzy kolejnymi postami na stronie ponieważ trudno się momentami połapać gdzie zaczyna się i gdzie kończy kolejna wypowiedź. Jedynie pomarańczowe nick’i po lewej stronie dają mętną orientację. Awatary po lewej stronie lepiej się prezentowały i chyba nie ma potrzeby zmieniać nawyku użytkowników który podtrzymywany jest na jak się domyślam 95% forów. Niemniej jednak sama idea zmiany wizerunku forum jest chwalebna i doceniam wysiłki autorów włożone w realizację tego pomysłu :slight_smile: Tak trzymać panowie :slight_smile:

Postulat.

Bedąc wylogowany, można kliknąć w temacie “ODPOWIEDZ” i forum ładnie przekierowuje do formatki logowania a następnie do tematu, o który nam chodzi - BRAWO.

Jest jednak problem gdy chcemy ZACYTOWAĆ jakiś wcześniejszy post - będąc niezalogowanym nie widzę opcji “cytuj” (nie ma też usuń post, zgłoś post, edytuj post ale to jest akurat oczywiste).

Czyli, że i tak muszę się zalogowac poprzez odpowidnia formatkę, lub klikając ODZPOWIEDZ. Dopiero wtedy mogę “cytować”.

Moim zdaniem przycisk “cytuj” powinien byc tak samo widoczny dla niezalogowanego usera (podobnie jak “odpowiedz” powinien przekierowywać do logowania)

I tu się mylisz, bardzo się przydaje jeśli ktoś pisze o kłopotach z systemem, ponieważ (i ile nie poinformuje) wiadomo z jakiego systemu korzysta.

Miło by było gdyby funkcja wiadomości do śieci Jabbera była by włączona…

Proszone było, żeby zgłaszać propozycje A NIE DYSKUTOWAC NAD ICH PRZYDATNOśCIą.

Proponowałbym wyróżnienie tematów założonych przez nas. W tym “bałaganie” ciężko go znaleźć, musimy szukać po autorze.

  • Dołączenie do opcji profilu możliwość WYBORU po której stronie tekstu postów ma pojawiać się ramka z avatarem (lewa czy prawa strona).

  • Dołączenie możliwości “przyciemnienia” designu strony. Innymi słowy. Wybór jednej z dwóch, trzech skórek o różnym stopniu intensywności (ciemniejsze tło, mniej kontrastowe odcienie obecnych kolorów). Po prostu patrzenie w ciemnym pokoju na biały ekran przez dłuższą chwilę męczy wzrok.

Może i problem był gdzieś poruszany ale się tego nie doszukałem…

Na stronie głównej są linki Zobacz tematy bez odpowiedzi • Zobacz nowe posty • Zobacz aktywne tematy , po ich kliknięciu na górze znaleźć można link Return to advanced search

-czy nie powinienn to być powrót na stronę główną?

-a jeżeli już …to powinno byc raczej Wyszukiwanie zaawansowane -bez słowa powrót

…podobnie na stronie z wynikami wyszukiwania

dobrze byłoby też oddzielić zwykłe tematy od tych przyklejonych bo wszystko się zlewa

IMO teraz jest lepiej.

Moja drobne pytanie - czy w topie musi być przejście do strony głównej portalu? Nie widzę w tym większego sensu, a jest to denerwujące. Lepiej ustawić przejście na stronę główną forum dla całego topa.

Ja ma propozycje żeby dodać “legende” tych nowych ikonek :slight_smile:

Przecież jak najedziesz na każdą ikonkę to się wyświetla co ona oznacza :slight_smile:

Jeśli można to proponuję takie rozwiązanie kolorystyczneaf5cc5aaf13a46e0m.png :slight_smile:

Google   	 

Error



    Forbidden

    Your client does not have permission to get URL /s0 from this server.

Chyba już je skasowali ;/

O właśnie. Popieram.

sebos_krk no mi sie akurat nie pokazuje

Zmieniłem miejsce hostujące af5cc5aaf13a46e0m.png

nie tylko Tobie… dla mnie szata graficzna jest ok ;]

Szarości jak najbardziej są OK. Chodzi tylko o lepsze wyróżnienie nagłówka, treści i stopki w poszczególnych postach. W tej chwili wszystko zlewa się niemal w jedno. Gdy w poprzedniej wersji awatary były po lewej stronie ułatwiało to zdecydowanie odnajdowanie początku każdego posta.