Pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum

Po kilku dnaich mogę powiedzieć iż zmiana kolorystyki z zielony/szary na SZARY/szary była jak najbardziej słusznym posunięciem.

Proponuję jeszcze by ZNACZNIE zminiejszyć czcionkę nagówka posta. W tej chwili każdy post okraszony jest WIELKIM POMARAŃCZOWYM signem (tak jak w tym przypadku " Re: Pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum" - pytam, PO CO? :expressionless:

Rozwala to tylko posta. Moim zdaniem to treść wiadomości jest najważniejsza a to w jakim wątku jest napisana i tak chyba każdy wie i zobaczy przy mniejszym śródtytule np takim:

" Re: Pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum"

A może można to gdzieś ustawić w opcjach??

Przypominam, że temat służy do zgłaszania propozycji NIE ICH DYSKUTOWANIU !

Proszę tego się trzymać.

Nie rozumiesz, co się mówi? Proszę nie powtarzać uwag innych.

Witam Serdecznie!

Dawno mnie tutaj nie było, a widzę ze się wiele zmieniło. Powiem tak, nie spodziewałem się. Naprawdę wielki szacunek, za tą pracę którą wykonaliście.

Nie będę się rozpisywał co mi się podoba, bo po co (:

Ale zauważyłem mały błąd :

viewtopic.php?f=16&t=124529

Mam nadzieję ze nie było to zgłaszane.

viewtopic.php?t=55993

W linku w/w takie coś miało miejsce dwa dni wcześnie a teraz już nie (:

Aż przyjemnie teraz patrzeć na forum (:

Pozdrawiam!

A konkretnie w czym problem?

Od zgłaszania problemów jest inny temat.

viewtopic.php?f=5&t=208359

Pojawiła się właśnie szybka odpowiedź :mrgreen:

I tego trza było :slight_smile:

Gdyby dodać do tego możliwość formatowania tekstu - jak kolory, quote, code etc., to byłaby już pełnia szczęścia :wink:

Brakuje przycisków do cytowania selektywnego. Nie da się zaznaczyć kilka wypowiedzi, bo od razu automatycznie się przenosimy do następnej strony z odpowiedzią.

w szybkiej odpowiedzi, nad przyciskiem podgląd, masz link ‘zacytuj zaznaczenie’ jego działanie nie jest jeszcze idealne, ale sądzę, że nick cytowanej osoby i przeniesienie przycisku do konkretnego posty, to tylko kwestia czasu :wink:

Fajnie by było znowu zobaczyć po prawej/lewej stronie topu “Regulamin” (fdp/rules.php) troche mi tego brak.

Druga sprawa otwieranie tematu przez kliknięcie tekstu, lepiej było jak temat sie otwierał po kliknięciu gdziś na całym pasku.

Jest już.

Nie koniecznie. Ale to już kwestia indywidualna. Ja osobiście wolę tak jak jest.

Dzięki za “Wyślij szybką odpowiedź”. Jeśli o mnie chodzi to do pełni szczęścia brak formatowania tekstu pisanego w ten sposób oraz brak “cytuj zaznaczone”.

Co do cytowania selektywnego - jest już tam coś takiego - “zacytuj zaznaczenie”.

Problem w tym, że nie działa jak należy na operze (właściwie w ogóle nie działa).

Na ff z tego co wiem działało, dziś widzę, że chyba jednak nie działa bo jest to zgłoszone przez usera jako błąd.

Zgadza się w operze nie działa cytowanie zaznaczonego tekstu.

Takie moje pytanie czy łączenie postów jest włączone :?:

link posty usera cwaniak nie są połączone

temat :

Pomysły :mrgreen:

na pewno mnie “zbeszczycie” co niektórzy :lol:

mam pomysł , hmmm. . . propozycje :wink:

jako że zmieniono na “naszym” forum kolor “Moderatora”

na pomarańczowy .(plus-minus)

pytanie :

czy ? nie lepiej zmienić kolor postów “moderatorskich” na kolor POMARAŃCZOWY ??

IMHO zielony lepiej “daje” w oczy i nie jest potrzebna zmiana tego koloru :slight_smile:

Mam pytanko, czy możliwe jest przywrócenie poprzedniego sposobu cytowania czyjegoś posta. Kiedyś zaznaczałem tylko interesujący mnie kawałek postu, naciskałem przycisk i już. A teraz przy kliknięciu w “cytuj” przywołuje mi cały post. Miło by było jakby przywrócono tą możliwość (chyba, że jest to gdzieś w opcjach).

EDIT:

Rzeczywiście opcja zaznaczonego fragmentu jest dostępna, tylko że umiejscowienie tego przycisku jest dla mnie niezbyt wygodne. Niby pisząc szybką wiadomość i tak jestem na “dole” strony, ale dawne umiejscowienie przycisku pozwalało na szybsze napisanie wiadomości. Do tego nie ma tak jak kiedyś, że przy cytacie fragmentu jest nick zacytowanej osoby.

O wiele przyjemniej “pracowało” by się na forum, gdyby dział “Systemy operacyjne Linux” był podzielony na poddziały, względem dystrybucji.

(Ubuntu, Fedora, Mandriva itp)

Może się w końcu któryś z szanownych administratorów wypowiedzieć na ten temat ? :stuck_out_tongue:

Przydałyby się nowoczesne emotki oraz zmienienie wyglądu forum. Obecne jest takie “chaotyczne”. Pozdro :slight_smile: