Pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum

Robisz zrzutkę ekranową, wysyłasz na serwer i podajesz linka w PW do któregoś z modów.

Jeśli ktoś rozsyła PW niezgodne z regulaminem to zawsze możesz zgłosić sie do Admina. Mamy możliwość zablokowania wysyłania PW takiej osobie.

Witajcie.

Być może taka propozycja już padła. Jeśli tak, wybaczcie. :slight_smile:

Pewnie wielu z nas miało styczość z forum na skrypcie vBulletin. Tam szybka odpowiedź jest dodawana bez przeładowywania strony. Uważam to za świetne rozwiązanie, gdyż takie odświeżanie strony powoduje kolejny niepotrzebny ruch.

Nie znam możliwości skryptowych forum, ani umiejętności administracji, ale czy coś takiego jest możliwe do wdrożenia?

Kolejną moją propozcją jest zrezygnowanie z komunikatów “Zostałeś zalogowany”, “Twój post został zapisany” etc.

Kolejny ruch, kolejne obciążenie. A bez tego byłoby lepiej (myślę) dla nas oraz serwerów.

Zatem pozdrawiam, czas ochłonąć po “typowaniu”. :wink:

To jest znane i ten błąd jest w całym forum.

Jesteś pewien. :smiley:

Widzę, że już go poprawiono.

Przy głosowaniu w ankiecie było np.

Teraz jest już tematu.

Sam to poprawiałem już chwile temu, dlatego zapytałem. Należy najpierw sprawdzić a dopiero po tym pisać.

Ja mam pytanie co do mojej propozycji umieszczania informacji w poscie, który został zgłoszony do moderatora o fakcie jego zgłoszenia, czy jest to rozważane i możliwe do realizacji :?:

Druga sprawa, która też chyba nie została rozstrzygnięta to informacja w profilu użytkownika za co otrzymał ostrzeżenie.

Proszę o niekomentowanie tylko o odpowiedź osób kompetentnych.

Od siebie napisze jeszcze ,o możliwości “dostrzeżenia” osób zbanowanych …

“edit”

jak ci admini zajęci są ehhh…

dołączyłem edit ażeby nie było ze niewolno- pisać posta pod postem …

Hm… Może dział “Hosting i Domeny”? Opinie o hostingach itp. itd. Sądzę, że by się tego nazbierało. Jedyne czego bym się obawiał, to co drugi temat “Co wybrać?! Pomóżcie”, lecz ja chciałbym, aby tam były tematy typu: “home.pl - uwagi i opinie”.

Spokojnie, to, że ja taki bym chciał, to nie znaczy, że każdy i szanuję to…

Jeżeli chodzi o szukanie, to szukałem na forum kilkoma sposobami i nie znalazłem, choć sądzę, że powinienem.

pavobe , wg mnie wystarczyło by taki temat przykleić w dziale o którym pisze "Wszystko co dotyczy tworzenia stron WWW.

oczywiscie jest to również moja skromna opinia …

Jeden temat? No troszkę bałaganu by było :). Ale może subforum w Webmastering - nie wiem…

jak o mnie chodzi to ja bym proponował tak jak już ktoś na początku a żeby linki sie otwierały na nowej karcie/oknie i żeby były zaznaczone przeczytane tematy jakąś flagą czy czymś…

Na nieprzeczytanych tematach widać przecież taki pomarańczowe kwadraciki…

ja linki klikam zawsze środkowym przyciskiem myszy (z przyzwyczajenia)

w starej edycji forum było takl że gdy się klikło na klawisz “cytuj” to zaznaczony fragment kopiowany był do okna szybkiej odpowiedzi, w nowej wersji fragment jest kopiowany do okna “odpowiedz”

Czy dało by się zrobić tak jak było w starej wersji że funkcja cytuj kopiowała treść do oklna szybkiej odpowiedzi?

Ale w szybkiej odpowiedzi jest “Zacytuj zaznaczenie”, o to chodzi?

Tak, ale to nie działa w Operze, a tamto działało. Teraz trzeba wszystko robić ręcznie :slight_smile: .

Podczas zgłaszania postów pozycja “Powód zgłoszenia nie pasuje do powyższych (…)”, nie tylko ze względu na ‘powyższych’ ale również na łatwość odnajdywania w rozwijanej liście, powinna być umieszczona zdaje się, jako ostatnio pozycja listy.

Dodam, że tak było do czasu dodania przez administrację nowych pozycji do rozwijalnej listy.