Pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum

zdecydowanie pomogło by to w udzielaniu porad, poza tym, przy cytowaniu brak nicka cytowanej osoby i brak możliwości formatowania tekstu w szybkiej odpowiedzi

IMHO wielce pomocna byłaby opcja wyłączenia Shoutboksa, tak jak to miało miejsce w poprzedniej wersji forum.

Puki co na forum nadal wszystko zlewa się w jedną wielką szarość. Nagłówek, podpis kto dodał post, treść i różnej maści stopki tworzą coś na kształt zaprawy murarskiej. Nie twierdzę że mój pomysł kolorystyczny jest ok i trzeba go zastosować. Każdy będzie dobry pod warunkiem wprowadzenia jakiegokolwiek rodzaju różnorodności tła. Panowie szanuję Waszą pracę ale błagam, skonsultujcie to co robicie z jakimś grafikiem. Może człowiek od przygód “Pirata” będzie pomocny w tej kwestii. Niestety zwykle regułą jest że dobry programista robi tragiczny interface, a dobry grafik ma blade pojęcie o kodowaniu.

1: Sprawić, żeby nie pojawiał się zbyt często internal errror :mrgreen:

Z tego co widzę (bijcie jak jest inaczej) wraz z nowym forum zniknęło informowanie, że za dany post autor otrzymał ostrzeżenie. Była to w pewnym sensie informacja, czego na forum należy się wystrzegać i za co można złapać warna. To wg mnie bardziej przemawiało do userów niż regulamin, którego i tak wielu nie czyta.

Moje pomysły:

:arrow: widzimy za co my, albo inni użytkownicy dostają ostrzeżenia

:arrow: status GG i bezpośredni odnośnik do okna rozmowy Gadu-Gadu z tym użytkownikiem

:arrow: By posty nie “łączyły” się jeden z drugim

:arrow: Brak informacji “zalogowałeś się” tylko od razu przejście do strony głównej forum. [tak będzie szybciej]

jak najbardziej popieram i od siebie dodam:

:arrow: informacja o tym iż dany post został zgłoszony do moderatora.

ja na przykład ,często w tym momencie gdy pojawia sie ta informacja klikam “zobacz swoje posty”

Aniołeczek , informacja, za co dostałeś ostrzeżenie, przychodzi na PW.

Chyba żeby się łączyły - właśnie się nie łączą.

Nie rozumiesz, o co mi chodzi. Posty (szczególnie te krótkie) zlewają się i łączą się jeden z drugim. Powoduje to chaos, bałagan, brak przejrzystości…

To samo tyczy się z górą - jedno z drugim się “zlewa”

Nie szkodzi, ale lepiej, żeby było to ogólnie dostępne. Wtedy my user’owie będziemy bardziej przekoniani, żeby nie łamać regulaminu, bo dostaniemy tak jak user za to ostrzeżenie, a nie prośbę np. o zmianę treści postu, tematu, itd…

Kolejne pomysły

:arrow: Może pomyślelibyście o tzw. randze “VIPa” dla userów, którzy wyślą SMS, a za uzyskane pieniążki kupicie szybszy i lepszy serwer, bo ten się coraz częściej zawiesza, a strony się wczytują i wczytują…

dla Ciebie :

To troszku rozeznania co tu sie dzieje ,wypadasz tu "jak filip z konopi " i zaczynasz “szaleć”

jak przeczytasz regulamin i go odpowiednio zrozumiesz ,nie będziesz musiał sie przekonywać “za co”

Ale inni nie widzą, a to by się przydało.

Przykład zawsze lepiej trafia do przekonania.

Niestety jesteś w błędzie.

:expressionless:

DP miało nigdy nie być płatne :frowning: .

A czy w nowej wersji Vortalu logowanie będzie zintegrowane z forum???

Tak

witam .

Ostrzeżenia na forum znamy jak sie ukazują,a “bany” jak wyglądają.

Zbierz trzy kartki to będziesz wiedział.

A tak na serio do czego ci taka wiedza potrzebna :?

to może Ty pierwszy :stuck_out_tongue:

jest to temat o propozycjach ,dlatego chciałem dać takową .

w starym forum było to widoczne ze ktoś jest "banitą " to dlaczego w nowym nie może być ,skoro na początku istnienia nowego nie było widać ostrzeżeń teraz są , być może i “bany” sie pokażą…

_____________________________________________________________________________________

a tak poza tematem , odpowiadasz na mój post w temacie “Pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum”

nic do niego nie wnosisz pytaniem do mnie ,równie dobrze mogłeś zadać via “pw” :stuck_out_tongue:

Właśnie zauważyłem coś rewelacyjnego. Przed chwilą dostałem powiadomienie o nowej odpowiedzi w tym wątku. Kliknąłem na lnik w otrzymanym mailu i zostałem przeniesiony nie do najnowszej wypowiedzi związanej z tematem ale do pierwszej na pierwszej stronie. Może warto to sprawdzić. Zaznaczam że klinąłem na link opisany jako "Jeśli chcesz przejść prosto do tego nowonapisanego posta, kliknij na ten

link:". To tak gwoli ścisłości abym nie został posądzony o ignorancję i klikanie co popadnie :slight_smile:

Aha, jeszcze jedno.

W e-mail’u z powiadomieniem o odpowiedzi na forum są błędy językowe:

  1. “Jeśli chcesz przejść na początek temacie, kliknij na ten link:”

  2. Jeśli nie chcesz już obserwować tego temacie to kliknij na link "Przestań

obserwować" znajdujący się na górze tego temacie lub kliknij na poniższy

link:

Propozycja:

Skoro można zgłaszać posty na forum do moderacji niezgodne z regulaminem to dobrze by było gdyby taka opcja dotyczyła również postów wysyłanych na PW. Obecnie nie ma jak zgłaszać np. spamu wysyłanego na PW