Pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum

pavobe , nie wiem czy Twój post był do mnie czy do Vanshei, lub do nas dwóch ale mi chodziło o to, żeby widniała stosowna informacja w stosownym miejscu. Moim zdaniem najlepszym tym miejscem będzie założenie tematu z tą informacją i przyklejenie jej jako ogłoszenie w dziale “O forum”. Czekam na odpowiedź jakiegoś Administratora lub Moderatora na odpowiedź co o tym myśli.

Pozdrawiam

Bardziej do Vanshei ;). Po jego poście wyobraziłem sobie forum, gdzie jak wchodzisz do działu, to wszędzie napisy typu “Ej! Tu nie nalicza postów!”. Wiem, że nie miał tego dokładnie na myśli, ale tak to odczytałem. Co do przyklejonego tematu jestem jak najbardziej za (tylko i wyłącznie dlatego, żeby userzy się nie martwili (?), ze nie nalicza im postów).

Fakt, też sobie tego nie wyobrażam dla tego dałem tylko propozycję tego przyklejonego tematu, żeby tak jak powiedziałeś, “tylko i wyłącznie dlatego, żeby userzy się nie martwili (?), ze nie nalicza im postów”.

PS.Może jakiś Administrator lub Moderator napisał co o tym myśli

Pozdrawiam

A czy to takie bardzo ważne, by w każdym możliwym miejscu o tym bębnić?

To była tylko moja mała propozycja, żeby taką informacje zamieścić tylko w dziale “O Forum” tak jak pisałem i nic więcej :wink:

Pozdrawiam

Widzę, że zostało nieco zmienione tłumaczenie forum. Dlaczego jednak zastąpiliście słowo dział słowem forum tak, jak to było wcześniej ?? Z tego co czytałem na forum phpBB3 zostało to zmienione, ponieważ w polskiej wersji phpBB2 słowem forum były określane 2 lokalizacje: całe forum (po ang. board) oraz dział - kategoria na forum (po ang. board). W phpBB3 słowo forum (w znaczeniu - kategoria) zostało zastąpione słowem dział, żeby nie było takiej sytuacji. Dlaczego więc z powrotem zrobiliście tak jak było dawniej ?? Czy możecie zastąpić z powrotem słowo “forum” słowem “dział” ??

Kiedyś o tym czytałem i wywnioskowałem to, ze ma być “forum” i koniec ;). Postaram sie tego poszukać, nawet ciekawe.

Harry, no już dziury w całym nie szukaj… :wink:

Ja był proponował panie Tomku, aby stworzono forum w wersji light. Sam siedzę na już dość starym laptopie Compaq Armada M700 i czasem zdarza mi się, że forum no nieco się przytnie.

Czy macie coś takiego w planach? :wink:

Może się przycina z uwagi na flashe? Raczej wątpię, aby html zajechał Pentium III 700 MHz :slight_smile:

Ale coś takiego przydałoby się również, by wygodniej przeglądać forum przez komórkę, ze zjadaniem mniejszych ilości transferu :smiley:

Na pewno jest to propozycja godna rozważenia. Nie mniej jednak ja akurat sobie nie potrafię wyobrazić przeglądania tematu z N ilością postów w małej komóreczce :slight_smile: PSP, iPhone… tak… ale komórki?:slight_smile: hmmm muszę to przemyśleć :slight_smile:

_tomick , są tacy desperaci :stuck_out_tongue: :wink:

Na E61 nie sprawia mi to większego problemu, jest całkiem wygodnie (wyświetlacz typu landscape) :slight_smile:

na Operze Mini z wyłączonymi grafikami przeciętna strona zajmuje 10 do 20kB.

Gdyby jednak stworzona była wersja lo-fi, tak jak na forach typu IPB byłoby jeszcze lepiej :slight_smile:

Ale domyślam się, że byłoby naprawdę dużo roboty z tym.

Jest taka :wink:

Zjedź na górę strony i klinij na taką drukareczkę pod szukajką :wink:

Już masz wersję Lo-Fi

Poza tym zauważyłem, że naprawiliście szybką odpowiedź pod Operą.

HarryPotter , widać że wiesz do czego służy ta

:x :cojest: :hahaha:

Spróbuj sobie przeglądać całe forum po kliknięciu w nią :x

Brawo :x

Widzę, że niczego się nie nauczyłeś i dalej wypisujesz …

Fakt, że nie można przełączać stron, ale poza tym działa identycznie jak wersja Lo-Fi na IBP

Proponuję żeby po kliknięciu w link “Zobacz nowe posty” w wynikach nie pojawiały się tematy z działu “Śmietnik” ;]

Jeszcze jedna taka gadka to stąd wylecisz. Powiedz mi jaki sens ma wchodzenie na normalną stronę a potem otwieranie wersji do druku, gdy docelowo chcemy zużyć jak najmniej transferu w czasie przeglądania forum :x :x :x

wiem że to juź było ale warte przypomninia super gdyby była podana przy poście wersja systemu jaki uźywamy i przeglądarka by to ułatwiło życie