Portal i forum działa strasznie wolno i wylogowuje bez powodu

Nie moge się zalogowac na stronie głównej bo gdy klikam Zaloguj się to na dole w firefox wyskakuje Oczekiwanie na gwiazdy.wp.pl i tak kręci i kreci i zero reakcji.

Nie wiem, a inne strony ci działają normalnie ?
Może strony mają przeciążone więcej osób siedzi na necie i serwery nie mają miejsca/mocy obliczeniowej dla wszystkich userów.

Co Ty bredzisz
Jakie nie działa? jakie pół minuty? jakie oczekiwanie? jakie opinie?

Tak, włącznie z tym forum.

Klikam na głównej Zalog się i odświeża strone i dalej nie zalogowany, a na forum się zalogowałem. Firefox najnowszy stabilny.

https://megawrzuta.pl/download/7e10839799aed7da95e33ac2af202227.html

Plik wideo przy próbie klikania w Zaloguj się. Zwróccie uwagę na lewy dolny róg do jakich stron wysyła zapytania.

Pół polski weszło na WP teraz w niedzielę, więc nie dziwota że DP zwalnia.

1 polubienie

Tylko WP lata mi bez problemu :stuck_out_tongue:

Widziałem filmik to już nie jest wina po strone wolnego łączą tylko coś przeglądarka u ciebie w systemie świruje.

To czemu forum działa i każdy inny portal działa bez problemu?

Wczoraj wszystko działało do 1 w nocy. Potem mnie wylogowało po chamsku to poszedłem spać.


Przechodzenie pomiędzy forum jak i logowanie i wylogowywanie działa prawidłowo
Panel paska również działa bardzo dobrze tu na forum i tam na blogu/portalu

Wylogowałem się z forum, kliknąłem na news i dopiero na głównej przeszło do logowania i zalogowało mnie.

Skoro to tylko u mnie to może dobreprogramy nie trawią macOS. Ewentualnie wina Adguard Adbloker bo od niego strona główna dobreprogramy zawsze coś swiruje.

Nie to niech macos zacznie robić to co do niego należy bo żąda pieniądze za byle kiwnięciem palca.
A jak czegoś nie ma dopracowanego to lepiej zwalić na drugą strony bo sam nie może być w błędzie…

Narcystyczny system dla bogatych idiotów zawsze mam beke z tych influencerów co siedzą z tymi macbokami w KFC i innych kawiarenkach.

Wiesz co? Teraz pokazałeś jak pusty jesteś.

Ja nie jestem pusty wręcz przeciwnie. a problem to masz ty bo tobie nie działa a nie mi i innym.

Płacisz srogie pieniądze za soft który jest stricke spasowany względem hardware a OS(system) niczym konsola o jednym wspólnym standardzie dla wszystkich tak samo,
a krzaczy sie bardziej niż desktopowi system gdzie co 2 dom to zupełnie inne hardware/software-mix

Dobra już tak nie sap …
Jak możesz to sprawdź jeszcze inna przeglądarkę… może ona będzie lepiej chodzić

Co ma system do Firefoxa i wczytywania przez niego stron internetowych??

macOS nie wczytuje stron tylko Firefox.

Moze inni nie mają problemu po sa stale zlaogowani i nigdy się nie wylogowują z lenistwa więc nawet nie wiedzą czy to działa czy nie. Mozliwe, że im się nie chce pisac o tym tu bo dostaną zjeba, że mają popsute i tyle. Bo tutaj tak najprościej.

Ma i to wiele sprawdź nie dyskutuj …

Własnie wziąłem laptopa mamy z Windows 10 najnowsza kompilacja stabilna, ten sam Firefox stabilny i tak samo działa z tym samym Adblokiem. Tak samo do kitu. Nie jest to wina u mnie tylko z portalem.

Wszystko inne działa.

Twój hejt na Apple jest idiotyczny na maksa. Tyle ile miałem w życiu problemów z Windowsem, teraz na macOS zapomniałem o sterownikach o problemach z systemem. Wszystko działa jak marzenie, a ty hejtujesz bo uwazasz, że taki mądry jesteś bo oczewiście system pod sprzet jest gorszy niż sprzet pod system w przypadku Windowsa.

Ja mam w w10 i vivaldi jak widać na filmiku i działa… czy to czary xD

To mówimy o dwóch różnych przeglądarkach. Sprawdz u siebie na Firefox, a nie rżniesz debila w tym momencie i cwaniaka.

To ty robisz z siebie bo ja ci powiedziałem abyś sam sprawdził inna przeglądarkę post powyżej…