Portal i forum działa strasznie wolno i wylogowuje bez powodu

Ma i to wiele sprawdź nie dyskutuj …

Własnie wziąłem laptopa mamy z Windows 10 najnowsza kompilacja stabilna, ten sam Firefox stabilny i tak samo działa z tym samym Adblokiem. Tak samo do kitu. Nie jest to wina u mnie tylko z portalem.

Wszystko inne działa.

Twój hejt na Apple jest idiotyczny na maksa. Tyle ile miałem w życiu problemów z Windowsem, teraz na macOS zapomniałem o sterownikach o problemach z systemem. Wszystko działa jak marzenie, a ty hejtujesz bo uwazasz, że taki mądry jesteś bo oczewiście system pod sprzet jest gorszy niż sprzet pod system w przypadku Windowsa.

Ja mam w w10 i vivaldi jak widać na filmiku i działa… czy to czary xD

To mówimy o dwóch różnych przeglądarkach. Sprawdz u siebie na Firefox, a nie rżniesz debila w tym momencie i cwaniaka.

To ty robisz z siebie bo ja ci powiedziałem abyś sam sprawdził inna przeglądarkę post powyżej…

Czyli co jak na Firefox nie działa to użyj innej przeglądarki. ODpowiedź studentki z inflolini operatora. “Nie dizała mi internet”, a Sprawdzał pan na innych przeglądarkach, wyczyścił pan cookies. Brawo za takie porady. Czyli dobreprogramy dostosowane jest do chromium i innych, a nie do firefoksa. Brawo.

Szkoda czasu i nerwów na dyskusje z tobą.

Co do Apple-a i macOS, to po uzywaj tak na codzien jak Windowsa i wtedy się wypowiadaj, a nie kopiujesz farmazony i bzdury z internetu bo poniżasz sie publicznie.

Też sie loguje i przechodzenie między forum, a portalem działa tak samo.

Prosze jak działa strona główna. Widzisz na co klikam na filmiku i na dole w lewym rogu “Oczekiwanie na dobreprogramy.pl” wina macOS, Firefoxa, T-Mobile czy czyja??

Inne strony hulają aż miło.

No widzisz a u mnie działa tu i tu oraz tam…
Dalej zwalasz wine na DP albo Firefoxa w sumie nawet nie wiesz czyja to wina :smiley:

Bo jaśnie pan za ch**a nie sprawdzi innego rozwiązania aby wykluczyć szybko inne możliwości.

To nagraj wideo jak klikasz na ten sam link tez w firefox z włączonym Adguard Adblok bo nie masz tego samego co ja więc nie wiesz czy działa.

To jak wytłumaczysz, że każdy inny portal działa bez zająknięcia tylko mam problem z dobreprogramy.pl??

Wina macOS pewnie według ciebie bo to takie gówno, za które zapłaciłem, według ciebie tylko inaczej ująłeś.

Wybaczcie mnie staremu, ale dopiero wstałem i jestem przy pierwszej kawie.
Widzę - znany temat. Przełączam się na DP. Moment. Szybko. Co jest grane?

Nie mam adguarda, ale blokuję każde ścierwo. Dzisiaj jest lżej na forum i portalu razem.
Byłem o 7,30 rano. Śmigało forum i portal. O ósmej 30 z powrotem spać. Pstrąg z puszku w sosie paprykowej wczoraj wieczorem mnie załatwił i jedzonko chciało mi wypalić gardło. O 4 rano była soda i tabletka na wrzody. Dlatego dopiero teraz patrzę.

A może jeszcze śnią mi się problemy z dobrymi programami w internecie? Rozkmińcie to:

Jakby co było nie tak, tobym dopiero nadawał roflmao

2 polubienia

@Bogdan_G uważaj bo zaraz przyjdzie pan jabłko i ci powie że to sie nie liczy bo nie wszedłeś z macbooka na firefoxie w post o ubuntu :smiley:

Aha i screeny sie nie liczą bo powie że dokleiłeś swojego avatara do paska żeby skłamać że nie masz problemów z zalogowaniem sie :slight_smile:

1 polubienie

U mnie tak. DP śmiga aż miło.

1 polubienie

Nie liczy sie bo to screen nie video :smiley: a co gorsza zasłoniłeś paseczek przez co nie wiadomo czy masz problemy z logowaniem sie xD

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Jesteś beszczelny i chamski jak gimnazjalista w szkole na korytarzy. Powinieneś bana dostać za to jak się w stosunku do mnie zachowujesz, ale tu jak zwykle ja dostanę, a ciebie LORDEK pogłaszcze i powie, święty, a ja najgorszy.

Mój firefox 74.0. Ale na życi coś jest, bo wieczorem na basilisku 55 przełączałem sobie, to wywalił uBO. A to te same filtry, co do adblocka, adguarda i ublocka origina. Pojawiły się reklamy i co chwila aktualizuj.
Sprawdzam wsio, jak zwykle, gdy pojawiły się reklamy. W ciasteczkach pojawił się host interii. Zablokowałem i wywaliło ublocka origina. Po pół godzinie wywaliłem basiliska 55 na zbity pysk. Nie dało się zmienić uBO, ani nic zrobić, a trzymać przeglądarkę dla reklam, to ciężki grzech. lanie

O dziwo portal zaczał działać, nagle wyskoczyły powiadomienia o odpowiedziach na komentarze newsów moich, klikam na ten link o Ubuntu co an filmiku się wczytuje i w moment wchodzi.

Ewidetnie było coś z portalem i tyle.

uBO jest ok ale od roku mam wrażenie że sie na niego go bardziej uwzięli i gorzej radzi sobie z anty-blokerami niż adguard.

To dla mnie nowina :wink:
Gdy jeden i drugi ma te same filtry o takich samych zawartościach, to co on więcej? Poza tym, że włazi do rejestru systemowego i jest po prostu dla mnie cięższy i niebezpieczniejszy.
Nie chcę nakręcać tematu takimi zdaniami - Panie! Ale ta świnia ryje w windowsie!