Portal i forum działa strasznie wolno i wylogowuje bez powodu

Dodaj filtry z polskich i do tego malware url blocking domain i FFA od bogachenko i niestraszny antiadblock dla ubo.

Trochę kultury przyjacielu, bez wulgaryzmów.

1 polubienie

Wymaga wiele rzeczy od innych a sam ma problem coś u siebie sprawdzić bo łaska…
Dlatego z nim dalej nie prowadzę dyskusji bo trudno pomagać osobą co same sobie nie chcą pomóc i mają klapki na oczach.

W każdym razie to jego problem że mu nie działa a nie mi i nie zamierzam w chodzić w 4 litery na siłe by mu dogodzić.

Co do filtrów to wiem bo zawsze staram się porównać na tych samych ustawieniach
Domyślny vs Domyślny oraz Ustawiony vs Ustawiony.

@Bogdan_G
Co do ingerencji to fakt jeśli chodzi mowa o adguard desktop tej aplikacji na cały system myśle że dzięki temu jest mniej wykrywalny bo działa już na wstępie po za samą przeglądarką i nie widnieje w liście pluginów jako adbloker…

kiedyś sprawdzałem to własnie na jakiejś stronce jak pamiętam ublock albo dodatek adguard do przeglądarki nie dawał rady kiedy adguard w wersji desktop dawał rade.

Tylko to też troche inna liga bo jednak soft robi zdecydowanie więcej niż blokowanie reklam a nawet w tym zakresie działą lepiej bo moge go nawet pod steam podpiać dzięki czemu może zablokować jakąś złośliwą stronę jak bym szukał czegoś w forach dyskusyjnych steam, oraz inne funkcje.

Co miałem u siebie sprawdzać jak w pewnym momencie portal zaczał normalnie działac.

To, ze się zachowałem tak, a nie inaczej i poszły bluzgi było skutkiem twojej prowokacji i zachowania w stosunku do mnie, ale to oczewisci wszyscy olewaja. Najwazniejsze jest to, że ja się źle zachowałem, a to, że sprowokowałeś to szacun i wszystko wolno tobie. Zresztą dalej prowokujesz, a nie masz żadnego dowodu, że się nic nie działo z portalem bo może masz szybsze łącze i az tak bardzo tego nie odczułes jak ja. Tylko zanim o sadzisz innych zważ na swoje zachowanie i prowokowanie do wkurzenia kogos.

Napisałes rano, że wina macOS nie mając żadnego dowodu na to i jeszcze zhejtowałes Apple co pokazało jak mało się na tym znasz, ale wszyscy ci tu uwierzyli.

Nikt nie widzi twojej prowokacji i złego zachowania tylko to jak zareagował z prowokowany, ale to klasyka na forum.

Wideo proszę nagrywać w 4K, bo pewnie Full HD już umiecie fałszować.

Strony na portalu ładują się po parę minut, forum nie wiele lepiej…

Na ilu ziemniakach mają postawione ten portal? Ja obstawiam, że na czterech.

Edit: Dopiero teraz zobaczyłem reklamę “najszybszego hostingu” nazwa peel… Pewnie tam stawiają :smiley:

Nic nowego. 10 minut załącza mi obrazek na blogu … po czym wywala błąd i nie zapisuje.

Od wczoraj zauważyłem, że głupio wygląda zanim załadują się czcionki, a przytrzymasz komentarz, to błąd przy wyjściu i tam takie atrakcje.
A dłubie ktoś w klubie*, albo w rymie, bo liczniki blokowana skaczą po ponad 50 alimentów i są wybryki.

Czy w czasie kwa kwa kwarantanny to dopuszczalne? ONI to już chyba nigdy nie wyjdą z prowizorki. WP śmiga, a DP - dd.
Tak kłamią, gdy tłumaczą obciążeniem WP, że wstyd, bo powinna być tabliczka - Tam byli Ludzie, ale Franek na kacu zepsuł tabliczkę frank2

Kłamią bo WP im każe.

To wina dziurawych Inteli, na których mają serwery :joy::joy:

Najlepszy w tym wszystkim i tak jest edytor tekstu do komentarzy. Wielokrotnie mi potrafi pisząc wyczyścić cały tekst (poza nickiem użytkownika), przy edytowaniu sobie konwertuje znaki specjalne np. " do &quot. Żeby wyedytować komentarz, trzeba poprawić te wszystkie zmiany, które edytor serwuje. Serio, niech oni przejdą na Disqusa. Oni nie potrafią napisać edytora tekstu. :confused:

Łowcy Gier mają Disqus, nawet mają system integracji z ich własnymi kontami. Przynajmniej komentowanie miałoby sprawny edytor…

Masz wielkie marzenia, ale wątpliwe do spełnienia.

Każdy orze jak może. Tutaj główny cel to zniechęcanie do korzystania z portalu. Forum jest OK i mało przy nim dłubią, ale portal to naprawdę masakra jakaś. Chyba nawet łącze 1Gigabit nie pomoże, żeby płynnie wczytywało. Do tego kiedyś, nie wiem jak teraz TP-Link ich sponsorował, nie chce pisac, ze to byle co, ale naprawdę zainwestowali by w sprzet sieciowy porządnej firmy, a nie najtańszym kosztem bo konsekwencję są jakie są. Ja się az tak nie znam, ale jak na Archer C6 wyłaczam WMM dla 5Ghz i przestają się łączyć urządzenia przez 5Ghz to po co dają opcję wyłaczania jak wali wszystko ta opcja? To świadczy o firmie.

Podłączam starego, ale porządnego Asus RT-N18U z najnowszym firmwarem z 2019 roku, z maja, ustawiam i cała sieć w domu jakby ozyła, tam gdzie na TP-Linku raptem 5-7% zasięgu w 2.4Ghz nagle jest 20% na Asusie. To tylko przykłady, które pokazują jaki jest TP-Link, który wszedzie w sklepach i na forach jest wciskany jakby był szczytem techniki za grosze.

Wiesz, nadłubali i namęczyli się przy tym, co jest teraz. Myślę, że integracja z Disqusem wymagałaby podobną ilość pracy, a i nie trzeba by było grzebać przy czymś, czego nie potrafią robić - edytorów tekstu. :smiley:

Ale racja, wielkie marzenia. :confused:

Ja tu nie pisałem, ale tydzień temu któregoś pieknego dnia odpalam firefoksa pod macOS na moim mac mini i w momencie kliknięcia forum po zalogowaniu na głównej komputer się wiesza i wentylator na maksa. Myszka działa, klawiatura tez, ale klikam i zero reakcji. To wyłączam guzikiem tzw hard power off. Odpala, wywala komunikat, że coś się stało i czy przywrócić stan sprzed awarii. Ja klikam nie. Odpalam od nowa dobreprogramy, poszło. Nie wiem co się na tej stronie wczytało nie tak i co się stało bo się az tak nie znam, ale co musi być ze stroną nie tak, żeby zrobiła taki zwis komputera?? W dodatkui przy włączonym Adguard Adbloker w Firefoksie, czyli mimo blokowania coś zawiesiło kompa.

Zróbcie coś z tym bo wkurza nie miłosiernie, na forum też. Zróbcie ponownie uruchom na serwerach bo się spociły. 19 stopni na dworze :stuck_out_tongue:

Ludzieje*! Źle się dzieje!
Rozumiem, że może się coś nie chcieć załadować i sypie błędami, ale tu widzę dowalanie łatwopalnych zakazanych substancji do problemu!
Czy ja pisałem kiedykolwiek, że ciężko?
Przecież macie swoje wypasione komputery o proszę napisać - jak macie ustawiane, że WAM ciężko?

Ciężkie, to pobieranie kilku GB z mega. Dopiero z fireminem dałem radę pobrać. Głupie to, że dwa razy szybciej pobiera się z mega w mypal. Dlatego trzymam takie cuś podobne do przeglądarki.
Teraz wiecie a chyba świadomie pozwalacie na wiele uciążliwych skryptów, żeby cieszyć uszy stękaniem komputera.
Toż koparki macie lżejsze. roflmao

U mnie wszystko lekko, wszystko się wczytuje, wszystko działa, zasoby zużywane normalnie. Nie widzę nic dziwnego.

Kupiłeś gówienko w złotym opakowaniu to się teraz na nim męcz.

2 polubienia

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ciekawe jak ktos przeglada DB jak ma aż 10GB od operatora i kółko się kreci, a ja chce tylko komentarz napisac na stronie i nagle dyche zeżarło. dobreprogramy do sadu podac tylko kogo na to stać i czy ma zdrowie na to?

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.