Portal powinien zmienić nazwę na dobrapolityka.pl

Google ma wyłączoną historii przeglądania, nawet historię YT. Nawet przeglądarka ma wyłączona historię i z każdej sesji czyszczona. To skąd google udostępni policji, skoro nie jest pegasusem? Oficjalnie bylaby trojanem. Ale osikać google.
Martwi mnie Dżesika, że taka durna jak but dziurawy. Nie szuka nawet zboczonych, niemoralnych, chamskich treści, zdań złożonych niemoralnych, spamujących itp. Na słowach kluczowych rozkracza się, choć penisa splagiatuje.
Ta… ktoś wziął pieniądze, jak za tego agenta, a tu przydatność tfu.

Bogdanie, słyszałeś o czymś takim jak logi?

Od MTU do wszelkich możliwych - a privazerem, privazerem - na ile tylko mogę. Czego nie mogę, to i tak dupa, ale tworzę nowe punkty przywracania, by w starych nie było.
Na logach windows stoi - to ja wiem. Kiedyś tam w CMD wyczyściłem wszystkie .log i wyczyściło system z dysku - do zera! Ale to zawziąłem się przez jakiś błąd formatowania. Gapiłem się, jak z ekranu znika wszystko. Ale jazda! Potem gparted i od nowa system. Do odzysku nie było prawie nic, bo to naście lat było nieraz formatowanie i od 2011 roku jazda privazerem. Cieszyłem się, ale szczęka mi oklapła, bo isobuster po 13 latach wykrył logi, instrukcje utraconych nawet plików, obrazy z 2007 roku i sporo inności.
Teraz kilka już lat odpuściłem. Kilowy młotek potrzaskał stary dysk. Na ile mogę, to wyłączam i czyszczę, ale nawet to klikanie zostanie zapisane w logach.
Niestety tak to jest.

Chodziło mi o logi na serwerach, nie na komputerze.

I kolejny polityczny temat na portalu :smiley:

4 posts were merged into an existing topic: Atak spamerów w komentarzach na portalu

Ja jestem w stanie zrozumieć wszystko… ale naprawdę, temat aborcji na DP? Nie mówiąc o tym, ile on ściąga różnych pomazańców z obu stron skrajności. Czytając komentarze, ma się wrażenie, jakby wchodziło się w alternatywną rzeczywistość.

Chociaż komentarze ludzi “uciekających” z DP są całkiem zabawne IMHO

2 polubienia

Może trzeba zmienić nazwę na dobryportlotniczy żeby userzy ogłaszający swój odlot poczuli się bardziej komfortowo?
ps. Dla zwolenników zakazu aborcji mam przekaz złożony z jednego słowa: wypierdalac!

Bo tutaj na pewno go przeczytają :laughing:

Teraz czekamy na codzienny, dobowy raport zarażonych sars-cov2 i chorych na covid. I co by nie zapomnieć o protego safe, żeby nie było, że nie ma to nic wspólnego z IT :smiley::smiley:

“Tym żyje polska”. :smiley: Może doczekamy się na głównej.

1 polubienie

Dziewczyny mają świetne te plakaty i banerki:

3 polubienia

Co w tym fajnego? Wulgarne, nie niosące żadnego przekazu merytorycznego. Uważam, że przepisy które się zmieniają są bardzo szkodliwe społecznie, ale taki poziom dyskusji to nie dla mnie :wink:

1 polubienie

Za tydzień krzywa zachorowań wzrośnie wykładniczo, a rządzący rozłożą ręce, zwalą wszystko na manifestacje i będziemy mieli drugi lockdown.

2 polubienia

Magnaci od norek i lisów, rolnicy a wcześniej górnicy, wiele razy pokazali, że nasze władze tylko prawo siły rozumieją i np wylany przed biurem gnojownik.

Nagle teraz do wszystkich dotarło na jaka partie głosowali. Przecież poglądy tej partii są stabilne i zadeklarowane od lat. Teraz zdziwienie wielkie.

Przypominam, że w środa kobiet ta partia również wygrała w wyborach (o ile dotarłem do dobrych źródeł bo na telefonie trudno;) )

No i przede wszystkim ja nie twierdze żeby nie protestować, nie podoba mi się tylko forma która ciebie tak ujęła :wink:

Dlatego właśnie uderzyli w momencie zakazania demonstracji. Ci starsi pewnie kojarzą, że za komuny podwyżki tez robiono zimą, najlepiej przed świętami. Wtedy “jakoś tak dziwnie”, ludzie mniej gardłowali. :wink:

Co do całej sprawy, owszem konstytucja gwarantuje ochronę życia, ale przy zabójstwie zazwyczaj wskazuje się personalia ofiary. Nikogo nie można zmuszać do opieki przez resztę życia osobą niepełnosprawną, szczególnie, że system wsparcia nie funkcjonuje, od protestu Hartwich praktycznie nic się nie zmieniło, co wywalczyła? 150 zł miesięcznie, zamiast 850-1000 netto. Taka decyzja powinna być więc decyzja personalną.

1 polubienie

Nie, nie, nie. Teraz ruszyli się młodzi ludzie. Także nastolatki. I Oni zupełnie gdzie indziej widzą jądro ciemności. Dlatego od wczoraj protesty trwają pod siedzibami arcybiskupów, kuriami, kościołami. W tej chwili, w Toruniu, tłum maszeruje pod siedzibę Radia Maryja.
ps. Te dzieciaki przez lata musiały siedzieć na katechezach i słuchać głupot, które tam się wygaduje. Zupełnie mnie nie dziwi, że w tych młodych ludziach coś pękło:

O plusach i minusach aborcji wypowiadać się nie będę, bo wszyscy je znają i nikogo nie przekonam. Ani na “za” ani na “przeciw”.

Niemniej Naczelnik rozegrał wszystkich jak małe dzieci.

Siebie chyba też rozegrał.