Portal powinien zmienić nazwę na dobrapolityka.pl

“Kompromis” polegał na tym, że czarni dostali zakaz aborcji, na swoich warunkach, w zamian za zgodę na wejście RP do UE… Kobiet o zdanie oczywiście nie pytano. Poselski projekt w sprawie referendum w tej sprawie spuszczono do kibla. Pierwszą próbę złagodzenia tego zakazu obalił TK w 1997…

Ja bym to ujął tak:
Niemniej Naczelnik rozedrgał wszystkich. Kropeczka.

I cyk drugi lockdown z winy protestujących (bo wirusa roznoszo!).

Weź mi tu nie wrzucaj takich obrazków, bo prycham co i rusz na monitor - w serwisie forda siedzę (na Pradze!) i ludzie gapią się na mnie jak na idiotę :wink:

Swoją drogą, mnie bardzo mocno oburza to, że osoba, która mogłaby się zajmować przesuwaniem granic kultury pisanej, która potrafi postawić pytanie, czy to jest poezja (wiersz):

1 Insert Setup Disk 1
2 At the command prompt
3 Press ENTER

całość tutaj, bardzo polecam (o ile ktoś lubi czytać):

Więc oburza mnie, że osoba, która tak podchodzi do literatury, nie może się w spokoju zająć badaniami naukowymi nad granicami literatury i ewolucją słowa, bo została zepchnięta na pozycje, gdzie musi bronić swojej płci przed nierównością:

No niezłe są, z tych przynajmniej można się pośmiać, gorzej już z tymi autentycznymi, które pojawiają się wśród członków partii rządzących

:man_facepalming:

otwierać w nowej karcie.

SJP: Wolność – brak przymusu, możliwość działania zgodnie z własną wolą. Sytuacja, w której można dokonywać wyborów spośród wszystkich dostępnych opcji.

Jak to mówią: “dopóki nie było internetu, tylko najbliższa rodzina wiedziała, żeś debil”.

To oczywiście mój komentarz do ww. tweetów.

W Zielonej Górze właśnie się zaczęło.

1 polubienie

Pierwszy raz od pół roku, zaciskając zęby, obejrzałem Panoramę w TVP Info. W celach naukowych, aby zobaczyć, co mówią.
Powiem krótko: DTV (dziennik telewizyjny z czasów PRL-u) mógłby się uczyć, jak manipulować informacją, siać propagandę i dezinformację.

O protestach było dopiero w 8 minucie i nie tyle o protestach, co narracja była taka, że znudzona młodzież, która musi siedzieć w domach, znalazła sobie za cel dewastację kościołów i obrażanie księży. Mówiono wyłącznie o agresji, pokazano jakiegoś księdza, który “chciał rozmawiać” (mówił: “opiekuję się swoim ojcem, to co, mam go teraz zabić?”), a został obrażony, a świątynia zniszczona (pokazano namalowane błyskawice na drzwiach). Potem policjant powiedział, że rzucano niebezpiecznymi przedmiotami, oraz że te demonstracje, przez formę, są w zasadzie już skończone.
Na sam koniec, na kilka sekund, pokazano, że zablokowana jest Warszawa i kilka innych miast.

Przerażające jest jednak co innego. Mianowicie to, że TVPiS jest dla wielu Polaków jedynym źródłem informacji… :frowning:

Co się dzieje w Trójmieście, to najlepiej zobaczyć w aktualizowanym na bieżąco raporcie:

Zajęcia z prawa pracy, online, 4 rok, Uniwersytet Gdański.
Wykładowca jest sędzią TK, był w składzie orzekającym w sprawie aborcji:

komentarze pod wpisem :thinking:

W ZG bez zadymy całe szczęście.