Postal 2

Grał ktoś w to ( gra od 18+ :spoko:

Fajna frajda !!

Ja polecam !!

Zawsze po szkole w to gram, żeby odstresować :twisted:

Chciałbym, żeby ci biedni ludzie byli moimi nauczycielami :twisted:

Hmmm…macie może jakiegoś linka do recenzji albo do skinów bo po tym co napisał piotralek to wiem o czym ta gra może być może ja w nią zainwestuje

:arrow: http://gry2.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,28,5487

Chodzisz typem, ucinasz ludziom łopatą głowy, sikasz na nich, lejesz benzyną, podpalasz :slight_smile: To jest jedno z wielu rozwiązań, jak można załatwić gościa w tej grze. POSTAL 2 = RZEŹ

bo właśnie chce żeby mi kumpel to przee… :spoko:

Oj chyba w nią zainwestuje kapitalna gierka żeby się wyżyć to mi się podoba a ostatnio to mam ochotę coś naprawdę “popsuć” :evil: :evil:

:smiley: Możesz sobie ściągnąć demko, ale tam ma sie chyba 3min. na gre :?

jasne ?? nie wierze :smiley: ale mi problem, 20 minu i hack gotowy :wink:

To już chyba nei to forum :expressionless:

Teraz w Play była pełna wersja i z dodatkiem po polsku odjazd kosa full wypaz i to za 11 zł

nie kupiłem :confused: ale demo fajne :smiley: a jak sie ma benzyne… :smiley:

to jest chora gra dla chorych ludzi!! :frowning:

misja w kościele szczególnie…

kościół zostaje zaatakowany przez arabów (wszyscy wyglądają jak bin Laden) i zaczyna się rzeź !!

Nie grałem jeszcze w tą grę ale mam zamiar. I nie jest ona dla chorych ludzi jest po prostu dobra aby się odstresować. A ta misja to już przesadzeniem na niekorzyść dla programistów takich rzeczy nie powinno się robić !!

Próbowałem w to grać, ale nie lubię ogólnie tego typu gier. :?

ja też !!

w to nie da się grać dla przyjemości bo to jest po prostu głupi i prymitywne!! jedyny knif, który jeszcze można wziąść na czarny humor to shotgun i… kot :smiley: bierzesz z ulicy kotka i jak masz shotgun to… zakładasz kotka na lufę i strzelasz :x

reszta jest $%^$^$^$^%#(*))$## i tyle!!

ta gra sie nie nadaje gdzie ma sens bieganie i szczanie na wszystko dookola albo wsadzzenie w d… kotu shotguna i strzelanie :?

a próbował ktoś auto wysadzić? poleciało na conajmniej 20m w góre :shock: a z tym kotem nie próbowałem :smiley:

Ta gra powina być dla dzieci do lat 14 :smiley:

Ja w to gralem gra jest poprostu super graelm w nia wiele godzin :smiley: :smiley:

Mysle ze sie oplaca w to zainwestowac

Mialem ta gre jakies 2 tygodnie ale usonolem bo mie sie zbytnio nie podobala :roll: