Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Poszukuję gier na PC, które powoli będą uczyć obsługi PADa od XBOX 360. Matka gra od kilku dni pierwszy raz na padzie (Syberia 3) i całkiem nieźle (podobno) go ogarnia. Szukam czegoś, co Ją “wdroży”, ale żeby nie odstraszyło, z czasem może zdecyduje się na konsolę :wink: Preferowane gry przygodowe… Nie mogę sobie skojarzyć tytułów w stylu Uncharted (może coś na zasadzie starego Fahrenheit?).
Spec: W10, mocne i5 z 16GB RAM, GeFoce 760 GTX 2GB z bezprzewodowym kontrolerem XBOX 360, całość podpięta pod TV (fajnie więc, jakby to chodziło rozsądnie w HD).

Czy zadziała mi Rocket League? Mogę grać nawet w 720p na najniższych byleby było 60 fps.

Lenovo Yoga 500
Intel i5 6200u
GT940m 2 GB
4 GB RAM
Windows 10 Home (czysty, nie ten od lenovo)

Tak

Tego nikt Ci nie zagwarantuje.

Czy jest szansa na odpalenie saints row the third na tablecie lark 7i ?

procesor atom 4x1.33-turbo 1.88ghz
ram 1gb ddr3
grafika intel hd 512mb
Windows10

Minimalne:

System operacyjny: Windows XP
Procesor: dwurdzeniowy (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)
RAM: 2 GB
Karta graficzna: kompatybilna z Shader Model 3.0 i z 320 MB pamięci (1 GB w przypadku kooperacji) na pokładzie (GeForce 8800 Radeon HD 3800)
DirectX: 9.0c
HDD: 10 GB
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

Rekomendowane:

System operacyjny: Windows 7
Procesor: czterordzeniowy (Intel Core i5 lub AMD Phenom II X4) lub dwurdzeniowy taktowany zegarem ponad 3 GHz
RAM: 4 GB
Karta graficzna: kompatybilna z Shader Model 4.0 i 1 GB pamięci na pokładzie (GeForce GTX 400 lub Radeon HD 5000)
DirectX: 11
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

Czy to wystarczy Ci za odpowiedź?

Jakbym zawsze się kierował wymaganiami to bym na innych sprzętach nie grał.

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem Dying Light: The Following - Enhanced Edition. Lubię gry typu Far Cry, gry z zombie raczej średnio, generalnie dead island mi nie podszedł, zbyt nużący. Czy warto kupić tę grę dla samego singla? Teraz jest za 20 euro na steamie. Warto czy poczekać na letnią wyprzedaż? Czasami na wyprzedaży sezonowej bywa drożej niż na pojedynczej promocji.

Szukam dobrych i wciąż żyjących gier na PS3. Multiplayery BF4, LittleBigPlanet 3, GTA V i Gran Turismo 6 już mi się znudziły. Czy są jeszcze jakieś inne dobre gry multiplayer na PS3, które wciąż żyją? Ktoś mi napisał, że w Black Ops 1 i 2 nikt nie gra na PS3. Czy to prawda?

Warto. Gra jest wciąż rozwijana - fabuła bardzo trzyma się kupy a w singlu spędzisz dużo czasu :slight_smile:

No za 20 euro to JESZCZE się opłaca, ale jak na grę z tak słabym trybem multiplayer to nie jestem przekonany czy jest sens. Osobiście kupuję wyłącznie gry, które kładą NACISK na tryb multiplayer, pierwszą wersję Dying Lighta kupiłem i żałowałem, bo tryb multi był po prostu żenujący, a sam single player przeszedłem w kilkanaście godzin. Kupowanie gry za 100+ złotych, żeby pograć nawet nie 24 godziny a potem się wkurzać, że multiplayer jest beznadziejny?

Ciekawe może być Two Worlds, Wiedźmin, Assasin’s Creed, Dragons Age

Czy na specyfikacji poniżej jest szansa na min. 20fps w którymś Assasin’s creed?

AMD E-240 @ 1x1,5ghz
2GB DDR3
Radeon HD 6310 @ 512mb ddr3
Windows 7 Starter

Jak już to może być NFS: Most Wanted czy Carbon. Są części i tuning, ale sprowadza się do "kliknij aby kupić i kliknij aby zamontować

Raczej tylko pierwszy, a i to nie jest pewny czy nie będzie maksymalnego obniżenia detali i rozdzielczości.

Poszukuje wyścigów w stylu dirta 2 lub 3, czyli realistyczna rozgrywka z dobrym modelem jazdy acardowo-symulacyjnym. Teraz gram w dirt rally, ale gra jest zbyt symulacyjna i brakuje szybkiego przewijania do tyłu typu “flashback”, podobnie nie podszedł mi model jazdy w grid autosport. Zastanawiam się nad WRC 4 lub 5. Grałem w WRC 2 i 3 i model jazdy nie był strasznie drewniany. Czy w grach WRC 4 lub 5 model jazdy znacznie się pogorszył?

Czy dirt 2 i tdu 1 na najnizszych pojda na tym laptopie? Na 15fps stalych.

Amd e-240 1x1.5ghz
Radeon hd6310 256mb ddr3
2Gb ram ddr3

Poszukuję jakichś starych tytułów 2003-2007 rodzaj symulacja - fps - akcji - wyścigi ( nie strategie )
(Ogarne z starszych tytułów seria SimCity , gta , nfs-y, gothic 1-2). Wymagania bez znaczenia

Zastanawiam się nad kupnem DriveClub. Czy warto? Mam już Gran Turismo Sport

Warto.

1 polubienie

Zastanawiam się nad zakupem Everspace. Czy warto za 60zł, czy poczekać na większą promocję? Raz grałem w jakiegoś rogalika, ale szybko mi się znudził ze względu na powtarzalność.